A megyei másodosztály Gémtech csoport hetedik fordulójában egy mérkőzést rendeztek vasárnap kora délután – Milotán.

Szoros meccsen millotai siker született Fotó: tudósítónktól

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: 7. forduló

Milota–Sonkád 2–1 (2–0)

Milota, 80 néző, v.: Nagy Cs. Milota: Szidor Dzs. – Henkel J., Rácz V., Lázár B., Balogh D., Pista Á. (Jencsik M.), Horváth A., Szaniszló T., Nagy B., Fejes P., Rétfalvi B. (Tóth K.). Edző: Elek László. Sonkád: Kánya G. – Farkas Z., Fejes M., Siket L., Sztáraszta F., Horváth R., Cigus S., Algács B., Németh A. (Orgován L., Botos V.), Német L., Botos B. Edző: Homoki Endre. Gól: Fejes P., Rácz V., illetve Algács B. Kiállítva: Botos V. Ifi: 3-0

Elek László: – Igazi rangadó volt ellentétes félidőkkel, a kétgólos előnyünk éppen kitartott a végéig. Hozzáteszem, ha nem Kánya Gabi véd a sonkádi kapuban, akkor nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.

Homoki Endre: – Az első félidőben mintha pályán sem lettünk volna, a szünet után hiába egykapuztunk, kihagytuk a helyzeteket, ráadásul hiányzott az akarat, így megérdemelten nyert a Milota.