A megyei másodosztály Gémtech csoport tizenkettedik fordulójában négy mérkőzést játszottak vasárnap.

A szatmárcsekei csapat veszélyeztet a Nagydobos elleni mérkőzésen Fotó: Plesu Ádám

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: 12. forduló

Milota-Fehérgyarmat 0-3 (0-1)

Milota, 99 néző, v.: Dobos J. Milota: Tóth K. – Pliszka R., Nagy B., Rácz V., Lázár B., Balogh D., Horváth A., Fejes P., Kövesligeti R., Dobonyi R. (Jencsik M.), Rétfalvi B. Edző: Elek László. Fehérgyarmat: Gergorics Á. – Karmacsi Cs. (Karmacsi A.), Szász M., Losonczi B., Aranyos Cs., Rozman S., Farkas S. (Kondor G.), Alapi T., Cserepes Á. (Kósa M.), Kálló A., Balogh Á. Játékos-edző: Geletey Zoltán. Gól: Farkas S. 2, Rozman S. Ifi: 2-10.

Elek László: – Most nem volt benne a csapatban az a tűz, amihez hozzászoktunk hazai meccseken, talán ezért is volt nagyon gyenge színvonalú találkozó. Ismét elfáradtunk a végére, igy sima lett az eredmény.

Geletey Zoltán: – Csak a három pontnak lehet örülni a mai napon. Ennyi helyzetünk talán az egész szezonban nem volt, mint ma. További sok sikert a Milotának.

Őr-Encsencs 0-3 (0-2)

Őr, 74 néző, v.: Ésik I. Őr: Szabó A. – Magyar D., Ilyés Z., Benkő M., Márton T., Szabó V., Kósa S., Deme B., Tisza Á., Tóth K. I., Kendl I. Játékos-edző: Szabó Attila. Encsencs: Klenik D. – Szilágyi G., Bíró B., Olajos I., Szatmári M. (ifj. Bíró Zs.), Tallódi L., Radnai D. (Kiss Z.), Kiss Á. (Szatmári M.), Szabó Á. (Szalai M.), id. Bíró Zs. (Nagy M.), Vincze G. Játékos-edző: id. Bíró Zsolt. Gól: Szilágyi G. 2, Deme B. (öngól). Ifi: 1-2.

Szabó Attila: – Sportszerű mérkőzésen, sportszerű ellenféllel szemben maradtunk alul – megérdemelt vendégsiker. Nagyon várjuk a téli szünetet. További sok sikert Encsencsnek.

Bíró Zsolt: – A szezon leggyengébb játékával tudtunk nyerni.

Vámosoroszi-Nyírvasvári 1-1 (1-0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Kondor M. Vámosoroszi: Nagy M. – Róka R., Somogyi R. (Juhász N.), Imre Zs. (Bartha K.), Rigó A., Márton J., Bakó K. (Somogyi T.), Csatári Z. (Bartha K.), Szabó A., Imre M., Somogyi N. (Garda P.). Játékos-edző: Imre Zsolt. Nyírvasvári: Szegedi G. – Bécsi M., Karczub G. (Virág G.), Papp G. (Serbán J.), Balogh N., Tóth T. (Farkas B.), Fekete M., Csiszár P., Jónás K., Polacsek I., Baráth D. Edző: Paulik János. Gól: Somogyi N., illetve Balogh N. Ifi: 1-6-os állásnál félbeszakadt.

Imre Zsolt: – Az első félidőben viszonylag jól játszottunk, több helyzetet kialakítottunk és megérdemelten vezettünk. A második félidőben valószínűleg elfáradtunk vagy a koncentráció hagyott alább, így a vendégcsapat megérdemelten egyenlített. További sok sikert a Nyírvasvárinak.

Paulik János: – Ellentétes félidők, hiszen az első félidőben a hazaiak a másodikban pedig mi játszottunk jobban. A ziccerek számának tekintetében pedig van bennem hiányérzet. Gratulálok a csapatnak illetve az ifinek is.

Nagydobos-Szatmárcseke 1-2 (0-1)

Nagydobos, 105 néző, v.: Kocsis Zs. Nagydobos: Pindzsula P. – Bartha D., Molnár Sz. (Biczu M.), Feier I., Bégány Zs., Fodor Cs., Szabó P., Szabó B. (Miklósi B.), Darcsi Á., Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Szatmárcseke: Juhász S. – Banga J., Mándi Z., Kóczé G., Mursa L., Bozsányi M., Banga B., Mándi Zs., Pásztor A., Nagy K., Császár P. Edző: Szűcs István. Gól: Szabó P., illetve Pásztor A., Császár P. Ifi: 1-5.

Czine Máté: – A mérkőzés után hosszú perceken keresztül ültem a kispadon és megmondom őszintén jó pár könnycsepp is megjelent az arcomon. Egy sikeres tavasz után egy ilyen nehéz őszi szezonban én már nem tudom tovább segíteni a csapat fejlődését. Azzal teszem a legjobbat, ha távozom. Köszönöm mindenkinek, hogy egy ilyen gyönyörű család részese lehettem. Nagyon nehéz pillanatok ezek.

Szűcs István: – Örülök, hogy összejöttünk tizenegyen. Gratulálok a fiúknak a kitartásért és a küzdeni tudásért. Gratulálok az ifinek is a győzelemhez.

Szabadnapos: Csengersima.