A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport tizenegyedik fordulójában hat mérkőzést rendeztek vasárnap.

A leveleki Jóni Miklós mintaszerű bedobása, az igazán nagy dobást viszont a Biri mutatta be a két csapat bajnoki meccsén Fotó: Szmolka Tamás

Megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport: 11. forduló

Kálmánháza-Kék 1-0 (1-0)

Kálmánháza, 110 néző, v.: Major O. Kálmánháza: Kiss R. – Szabolcsi P., Tóth Z., Dávid G., Lipták M. (Szemán S.), Kotricz Z. (Majláth S.), László Gy., Hegedüs D. (Nyiri L.), Fekete B., Nagy L., Korsoveczki M. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Kék: Virágh Cs. – Pauliska L., Veress Á., Poór B., Duan D. (Varga Á.), Marsi S. (Novák K.), Bodó I., Lakatos E., Ferenczi Z., Dócs N., Veress M. Edző: Borza László. Gól: Fekete B. Ifi: 4-2.

Kotricz Zoltán: – Végre valahára kiléptünk ebből a gödörből és sikerült újra meccset nyerni. Az első félidőben teljesen mi domináltunk, igaz egy-két veszélyesebb szituáció is kialakult a mi kapunknál is. A második játékrészben dicséret illeti a vendégeket is, mert mindent megtettek az egyenlítésért, de nem sikerült nekik. Úgy gondolom, ma hozzá tudtuk tenni azt a kis pluszt, ami kellett a győzelemhez. Gratulálok a csapatnak, további sok sikert a Kéknek!

Borza László: – Eddig is tudtam, hogy igazságtalan játék a futball, de ma újra bebizonyosodott. Legalább a döntetlent megérdemeltük volna, sajnos, nem sikerült. Sajnálom a fiúkat.

Apagy-Szakoly  3-3 (2-1)

Apagy, 100 néző, v.: Oláh G. Apagy: Molnár Cs. – Budai P., Viszokai K. (Rubóczki K.), Márton I., Árpási D., Marics T., Hegedüs L., Marics G., Marics T., Hajdu G. (Budai M.), Kovács L., Németh A. Játékos-edző: Németh Attila. Szakoly: Oláh S. – Fodor T., Koskovits Gy., Géczi P., Soós G., Nagy T., Bacskai A. (Török D.), Bodai K., Ruska T. (Tasi I.), Balázsi P., Módis D. Játékos-edző: Géczi Péter. Gól: Marics G. 2, Németh A., illetve Balázsi P. 2, Módis D. Ifi: 4-1.

Németh Attila: – Paprikás mérkőzés volt, de nem durva. Sok helyzet volt mindkét oldalon, de nagyon sajnálom, hogy az utolsó öt percben a saját térfélen elvesztett labdából gólt kaptunk. A hozzáállás maximális volt, a régi szép időkre emlékeztetett ez a meccs.

Géczi Péter: – Örülök, hogy megmaradt az idegenbeli veretlenség, győzelmet nem érdemeltünk, de vereséget sem. További sok sikert az apagyi csapatnak.

Rakamaz-Nyírlugos 3-1 (1-0)

Rakamaz, 100 néző, v.: Luzsinszki L. Rakamaz: Simkó M. – Barzó G., Kántor Zs., Karacs Á., Dencs Á., Galambos Zs., Huncsik Á., Szabó Zs. (Gábor P.), Parádi B., Ludas E., Heidrich M. Edző: Madalina György. Nyírlugos: Sinka Á. – Pénzes Á., Illés Á., Sveda T., Kavalecz B., Csobolyó Á., Vass R., Muhammad M., Lakatos A., Csákányos T., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Heidrich M. 2, Galambos Zs., illetve Kavalecz B. Kiállítva: Huncsik Á. (78.perc), illetve Illés Á. (61.perc).

Kavalecz Béla: – Köszönöm a lehetőséget, több mint húsz évig jóban-rosszban együtt voltam a csapattal, mindenkinek jó egészséget és az új csapatukban sok sikert kívánok. Külön köszönöm a partjelző úrnak, hogy erre a két mérkőzésre „szétzilálta” a csapatot, így Nagykállóba és Levelekre menjen nyugodtan lengetni.

Geszteréd-Nagykálló 0-5 (0-0)

Geszteréd, 40 néző, v.: Takács A. Geszteréd: Papp T. – Szaráka L., Szilágyi J., Balogh D., Koncz Cs., Horváth Sz., Kiss L., Lovas J., Nagy M., Horváth L., Vass G. Játékos-edző: Horváth László. Nagykálló: Balogh R. – Erdei S., Mondok D., Málik J. (Pekk J.), Marozsán M., Sipos B. (Árki A.), Puluczkai P., Marinka Á. (Bakó V.), Nagy Zs. (Homann P.), Simon I. (Dálnoki Zs.), Bencs Á. Edző: Homann Richárd. Gól: Marozsán M. 3, Nagy Zs. 2 (egyet 11-esből). Ifi: 6-6. Kiállítva: Balogh R. (3.perc).

Horváth László: –  Egy félidő hősies játék, de a másodikban meg kellett hajolni a nagyobb tudás előtt. További sok sikert a Nagykállónak.

Homann Richárd: – Kicsit nyögvenyelően indult, de a végére elértük a célunkat, amiért érkeztünk.

Biri-Levelek 7-2 (4-1)

Biri, 120 néző, v.: Kondor M. Biri: Jakocska Cs. – Kiss F., Rácz G., Zámbó R. (Daróczi V.), Takács R. (Szlávik Z.), Nagy T., Nagy M., Makács G., Földi G., Kóth Á., Huri P. (Barabás L.). Edző: Dankó Zsolt. Levelek: Kiss Á. – Ferenczi F. (Sándor R.), Juhász J., Jóni M. (Mocsár V.), File Z. (Hegedüs Cs.), Pásztor J., Horváth G., Busák L., Magyar R., Gebri Gy., Csekk A. (Vass I.). Edző: Fabók István. Gól: Földi G. 3, Nagy M., Nagy T. (11-esből), Kiss F., Zámbó R., illetve Gebri Gy., Mocsár V. Ifi: 1-0.

Dankó Zsolt: – Földi Gábor mesterhármasa nagyban hozzájárult a mai győzelmünkhöz. A győzelmet pedig szurkolóinknak ajánljuk, ugyanis nagyon tartoztunk már nekik ezzel. További sok sikert a Leveleknek.

Fabók István: – A nemzetközi szokásjogon és az evidencián alapuló, szabad vélemény nyilvánítását betartva a mérkőzésről alkotott nyilatkozatom elolvasható a teletext 644. oldalán.

Kótaj-Tiszalök 3-0 (2-0)

Kótaj, 90 néző, v.: Homonai P. Kótaj: Csikós Zs. – Sallai M., Hangácsi T. (Illés A.), Nagy D., Papp M., Csörgő K., Sárközi D. (Kormány Sz.), Balogh Gy. (Petruska A.), Bagoly Z. (Boros I.), Szarka J., Kató T. (Balázs K.). Edző: Seregi Mihály. Tiszalök: Palencsár Z. – Venczel I. (Balogh S.), Balogh A., Péntek A., Cseh K., Puncsák Cs., Kiss R., Bognár A., Tóth K., Galambosi G., Gál N. Edző: Magyar Gergely. Gól: Csörgő K. 2, Balogh Gy. Ifi: 2-2.

Seregi Mihály: – Magabiztos játékkal sikerült nyernünk, gratulálok a fiúknak. További sok sikert a Tiszalöknek.

Magyar Gergely: – A hazaiak minden téren felülmúltak bennünket. Gratulálok a Kótajnak.

Szabadnapos: Tiszavasvári.