A délben rendezett Tuzsér-Baktalórántháza meccs után a megyei másodosztály Nyírerdő csoport nyolcadik fordulójában további hat mérkőzést játszottak vasárnap.

Jó idő, jó levegő, izgalom, rangadó a javából Gergelyiugornyán, ahol a listavezető Újdombrád volt a vendég Fotó: három határ hírei

Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport: 8. forduló

Tuzsér–Baktalórántháza 3–4 (2–0)

Tuzsér, 110 néző, v.: Papp F. Tuzsér: Csuka M. – Nagy A. (Orgován K.), Pásztor S. (ifj. Iván A.), Révész B., Jónás M., id. Iván A., Fábián I., Tári P., Nagy B. (Csobai A.), Lakatos P., Koszta Sz. Edző: Szabó István. Baktalórántháza: Csordás A. – Maleskovits K., Kovács Á., Hatházi M. (Varga Z.), Szarka Cs., Juhász L., Maleskovits D., Pataki G., Nádházi G. (Molnár L.), Zámbori Z., Fábri Z. Játékos-edző: Molnár Levente. Gól: id. Iván A. (11-esből), Tári P., Révész B., illetve Molnár L. 2 (mindkettőt 11-esből), Maleskovits D., Maleskovits K.

Szabó István: – Elfogadható első félidő után a másodikban érthetetlen és értékelhetetlen teljesítményt nyújtottunk, így abszolút megérdemelten vesztettük el a mérkőzést.

Molnár Levente: – Úgy látom, egyes csapatokból kihalt a fair play szelleme, de a sors visszaadta, amit kellett… Gratulálok a csapatnak, magas szintű játékvezetés mellett ez igazi férfi munka volt. Köszönjük az erdészünknek, hogy rendelkezésünkre állt.

Vaja–Nyírkarász 2–2 (2–0)

Vaja, 80 néző, v.: Homonai. Vaja: Vakarcs I. – Zakor M., Tóth R. (Borsi D.), Lakatos I., Katona R. (Verner M.), Csorba Sz., Zakor J., Chrabák M. (Soltész B.), Simák B., Zakor G., Lakatos T. Edző: Siska Attila. Nyírkarász: Molnár A. – Kántor F., Szegedi B., Farkas R., Kézi B., Roskó D., Csordás G., Mocsár G., Kasza Á., Jónás M. (Bíró J.), Ujj K. (Rákóczi L.). Edző: Molnár István. Gól: Simák B., Csorba Sz., illetve Roskó D., Farkas M. Kiállítva: Zakor M. Ifi: 6-1.

Siska Attila: – Nem akarok megsérteni senkit, ezért maradjunk annyiban, hogy most nem formálok véleményt…

Molnár István: – Úgy gondolom, két pontot Vaján hagytunk, mert hat-nyolc százszázalékos ziccert nem lehet büntetlenül kihagyni, de így is jár a gratuláció a srácoknak, mivel kétgólos hátrányból jöttünk vissza.

Ajak–Tiszakanyár 2–1 (1–0)

Ajak, 100 néző, v.: Vitkai. Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Markos J., Homoki P. Magyar P. (Homoki Cs.), Balogh T. (Dobrai D.), Soós T., Szopkó T., Harakály T. (Nagy Z.), Horváth L. (Iski Á.), Bakó M. (Meggyesi M.). Edző: Barati István. Tiszakanyár: Tóth B. – Dócs Gergő, Feka A., Bodnár G., Csépke Z. (Dócs Gábor), Vicickó L., Illés A., Molnár P., Feka L., Orosi L., Pásztor A. Játékos-edző: Bodnár Gábor. Gól: Harakály T., Soós T., illetve Illés A. Ifi: .

Barati István: – Hetvenöt percig kontrolláltuk a játékot, addig már le is zárhattuk volna. A végén a vendégek kitámadtak, mi nagyon visszaálltunk, és bár kaptunk egy gólt, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.

Bodnár Gábor: – Gratulálok az Ajaknak!

Pátroha–Szabolcsveresmart 2–2 (2–0)

Pátroha, 83 néző, v.: Luzsinszki. Pátroha: Rózsa K. – Kalu B. (Kiss M.), Varga R. (Bedő I.), Mozga Gy., Jenei R., Balogh I. (Kovács D.), Gombkötő Z., Gombkötő S., Kovács Sz., Csáki L., Molnár V. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Szabolcsveresmart: Bandor F. – Baksa Z., Csire G., Dolhai D. (Jónás S.), Kerekes K., Kantár K., Bandor J., Rostás Zs., Szidor T., Horváth R., Nagy Á. (Gömbkötő Z.). Edző: Tara Sándor. Gól: Gombkötő S., Gombkötő Z., illetve Dolhai D., Tóth T. Ifi: 6-2.

Gombkötő Sándor: – Az első félidőben a csapat úgy állt hozzá a feladathoz, ahogy illik, vezettünk 2-0-ra, eldönthettük volna a meccset – nem sikerült. A szünet után a feljavult a vendégcsapat az egyenlítést követően meg is nyerhette volna a mérkőzést. A végén mindkét oldalon akadt meccslabda, de úgy gondolom, igazságos döntetlen született. Minek ide három játékvezető, ha elég kettő is – jól fújtak!

Tara Sándor: – Az első félidőben a Pátroha jobb volt, kihasználva hibáinkat, a szünet után mindenki tette a dolgát, így sikerült pontot szerezni. További sok sikert a hazaiaknak.

Gyulaháza–Fényeslitke 3–0 (1–0)

Gyulaháza, 100 néző, v.: Hegedűs Cs. Gyulaháza: Kasza Á. – Fedor A., Gáti Sz., Bunkóczi E., Gáti S., Veisz B., Csépke M., Kovács I. (Nagy B.), Kozma J. (Horváth I.), Kozma M., Galambos B. Edző: Bardi Gábor. Fényeslitke: Juhász B. – Gyüre Gábor, Rusznák S. (Balogh Zs.), Takács R., Miczák M. (Dankó F.), Kovács D., Osztolykán E. (Babják A.), Szaharda, Miskolczi Á., Nagy M., Arnóczki Sz. (Orbán G.). Edző: Minyin Vitalij. Gól: Veisz B. 2, Galambos B. Ifi: 5-0.

Bardi Gábor: – Nyögvenyelős mérkőzésen két fiatal játékosunk, Galambos Bence és Bunkóczi Erik vezérletével győztük le a Litkét. Holnap mindenkit szeretettel várunk a Gyulaháza-Csenger NB II-es futsalrangadóra!

Minyin Vitalij: – Még mindig nem tudjuk kihasználni a helyzeteinket. Úgy érzem, nem tudunk felnőni a feladathoz

Záhony–Ladányi TC 1–0 (0–0)

Záhony, 117 néző, v.: Dobos J. Záhony: Mészáros T. – Kabai Zs. (Tóth N.), Karasz A. (Sárkány G.), Zán P., Szabó M. (Berczik A.), Setét R. (Halász T.), Jaczina L., Angyal Á., Balogh R., Levko D., Levko A. Játékos-edzők: Lupcsa Csaba, Sárkány Gábor. Ladányi TC: Bodnár B. – Sajtos N. (Tokai K.), Jónás M., Demeter A., Berecz Zs., Szitai R., Szilágyi G., Cser P., Farkas T. (Lőrinc T.), Jónás II K. (Deskó L.), Győri J. Edző: Sajtos András. Gól: Setét R. Ifi: 2-0.

Golyán Gergő szakosztályvezető: – A csapat a mai győzelmet az egyesületünk negyedik születésnapjára ajánlja fel! Az egygólos győzelem a legnehezebb, egyben a legértékesebb. Gratulálok az ificsapat első sikeréhez, plusz köszönjük az ellátást Pötyi néninek és Pipásnak!

Sajtos András: – Nagyon sajnálom csapatomat, nyerhető meccset buktunk el – egyéni hibából. További sok sikert a Záhonynak!

Gergelyiugornya–Újdombrád 1–0 (0–0)

Gergelyiugornya, 250 néző, v.: Tomori. Gergelyiugornya: Révész D. – Balogh T., Danku J., Mándi L., Zán B. (Czirják M.), Illés Gy. (Sebestyén G.), Szabó J. (Baráth L.), Madzin I., Danku A., Bancsi G., Csonka L. Játékos-edző: Illés Gyula. Újdombrád: Nagy D. – Nagy R., Kocsi M. (Ignéczi Cs.), ifj. Balla J., Tóth N., Ponczók T., Méhész B., Tóth Á., Oláh L., Mátrai N. (Wang), Balla K. (Sinka D.). Edző: Balla János. Gól: Danku J. Ifi: 7-2.

Balogh István, a Gergelyiugornya elnökhelyettese: – A mai mérkőzősen gyengén játszottunk, viszont dicséret illeti a csapatot, mert az utolsó percig küzdött a győzelemért. Az Újdombrád igazolta jó hírét, az utolsó percig ragaszkodott a veretlenségéhez, mint kislány a szüzességéhez. De mint tudjuk, ezt és a veretlenséget is egyszer el kell veszteni, viszont tudni kellene emelt fővel is veszíteni. Gratulálok az ificsapat győzelméhez!

Balla János: – Rosszul esik egy ilyen mérkőzés után elveszteni a veretlenségünket. Nehéz meccsre számítottunk és az is volt, de gratulálok minden egyes játékosomnak, mert a megye egyes kerettel rendelkező Ugornyától csak egy balszerencsés góllal kaptunk ki, holott nekünk null nullnál kétszer is kifelé pattant a kapufáról a labda. Örülök, hogy ilyen szinten ennyi néző kilátogatott, de kevés ilyen gusztustalan hely van a megye kettőben, mint Ugornya, mindent elmond a szerencsés győzelmükről, hogy a meccs után a hazai játékosok összeverekednek az öltözőben…