A kora délutáni Milota-Sonkád mérkőzés után további négy találkozót játszottak a megyei másodosztály Gémtech csoport hetedik fordulójában vasárnap.

Ez mindig veszélyes! Nagydobosi szabadrúgás az Ópályi elleni szomszédvári rangadón Fotó: tudósítónktól

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: 7. forduló

Ópályi-Nagydobos 2-2 (1-2)

Ópályi, 100 néző, v.: Kondor M. Ópályi: Oláh M. – Varjasi K., Illés D., Patály A., Bársony R., Szender S., Bartha A., Máté Gy. (Pajti K.), Varga N., Bartha M. (Fekete D.), Radvánszki G. (Szilágyi Cs.). Edző: Bartha Miklós. Nagydobos: Pindzsula P. – Miklósi B., Feier I., Budaházi T., Bégány Zs., Szabó P., Filep D., Darcsi Á., Molnár Sz., Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Gól: Patály A., Varjasi K. (11-esből), illetve Rácz P., Darcsi Á. Ifi: 4-0.

Bartha Miklós: – Rangadóhoz méltó közönség, két ellentétes félidő, de végül megérdemelt egy pont. Szeretnék gratulálni Almási Jánosnak a születendő kisfiához, jó egészséget kíván neki az egész csapat.

Czine Máté: – Hihetetlen! Az első félidőben 2-0-ig akartunk, utána pedig teljesen elengedtük a mérkőzést. A második félidőben pedig az Ópályi sokkal jobban akarta a győzelmet. Igazi rangadó hangulat volt, de nagyon sajnálom, hogy itt hagyunk két pontot. Nagyon rendbe kell tenni magunkat fejben.

Őr-Vámosoroszi  1-5 (0-3)

Őr, 80 néző, v.: Makszim G. Őr: Tisza T. – Benkő M., Márton T., Szabó V., Kósa S., Balogh Zs. (Deme B.), Tisza Á., Ruha O. (Jenei Zs.), Tóth K. J., Szabó L. (Tisza G.), Jenei B. Játékos-edző: Szabó Attila. Vámosoroszi: Nagy M. – Somogyi R. (Juhász N.), Rigó A., ifj.Bartha K. (Imre Zs.), Róka R., Márton J., Bakó K. (Somogyi T.), Csatári Z. (id. Bartha K.), Szabó A. (Garda P.), Imre M., Somogyi N. Játékos-edző: Imre Zsolt. Gól: Szabó V., illetve Somogyi N. 3, Somogyi R., Imre M. Ifi: 0-3.

Szabó Attila: – A mérkőzés végeredménye nem úgy sült el ahogy gondoltuk. Pozitívum a második félidő eleji játékunk, de nemhogy gyógyulnánk, hanem még tovább sérülünk. Tisza Tamásnak jobbulást kívánunk. Nagy Gábor főrendezőnknek boldog születésnapot. A három pontot elvihették, de a labdát nem engedtük!

Imre Zsolt: – A tökéletestől messze voltunk, helyzetkihasználásunk gyatra volt. Megérdemelt győzelem, további sok sikert a hazai csapatnak.

Kocsord-Szatmárcseke 3-1 (1-1)

Kocsord, 80 néző, v.: Lipták T. Kocsord: Gergely I. – Erdei A. (Erdei E.), Máté A., Horváth Á., Botos S., Virág D. (Bálint Zs.), Szimuly G. (Bozsányi S.), Huszti B., Kiss A., Szabó V., Jónás I. Edző: Disznós Gusztáv. Szatmárcseke: Pásztor A. – Lakatos Z., Banga J., Mándi Z., Kóczé G., Banga B., Mándi Zs., id. Kóczé G., Horváth V., Mursa S. (Rostás Cs.), Mercz Z. (Nagy K.). Edző: Szücs István. Gól: Kiss A. 2, Erdei A., illetve Mándi Zs. Ifi: 11-1.

Disznós Gusztáv: – Gyenge első félidő után viszonylag elfogadható második, amely alapján megérdemelten, akár több góllal is nyerhettünk volna. Gratulálok és további sok sikert a jól küzdő vendégcsapatnak.

Szücs István: – Úgy gondolom, hogy a döntetlenre rászolgáltunk volna, sajnos, ez így alakult. Akik jelen voltak a mérkőzésen, azoknak a kitartását és akaratát jelesre osztályozom. Az ifistáknak üzenem, hogy kitartást nekik.

Encsencs-Fehérgyarmat 4-3 (1-2)

Encsencs, 80 néző, v.: Oláh G. Encsencs: Klenik D. – Szilágyi G., Olajos I., Szatmári M., Nagy M. (ifj. Bíró Zs.), Tallódi L., Radnai D., Kiss Á. (Kiss Z.), Szabó Á. (Szalai M.), Bíró Zs., Vincze G. Játékos-edző: Bíró Zsolt. Fehérgyarmat: Gergorics Á. – Karmacsi Cs., Szász M., Aranyos Cs., Rozman S., Farkas S., Alapi T., Szabó T. (Losonczi B.), Kóczé Sz., Szabó A., Balogh Á. Edző: Geletey Zoltán. Gól: Szatmári M. 2, Szabó Á., Nagy M., illetve Farkas S. 2, Rozman S. Ifi: 3-4.

Bíró Zsolt: – Egy olyan mérkőzésen, ahol az első félidőben az ellenfél dominált, a második félidőre úgy éreztük, hogy elfáradtak. Meg tudtuk fordítani a mérkőzést, amihez a fiúknak gratulálok, mert nagyon jól játszottak. További sok sikert a vendég csapatnak.

Geletey Zoltán: – Sajnos, a rutintalanság megint kijött, kétszer is vezettünk, mégis kikaptunk. Úgy gondolom, hogy a mi teljesítményünktől csak a két játékvezető volt gyengébb. Teszem hozzá, hogy mindkét oldalra sokat hibáztak, de a mi irányunkba sorsdöntő pillanatokba történtek a tévedések. További sok sikert az Encsencsnek.

Szabadnapos: Tisztaberek.

Korábban játszották:

Milota–Sonkád 2–1 (2–0)

Milota, 80 néző, v.: Nagy Cs. Milota: Szidor Dzs. – Henkel J., Rácz V., Lázár B., Balogh D., Pista Á. (Jencsik M.), Horváth A., Szaniszló T., Nagy B., Fejes P., Rétfalvi B. (Tóth K.). Edző: Elek László. Sonkád: Kánya G. – Farkas Z., Fejes M., Siket L., Sztáraszta F., Horváth R., Cigus S., Algács B., Németh A. (Orgován L., Botos V.), Német L., Botos B. Edző: Homoki Endre. Gól: Fejes P., Rácz V., illetve Algács B. Kiállítva: Botos V. Ifi: 3-0

Elek László: – Igazi rangadó volt ellentétes félidőkkel, a kétgólos előnyünk éppen kitartott a végéig. Hozzáteszem, ha nem Kánya Gabi véd a sonkádi kapuban, akkor nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.

Homoki Endre: – Az első félidőben mintha pályán sem lettünk volna, a szünet után hiába egykapuztunk, kihagytuk a helyzeteket, ráadásul hiányzott az akarat, így megérdemelten nyert a Milota.

Videó: a nagydobosi Varjasi Károly tizenegyesből szerzett gólja az Ópályi elleni szomszédvári rangadón