Kattints a képre!!

Hétvégén teljes bajnoki fordulót rendeznek a megyei első-, másod-, illetve harmadosztályban. Imhol a szombat-vasárnapi menetrend.

Nagy
„munkában” lesz a labda szombaton
Fotó: Kupeczné Czirják Ildikó

Nyír-Wetland megyei I. osztály: 12 forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Kemecse–Mándok, Nyírbátor–Mátészalka, Tarpa–Nyíregyháza Spartacus II.

14 óra: Nagyecsed–Csenger

Vasárnap: Balkány–Újfehértó, Kállósemjén–Ibrány, Nyírbéltek–Austria Juice-Vásárosnamény, Nagyhalász–Nyírmeggyes

Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport: 10. forduló (kezdés: 13 óra) Szakoly

Szombat: Szakoly–Nyírlugos, Tiszalök–Apagy

Vasárnap: Kék–Tiszavasvári, Levelek–Kálmánháza, Rakamaz–Geszteréd, Nagykálló–Biri

Nyírerdő csoport: 10. forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Záhony–Baktalórántháza

Vasárnap: Tiszakanyár–Nyírkarász, Vaja–Szabolcsveresmart, Ajak–Fényeslitke, Pátroha–Ladányi TC, Gyulaháza–Újdombrád, Agnis-Gergelyiugornya–Tuzsér

Gémtech csoport: 10 forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Sonkád–Encsencs, Tisztaberek–Őr, Szatmárcseke–Nyírvasvári

Vasárnap: Vámosoroszi–Csengersima, Milota–Kocsord, Nagydobos–Fehérgyarmat

Megyei III. osztály, Nyírség csoport: 10. forduló (kezdés: 13 óra)

Vasárnap: Bogát 2000–Nyíribrony, Bököny–Érpatak, Petneháza–Nyírcsászári, Piricse–Máriapócs, Nyírgyulaj–Herkules FC-Nagykálló

Rétköz csoport: 10. forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Barabás–Döge

Vasárnap: Vitka–Jéke, Gégény–Zsurk, Anarcs–Aranyosapáti, Beregdaróc–Dombrád, Pap–Tiszaszalka

Szabolcs csoport: 10. forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Tiszadob–Nyírbogdány

Vasárnap: Filo SE–Ramocsaháza, Buj–Nagyhalász II., Nyírtét–Nyírtura, Nyírtelek–Ibrány II.

Szamos csoport: 12. forduló (kezdés: 13 óra)

Szombat: Csenger II.–Kisar, Méhtelek–Túristvándi, Nábrád–Hermánszeg, Pátyod–Tunyogmatolcs

Vasárnap: Porcsalma–Penyige, Tiszakóród–Tyukod, Sonkád II.–Tiszataberek II.

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .