Kattints a képre!!

Hétvégén teljes bajnoki fordulót rendeznek a megyei első-, másod-, illetve harmadosztályban. Imhol a szombat-vasárnapi menetrend.

Nagy
„munkában” lesz a labda szombaton
Fotó: Kupeczné Czirják Ildikó

Nyír-Wetland megyei I. osztály: 13. forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Nagyecsed–Újfehértó, Austria Juice.Vásárosnamény–Kállósemjén, Mátészalkai MTK–Nagyhalász, Nyírmeggyes–Kemecse, Mándok–Nyírbéltek, Csenger–Tarpa

14 óra: Nyíregyháza Spartacus II.–Nyírbátor (a mérkőzést Örökösföldön rendezik)

Vasárnap: Ibrány–Balkány

Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport: 11. forduló (kezdés: 13 óra)

Vasárnap: Kálmánháza–Kék, Apagy–Szakoly, Rakamaz–Nyírlugos, Geszteréd–Nagykálló, Biri–Levelek, Kótaj–Tiszalök

Nyírerdő csoport: 11. forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Tuzsér–Záhony

Vasárnap: Fényeslitke–Vaja, Szabolcsveresmart–Tiszakanyár, Baktalórántháza–Gyulaháza, Ladányi TC–Ajak, Nyírkarász–Agnis-Gergelyiugornya (a mérkőzést Gyulaházán rendezik)

13.30: Újdombrád–Pátroha

Gémtech csoport: 11 forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Csengersima–Milota

Vasárnap: Ópályi–Tisztaberek, Őr–Sonkád, Nyírvasvári–Nagydobos, Fehérgyarmat–Vámosoroszi, Encsencs–Szatmárcseke

Megyei III. osztály: 11. forduló (kezdés: 13 óra)

Vasárnap: Érpatak–Bogát 2000, Herkules FC Nagykálló–Piricse (a mérkőzést Kislétán rendezik), Napkor–Petneháza, Nyírcsászári–Bököny, Nyíribrony–Nyírgyulaj

Rétköz csoport: 11. forduló

Szombat: Tiszaszalka–Beregdaróc

Vasárnap: Zsurk–Vitka, Döge–Pap, Dombrád–Anarcs, Aranyosapáti–Gégény, Jéke–Barabás

Szabolcs csoport: 11. forduló

Szombat: Ibrány II.–Nyírtét, Nagyhalász II.–Tiszadob

Vasárnap: Nyírbogdány–Filo SE, Tiszabercel–Buj, Ramocsaháza–Nyírtelek

Szamos csoport: 13. forduló

Szombat: Hermánszeg–Méhtelek, Túristvándi–Csenger II., Kisar–Sonkád II.

Vasárnap: Tisztaberek II.–Tiszakóród, Tyukod–Porcsalma, Penyige–Szamossályi, Tunyogmatolcs–Nábrád

 

 

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .