A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport tizedik fordulójában négy mérkőzést játszottak vasárnap.

A szombat éjszakai sportbál után a leveleki csapat a sötét mezes Kálmánháza ellen próbált domborítani Fotó: Szmolka Tamás

Kék-Tiszavasvári  1-1 (0-0)

Kék, 80 néző, v.: Vitkai E. Kék: Virágh Cs. – Dócs N., Veress Á., Poór B., Pauliska L., Duan D. (Varga Á.), Veress M., Lakatos E. (Mátrai T.), Bodó I., Marsi S., Ferenczi Z. (Mátrai M.). Edző: Borza László. Tiszavasvári: Krizsanovszki Á. – Nagy H. (Szőnyi R.), Szolyka T., Tolnai T., Mészáros T., Balogh R., Száraz Á., Bolega S. (Czifra Á.), Vadász D., Makula A., Szolyka G. Edző: Szabó Zoltán. Gól: Ferenczi Z., illetve Szolyka G. Ifi: 4-5.

Borza László: – Igazságos döntetlen született. Gratulálok a srácoknak mert egy ilyen jó csapat ellen még sokat érhet ez a döntetlen. Korrekt játékvezetés volt ma. További sok sikert a Tiszavasvárinak.

Szabó Zoltán: – Ha a labdarúgás egy személy lenne, akkor most sírva jajbékolt volna… További sok sikert az ellenfélnek.

Levelek-Kálmánháza 1-0 (0-0)

Levelek, 205 néző, v.: Varga F. Levelek: Kiss Á. – Horváth G., Pásztor J., Ferenczi F., Csekk A., Juhász J., Gebri Gy., Jóni M. (Sándor R.), Busák L., Magyar R., Marincsák R. (Mocsár V.). Edző: Fabók István. Kálmánháza: Kiss R. – Halastyák Á., Tóth Z., Majláth S. (Hegedüs D.), Dávid G. (Nyiri L.), Lipták M., László Gy., Fekete B., Varga L. (Szabolcsi P.), Nagy L., Korsoveczki M. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Gól: Busák L. Ifi: 4-0.

Fabók István: – Sikerült végre zöld ágra vergődni.

Kotricz Zoltán: – A mai nap két szervezetten játszó csapat találkozott, amelyek sokáig nehezen találtak fogást egymáson. Az első félidő után átbeszéltük a hibákat, így valamelyest javult a játékunk a folytatásban, viszont egy kontrából ellenfelünknek sikerült megszerezni a győztes gólt – egy érzésem szerint ikszes mérkőzésen. Ehhez gratulálunk nekik. Ami mellett nem szeretnék elmenni szó nélkül az a játékvezetői teljesítmény, érthetetlen ítéletek sokaságával szembesültünk…

Nagykálló-Biri  4-0 (1-0)

Nagykálló, 200 néző, v.: Piskóczi Zs. Nagykálló: Pekk J. – Marinka Á., Mondok D., Bencs Á., Erdei S., Puluczkai P., Simon I. (Dálnoki Zs.), Árki A. (Málik J.), Nagy Zs. (Kiss G.), Sipos B. (Bakó V.), Marozsán M. (Homann P.). Edző: Homann Richárd. Biri: Jakocska Cs. – Kiss F. (Szlávik Z.), Kóth Á., Rácz G., Takács R., Szabó R., Daróczi V. (Barabás L.), Zámbó R., Nagy M., Makács G., Nagy T. Edző: Dankó Zsolt. Gól: Sipos B. 3, Simon I. Ifi: 2-3.

Homann Richárd: – Magabiztos győzelmet arattunk, örülök, hogy kapott gól nélkül hoztuk le a meccset. Nagy gratuláció a fiúknak.

Dankó Zsolt: – Negyven percig egykapuztunk, a második félidő elején pedig három perc alatt elintéztük magunkat. És most jön a java: viszont az ellenfélben van két-három olyan játékos aki sportágat tévesztett, mondjuk abban a sportban harminc másodpercet nem bírnának ki. Ha ilyen „emberek” kellenek a győzelemhez, akkor inkább soha ne legyünk sikeresek!

Rakamaz-Geszteréd 11-0 (5-0)

Rakamaz, 100 néző, v.: Harsányi Cs. Rakamaz: Simkó M. – Parádi B., Barzó G., Kántor Zs., Ludas E., Bencs Á., Karacs Á., Szabó Zs. (Gábor P.), Heindrich, Galambosi Zs., Huncsik Á. Edző: Madalina György. Geszteréd: Papp T. – Horváth L., Dobos D., Horváth Sz., Vass G., Mikó I., Farkas R., Balogh D., Serbán D., Kiss L., Nagy M. Játékos-edző: Horváth László. Gól: Heindrich 3,  Gábor P. 2, Galambosi Zs., Szabó Zs., Huncsik Á., Ludas E., Bencs Á., Parádi B. Ifi: 3-4.

Horváth László: – Nagyon várjuk a végét. Köszönöm a tizenegy játékosnak aki eljött.

Szabadnapos: Kótaj.