Kattints a képre!!

Újabb fordulót rendeztek a megyei harmadosztályban – vasárnap. A Szabolcs csoportban nyert és továbbra is veretlenül masírozik az élen a Nyírtét, míg a Rétköz csoportban a táblázatot vezető Jéke, akárcsak legfőbb riválisa, a Tiszaszalka egyaránt bekasszírozta a három pontot.

A negyvenöt éves Gazdag Attila tudása mit sem kopott: mesterhármast szerzett petneházi színekben Fotó: tudósítónktól

A Nyírség csoportban a közvetlen elitet alkotó csapatok közül a Napkor, illetve a Nyíribrony döntetlent játszott, a teljes bajnoki mezőnyből egyedüliként még mindig makulátlan mérleggel büszkélkedő – így természetesen a tabella tetején tanyázó – Herkules FC Nagykálló pedig élt az eséllyel, újabb sikerével növelte (pont)előnyét.

Ugyanakkor ismét bebizonyosodott, hogy van, ami örök, így például Gazdag Attila tudása mit sem kopott: a harcedzett spíler mesterhármast rámolt be petneházi színekben a Bogát 2000 elleni összecsapáson. Nem mellesleg éppen ma, vagyis hétfőn ünnepli negyvenhatodik születésnapját!

Megyei III. osztály, Nyírség csoport: 8. forduló

Bököny-Nyíribrony 1-1 (1-1)

Gól: Juhász I., illetve Kiss T.

Petneháza-Nyírbogát 4-2 (2-0)

Gól: Gazdag A. 3, Drigán Zs., illetve Papp J., Sütő O.

Piricse-Nyírcsászári 1-4 (1-1)

Gól: Csiki L., Kiss G., Szabó Cs., Jakab R., Szabó Zs.

Nyírgyulaj-Napkor 1-1 (1-1)

Gól: Tóth D., illetve Ádám D.

Herkules FC Nagykálló-Máriapócs 4-1 (4-0)

Gól: Hajdu A., Demeter M., Szabó D., Nistor E. (11-esből), illetve Sinka D.

Rétköz csoport: 8. forduló

Gégény-Jéke 1-3 (1-0)

Gól: Tamás N., illetve Farkas G. 2, Kovács T.

Anarcs-Vitka 1-2 (1-1)

Gól: Bojza F., illetve Nagy Á., Kóróczki J. Kiállítva: Peti R. (Anarcs).

Beregdaróc-Zsurk 2-5 (0-1)

Gól: Varga L., Varga B., illetve Kálvin D. 3, Dancs Á., Kakas K.

Pap-Aranyosapáti 1-4 (0-2)

Gól: Iván T., illetve Baráth B. 3 (egyet 11-esből), Kantár A. Kiállítva: Koi M. (Aranyosapáti).

Barabás-Dombrád 2-4 (1-2)

Gól: Varga G. (11-esből), Antal K., illetve Kecsmár Á. 3, Németh T.

Döge-Tiszaszalka 1-3 (0-2)

Gól: Palcsik M., illetve Bartha F. 2, Simon T.

Szabolcs csoport: 8. forduló

Tiszadob-Ramocsaháza 3-1 (1-1)

Gól: Poczkodi J. 2, Tálas A., illetve Jóni A.

Buj-Filo SE 3-4 (2-2)

Gól: Marcsek L., Vajkó T., Román T., illetve Szabó B. 2, Soltész D., Villás D., Kiállítva: Kemény K., illetve Gerda Z., Bíró Cs.

Nyírtét-Nagyhalász II. 4-0 (0-0)

Gól: Bakró A. 2, Kozák R., Soós B.

Nyírtelek-Tiszabercel 7-0 (2-0)

Gól:  Batta Sz. 2, Kriser Sz., Setét P. (11-esből), Csernyik B., Kóka K., Benke E.

Ibrány II.-Nyírtura 3-2 (2-1)

Gól: Ferenczi K. 2, Dobránszki M., illetve Kovács Zs., Simon B. (11-esből)

Szamos csoport: 10. forduló

Nábrád-Csenger II. 6-2 (5-1)

Gól: Kis R. 3, Fábián G. 2, Horváth J., illetve Heinkel M., Barna I.

Méhtelek-Kisar 3-2 (2-1)

Gól: Nagy Zs. 3, illetve Bezzeg I. (11-esből), Lakatos F.

Pátyod-Túristvándi 0-3 (0-1)

Gól: Horváth R. 2, Mursa R.

Szamossályi-Hermánszeg 6-1 (3-1)

Gól:  Homoki G. 2, Nagy J. (11-esből), Tóth M., Ács N., Kovács Gy. (öngól), illetve Pocik Zs.

Porcsalma-Tunyogmatolcs 1-6 (1-2)

Gól: Tóth S., illetve Beregszászi A. 2, Szabó R., Rőti P., Franku A., Mikes G.

Sonkád II.-Penyige 3-0 (2-0)

Gól:  Sankó K., Erdődi B., Bokor T. Kiállítva: Veres J. (Sonkád II.)

Tisztaberek II.-Tyukod 2-1 (2-0)

Gól: Lázár J., Algács S., illetve Ötvös J. (11-esből).

A Tiszakóród-Ura mérkőzés elmaradt.

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .