A Szatmár Tiber nyerte a csengeri sportcsarnokban rendezett Újévi Socca Kupa teremlabdarúgó tornát.

A tornagyőztes csapat Fotó: Lőrincz Zsolt

A háromnapos, harminckét csapatot felvonultató esemény döntőjében telt ház előtt – az NB II-es csengeri futsal együttesre épülő – Szatmár Tiber 6–0-ra felülmúlta a Beregvidéket. A finálé Mándi László teljesítménye miatt marad emlékezetes, aki öt gólt rúgott! A harmadik helyet a Fehér Szamos Kft. szerezte meg, miután a bronzmeccsen 4–0-ra nyert a Nyírvasvári legénységével szemben.

Teremlabdarúgás: Újévi Socca Kupa, Csenger

A torna végeredménye: 1. Szatmár Tiber, 2. Beregvidék, 3. Fehér Szamos Kft., 4. Nyírvasvári

Különdíjasok. A torna legjobb játékosa: Pankotai István (Szatmár Tiber). Gólkirály: Barcsay Márk (Király Agro). Legjobb kapus: Kardos Zoltán (Beregvidék)