A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport tizenkettedik fordulójában két mérkőzést játszottak szombaton.

Akcióban a játékvezetői asszisztens a csíkos mezes tiszavasvári csapat és a Kótaj csoportrangadóján Fotó: tudósítónktól

Megyei II. osztály, Pannónia Zrt csoport 12. forduló

Tiszavasvári-Kótaj 0-3 (0-2)

Tiszavasvári, 141 néző, v.: Szőnyi Z. Tiszavasvári: Krizsanovszki Á. – Szolyka T., Mészáros T. (Juhász B.), Tolnai T., Makula A. (Gyurján R.), Vadász D. (Czifra Á.), Balogh R., Szolyka G., Bolega S., Száraz Á. (Czifra L.), Bolgár D. Edző: Szabó Zoltán. Kótaj: Kató K. – Sallai M., Hangácsi T., Nagy D., Papp M. (Illés A.), Sárközi D., Balogh Gy. (Petruska A.), Bagoly Z., Kormány Sz. (Balázs K.), Boros I., Szarka J. Edző: Seregi Mihály. Gól: Hangácsi T., Szarka J., Sárközi D. ifi: 14-0. Kiállítva: Balogh R. (18.perc).

Szabó Zoltán: – Ellentétes félidők, sajnos, a kiállítás nagyban befolyásolta a mérkőzés alakulását. A második félidőben már nagy erőket mozgósítottunk, de a harmadik gól megpecsételte a sorsunkat. Hozzátennék még annyit: két büntetőt illetve egy szabályos gólt nem kaptunk meg…

Seregi Mihály: – Megnyertük a mérkőzést, de akár nagyobb különbséggel is győzhettünk volna. Gratulálok a fiúknak, további sok sikert a hazai csapatnak.

Szakoly-Tiszalök 3-7 (2-2)

Szakoly, 100 néző, v.: Homonai P. Szakoly: Kerekes A. – Soós G. (Tasi I.), Bacskai A., Ruska T. (Géczi P.), Bodai K., Török D., Fodor T., Nagy T., Módis D. (Bodai M.), Balázsi P., Koskovits Gy. Játékos-edző: Géczi Péter. Tiszalök: Palencsár Z. (Fábián R.) – Balogh S., Venczel I., Balogh A., Cseh K., Puncsák Cs., Kiss R., Bognár A., Tóth K. (Kiss T.), Galambosi G., Gál N. Edző: Magyar Gergely. Gól: Balázsi P. 3 (egyet 11-esből), illetve Galambosi G. 2 (egyet 11-esből), Gál N. 2, Kiss R., Cseh K., Venczel I. Kiállítva: Tasi I.

Géczi Péter: – Ezt rendesen elszúrtuk, így maradt a búfelejtő az esti sportbálba. A csapat boldog születésnapot kíván Módis Istvánnak. Gratulálok a tiszalöki csapatnak.

Magyar Gergely: – A második félidő alapján megérdemelten nyertünk. További sok sikert a Szakolynak.