A megyei másodosztály Gémtech csoport tizenegyedik fordulójában öt mérkőzést rendeztek vasárnap.

A csoport egyik vasárnapi rangadóján a fehér mezes fehérgyarmati csapat a Vámosoroszival vívott küzdelmes csatát Fotó: Tukacs Nikus

Ópályi-Tisztaberek 1-2 (1-1)

Ópályi, 110 néző, v.: Bodolai M. Ópályi: Oláh M. – Bársony R., Varga N., Máté Gy., Varjasi K., Szender S. (Patály A.), Patály L. (Pajti K.), Bartha M. (Fekete D.), Bartha A., Máté F., Illés G. Edző: Bartha Miklós. Tisztaberek: Makay Z. – Makuka K., Molnár Róbert, Lukács N., Lukács N. E. (Kosztya Z.), Berki N., Bencze Á., Nagy P., Bodó R., Garda E., Algács P. Edző: Oroszi István. Gól: Máté F. illetve Bodó R. 2. Ifi: 7-1.

Bartha Miklós: – A mérkőzés után két dologhoz lehet gratulálni: az ellenfél játékához és Lupcsa József születendő gyermekéhez Jó egészséget kíván neki az egész csapat!

Oroszi István: – Szoros meccsen megérdemelt győzelmet arattunk, mert játékban és fizikálisan is sikerült az ellenfél fölé kerekedni. További sok sikert az Ópályinak.

Őr-Sonkád 1-3 (0-3)

Őr, 111 néző, v.: Szőnyi Z. Őr: Szabó A. – Ilyés Z., Szabó V., Kósa S., Deme B., Tisza Á. (Jenei B.), Jenei Zs., Tóth-Kondor J., Szabó L., Mulutó P., Márton T. Edző: Szabó Attila. Sonkád: Kánya G. – Horváth R. (Lakatos K.), Cigus S. (Németh A.), Bakos E. (Farkas D.), Farkas Z., Botos B. (Sankó J.), Fejes M., Pálóci I., Algács B., Fejes D., Botos Á. Edző: Homoki Endre. Gól: Szabó V. (11-esből), illetve Botos B. 2, Algács B. Ifi: 1-8.

Szabó Attila: – Saját hibánkból kaptunk az elején három gólt, aztán a második félidőre úgy jöttünk ki ahogy megbeszéltük, de mintha átok ülne rajtunk, egyszerűen nem tudunk gólt rúgni. A Gombita családnak őszinte részvétet fejezi ki az egész egyesület!

Homoki Endre: – Hiába nyertünk, de a második félidőt egyszerűen átaludtuk. A lényeg megvan, a három pontot elvittük.

Nyírvasvári-Nagydobos 5-1 (3-0)

Nyírvasvári, 90 néző, v.: Fehér Á. Nyírvasvári: Szegedi G. – Bécsi M. (Karczub G.), Papp G. (Serbán J.), Balogh N., Tóth T. (Virág G.), Fekete M., Csiszár P. (Lazók G.), Jónás K., Polacsek I. (Kiss I.), Baráth D., Baráth J. Edző: Paulik János. Nagydobos: Pindzsula P. – Barta D. (Varga K.), Feier I., Budaházi T., Bégány Zs. (Bihari D.), Fodor Cs., Szabó B., Filep D. (Paragh K.), Darcsi Á., Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Gól: Baráth J. 2, Balogh N., Fekete M., Csiszár P., illetve Darcsi Á. Ifi: 10-1.

Paulik János: – A nagy gólok mérkőzésén megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. További sok sikert a Nagydobosnak. Gratulálok az ifinek.

Czine Máté: – Hogy mi jár a fejemben? Az egy nagyon jó kérdés.. Ez aztán a mély szakadék. Az előző meccshez képest most tényleg okosan és jól építettük fel a támadásokat, ha félidőben két góllal vezetünk egy szavunk nincs. Bármennyire is hihetetlen mezőnyben talán jobbak voltunk és így kaptunk ki.

Fehérgyarmat-Vámosoroszi  1-2 (0-2)

Fehérgyarmat, 300 néző, v.: Makszim G. Fehérgyarmat: Gergorics Á. – Karmacsi Cs., Szász M., Losonczi B., Aranyos Cs., Rozman S., Farkas S., Alapi T., Cserepes Á., Kósa M. (Kálló A.), Balogh Á. Játékos-edző: Geletey Zoltán. Vámosoroszi: Nagy M. – Somogyi R. (Juhász N.), Imre Zs., Rigó A., Róka R., Márton J., Bakó K. (Somogyi T.), Csatári Z. (id. Bartha K.), Szabó A. (Garda P.), Imre M., Somogyi N. (ifj. Bartha K.). Játékos-edző: Imre Zsolt. Gól: Farkas S., illetve Imre M. 2. Ifi: 3-2.

Geletey Zoltán: – Kicsit hiányérzetem van a végeredménnyel kapcsolatban. Az első félidőt átaludtuk, jobb volt az ellenfél, szereztek is két gólt, viszont a második félidei teljesítményért nagy dicséret illeti a csapatot. Nem sikerült sajnos, pontot szereznünk, de talán a mérkőzés összeképe alapján megérdemeltünk volna egyet. Gratulálok a vendégeknek.

Imre Zsolt: – Brusztolós, harcos mérkőzésen mi jöttünk ki jobban a párharcokból. Valószínűleg a rutinnak köszönhetően nyertük meg a mérkőzést, a játékunk hagyott kívánnivalót maga után, de gratulálok a csapatnak. Isten éltesse a sportegyesület motorját, a legjobb sportelnököt, Végh Endrét!

Encsencs-Szatmárcseke 5-1 (1-0)

Encsencs, 70 néző, v.: Kormány L. Encsencs: Klenik D. – Szilágyi G., Olajos I., Szatmári Márk (id. Bíró Zs.), Nagy M., Balogh D., Radnai D., Kiss Á. (Szatmári Miklós), Kiss Z. (Bíró B.), Szabó Á. (Szalai M.), Vincze G.(ifj. Bíró Zs.). Játékos-edző: id. Bíró Zsolt. Szatmárcseke: Juhász S. – Lakatos Z., Banga J., ifj. Kóczé G., id. Kóczé G., Bozsányi M., Banga B., Mándi Zs., Pásztor A., Nagy K. (Mándi Z.), Császár P. Edző: Szücs István. Gól: Szilágyi G. 2, Szatmári Márk 2, Szatmári Miklós, illetve Mándi Z. Ifi: 6-3.

Bíró Zsolt: – Az első félidőt átaludtuk, de a második félidőben a csapat jól reagált és tetszetős gólokkal itthon tartottuk a három pontot. A csapat boldog születésnapot kíván vezetőségi tagunknak, Szabó Sándornak! További sok sikert a vendégcsapatnak!

Szűcs István: – Örülök, hogy még cserénk is volt. Köszönöm a fiúknak, hogy eljöttek, sajnos, a második félidő elején el is rendeztük magunkat.