A megyei másodosztály Nyírerdő csoport tizenkettedik fordulójában egy mérkőzést játszottak szombaton.

A záhonyi Zán Péter (6) zavaró „repüléssel” meggátolni Mándi László (7) és a gergelyiugornyai együttes próbálkozását Fotó: Ésik László

Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport: 12. forduló

Záhony–Aginis-Gergelyiugornya 1–1 (1–0)

Záhony, 117 néző, v.: Gáspár T. Záhony: Mészáros T. – Zán P., Karasz A., Balogh R., Setét R. (Tóth N.), Balogh S., Jaczina L. (Sárkány G.), Angyal Á., Levko D., Kabai Zs. (Szabó M.), Levko A. Játékos-edző: Lupcsa Csaba, Sárkány Gábor. Gergelyiugornya: Révész D. – Baráth L. (Danku J.), Illés P., Mándi L., Zán B., Madzin I., Illés Gy. (Czirják M.), Szabó J., Danku A., Bancsi G., Csonka L. Játékos-edző: Illés Gyula. Gól: Balogh R., illetve Danku J. Kiállítva: Illés P. Ifi: 3-1

Golyán Gergő szakosztályvezető: – A bajnokság eddigi legjobb mérkőzését játszottuk az Ugornyával, érzésem szerint közelebb álltunk a győzelemhez. Külön örülök, hogy volt játékvezetői ellenőr a meccsen, remélem, ő is ugyanazt látta, mint a két csapat…

Balogh István elnökhelyettes: – Meggyőződésem, az osztályhoz képest kifejezetten jó színvonalú mérkőzést játszottunk. Az első félidőben álmosan futballoztunk, talán megijedtünk, a szünet utáni teljesítményért viszont dicséret illeti a csapatot. Ebben a játékrészben mindkét csapat győzelemre játszott, de akadt, aki úgy gondolta, egyik se nyerjen… További sok sikert a Záhonynak, külön köszönjük a meccs utáni ellátást. Isten éltesse Illés Gyulát!

Videó: a gergelyiugornyai Danku József egyenlítő gólja (1-1) a Záhony elleni rangadóján