A futsal NB I. tizenkilencedik fordulójának – hétfő esti – összecsapásán a Nyírbátor együttese az Aramis otthonában folytatta bajnoki szereplését.

A bátori csapat jó első félidőt követően nem bírta a folytatást Fotó: tudósítónktól

A szombathelyi bravúrdöntetlen után ugyancsak fel volt adva a lecke a nyírségiek számára, elvégre az Aramis már biztos, hogy felsőházi rájátszást érő helyen zárja az alapszakaszt, és tovább fényezheti eddigi szereplését. Mindennek dacára a Bátor parádésan kezdett: Szabó Steven mindjárt a mérkőzés elején vezetést szerzett, majd Szentes Bíró – szabadrúgásból – lőtt bombagólt (0-2), kisvártatva egy hasonlóan nagy „dugóval” szépített a házigazda, sőt, még a szünet előtt egyenlített. A második félidőben viszont „bedarálta” ellenfelét az Aramis, amely három „fával” elhúzott, innen pedig már nem volt visszaút.

Futsal NB I.: 19. forduló

Aramis–Nyírbátor SC 5–3 (2–2)

Budaörs, v.: Kubicsek M., Kondákor M. Nyírbátor: Dobi A. – Sánta J., Faragó L., Szentes B., Csoma A. Csere: Tóth K., Nagy Zs., Szabó S., Kerekes M., Siska G., Molnár R., Szucsányi S., Hadházi S., Orosz D. Edző: Baksa Csaba. Gól: Fekete M. 2, Moga E., Kövesdi Zs., Fekete O., illetve Szentes B. 2, Szabó S.