A megyei másodosztály Nyírerdő csoport hetedik fordulójában hét mérkőzést rendeztek vasárnap.

Az ajaki csapat úgy próbált vigyázni a labdára, mint a szemük fényére a Vaja elleni meccsen Fotó: Nótár Béla

Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport: 7. forduló

Fényeslitke–Záhony 1–4 (0–1)

Fényeslitke, 80 néző, v.: Maleskovits R. Fényeslitke: Juhász B. – Miskolczi G., Gyüre Gábor, Miczák M., Kovács D., Lovas I. (Babják A.), Szaharda, Miskolczi Á., Nagy M., Arnóczki Sz., Gyüre Gergely (Dankó F.). Edző: Minyin Vitalij. Záhony: Mészáros T. – Karasz A. (Halász T.), Zán P., Szabó M., Setét R., Kabai Zs., Jaczina L., Angyal Á., Balogh R., Levko D., Levko A. Játékos-edző: Sárkány Gábor, Lupcsa Csaba. Gól: Miskolczi Á., illetve Szabó M. 2, Lesko D., Balogh R. Ifi: 8-5.

Minyin Vitalij: – Ezzel a hozzáállással sosem fogunk nyerni. A mai játékunk összességében értékelhetetlen. Gratulálok és további sok sikert a Záhonynak!

Golyán Gergő szakosztályvezető: – A nagybetűs csapat ma küzdeni akarásból ismét jelesre vizsgázott. Érzésem szerint végig kezünkben tartottuk a mérkőzést, amelyet egy percig sem eresztettünk ki. A győzelmünk ilyen különbséggel is megérdemelt, gratulálok a srácoknak, a Litkének pedig további sok sikert!

Szabolcsveresmart–Gyulaháza 1–1 (0–0)

Szabolcsveresmart, 150 néző, v.: Kocsis Zs. Szabolcsveresmart: Bandor F. – Baksa Z., Csire G., Dolhai D., Kerekes K. (Horváth D.), Kantár K., Bandor J., Rostás Zs., Szidor T., Horváth R., Nagy Á. (Vincze D.). Edző: Tara Sándor. Gyulaháza: Kasza Á. – Gáti S. (Horváth R.), Gáti Sz., Kozma J., Bunkóczi E, Kozma M., fedor A. (Kozma Zs.), Csépke M., Veisz B., Kovács I. (Nagy B.), Lakatos L. Edző: Bardi Gábor. Gól: Dolhai D., illetve Lakatos L. (11-esből). Ifi: 2-3.

Tara Sándor: – Parázs mérkőzésen az utolsó percben jogos 11-essel egyenlítettek a vendégek, igazságos eredmény született.

Bardi Gábor: – Ezen a meccsen nem érdemeltünk pontot sem… Gratulálok a Veresmartnak, további sok sikert nekik.

Tiszakanyár–Pátroha 3–1 (0–1)

Tiszakanyár, 80 néző, v.: Oláh J. Tiszakanyár: Tóth B. – Dócs Gergő, Feka A., Bodnár G., Csépke Z., Feka L., Illés A., Vicickó L., Oláh J. (Dócs Gábor), Orosi L., Pásztor A. Játékos-edző: Bodnár Gábor. Pátroha: Csáki T. – Varga R., Mozga Gy., Jenei R., Kovács J. (Kovács D.), Gombkötő Z., Gombkötő S., Kovács Sz., Csáki L., Molnár V., Bedő I. (Balogh I.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Pásztor A., Feka A., Csépke Z., illetve Gombkötő S. Ifi: 1-1.

Bodnár Gábor: – A meccs előtti letolás megtette hatását, mindenki egymásért küzdött, így sikerült itthon tartani a három pontot. Gratulálok a srácoknak, további sok sikert a Pátrohának.

Gombkötő Sándor: – Sajnos, teljesen megérdemelt hazai győzelem született. Azt el tudom fogadni, hogy a csapat gyengébben játszik és vereséget szenved, azt viszont nem, hogy a lecserélt játékos azt mondja: őt nem is érdekli az egész. Megtehetném, hogy felállok és sz..k az egészbe, mint ahogy egyesek teszik, mert ez nekem nem oszt, nem szoroz, de aki ismer tudja, én nem ilyen vagyok. Biztos vagyok abban, hogy ha kevesen is, de előbb-utóbb elindunk felfelé.

Vaja–Ajak 0–1 (0–0)

Vaja, 83 néző, v.: Debreceni S. Vaja: Ilyés B. (Deme M.) – Zakor M., Borsi D., Verner M., Lakatos I., Sándor A. (Tóth R.), Zakor J., Simák B., Lakatos T., Zakor G., Soltész B. (Chrabák M.). Edző: Siska Attila. Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Markos J., Homoki P., Magyar P. (Meggyesi M.), Iski Á. (Balogh T.), Soós T., Szopkó T., Harakály T. (Homoki Cs.), Horváth L. (Nagy Z.), Bakó M. (Dobrai D.). Edző: Barati István. Gól: Balogh T. Ifi: 0-1.

Siska Attila: – Gratulálok az ajakiaknak, mert amiért jöttek, azt végrehajtották. A kihagyott helyzetékért sajnos, egy félpontot sem adnak, ezért azt mondhatom, ezt a mérkőzést elöl vesztettük el.

Barati István: – Többet volt a hazaiaknál a labda, de úgy gondolom, inkább a mi akaratunk érvényesült a mérkőzésen. Nagy gratuláció jár a fiúknak és az ifinek a győzelemért.

Újdombrád–Tuzsér 2–0 (1–0)

Újdombrád, 122 néző, v.: Balogh A. Újdombrád: Balla D. – Nagy R. (Ignéczi Cs.), ifj. Balla J., Sinka D. (Lakatos Z.), Tóth N., Ponczók T. (Bilecz J.), Méhész B. (Lakatos Z.), Tóth Á., Oláh L., Mátrai N. (Mondok B.), Balla K. Edző: Balla János. Tuzsér: Csuka M. – Nagy A., Pásztor S., Révész B., Jónás M., id. Iván A., Fábián I., Tári P. (Csobai A.), Nagy B. (Orgován K.), Lakatos P., Koszta Sz. (ifj. Iván A.). Edző: Szabó István. Gól: Mátrai N., Tóth N. Ifi: 1-7.

Balla János: – A Blackjackban is jó, ha hét dobásból huszonegyet ér el az ember, nekünk ez hét forduló alatt sikerült. Gratuláció a nagybetűs csapatnak.

Szabó István: – A vereség ellenére meg tudom dicsérni a csapatot, nagyon szervezetten és fegyelmezetten védekeztünk, főleg az első félidőben. Sajnos, egy lecsorgó labda és egy pontrúgás eldöntötte a mérkőzést. Gratulálunk az Újdombrádnak, igazolta jó hírét.

Ladányi TC–Gergelyiugornya 2–4 (0–3)

Mezőladány, 100 néző, v.: Varga F. Ladányi TC: Bodnár B. – Deskó L. (Mészáros J.), Sajtos N. (Tokai K.), Jónás M., Demeter A. (Szitai R.), Berecz Zs. (Pécsi V.), Szilágyi G., Cser P., Farkas T., Jónás II K., Győri J. Edző: Sajtos András. Gergelyiugornya: Révész D. – Balogh T., Illés P., Danku J., Mándi L. (Czirják M.), Zán B., Sebestyén G. (Illés Gy.), Szabó J., Danku A., Bancsi G. (Szilágyi N.), Madzin I. Játékos-edző: Illés Gyula. Gól: Szitai R., Jónás II K., illetve Madzin I. 2, Sebestyén G., Mándi L. Ifi: 1-5.

Sajtos András: – Ellentétes félidők, az elsőben kaptunk három elkerülhető gólt, a másodikban próbálkoztunk, ami csak ennyire volt elég. További sok sikert az Ugornyának!

Balogh István elnökhelyettes: – Először is gratulálni szeretnénk az ifik győzelméhez. A nagymeccsről annyit, az első félidőben jól játszottunk, a második első negyedórájában világtalanok voltunk, de úgy érzem, nem forgott veszélyben a sikerünk, gratulálok a csapatnak. További sok sikert a Ladánynak!

Nyírkarász–Baktalórántháza 3–2 (2–1)

Gyulaháza, 200 néző, v.: Major O. Nyírkarász: Molnár A. – Kántor F., Szegedi B., Farkas R. (Ladányi D., Dajka L.), Kézi B. (Jónás M.), Roskó D., Simon J., Csordás G., Mocsár G., Kasza Á., Ujj K. Edző: Molnár István. Baktalórántháza: Csordás A. – Balogh R., Juhász L., Pataki G., Kovács Á., Mócsán E., Lakatos I. (Molnár L.), Nádházi G. (Maleskovits D.), Zámbori Z., Istenes E. (Szarka Cs.), Hadházi M. (Varga Z.). Játékos-edző: Molnár Levente. Gól: Farkas R. 2, Mocsár G., illetve Zámbori Z. 2. Kiállítva: Simon J., illetve Balogh R. Ifi: 1-3.

Molnár István: – Az első félidő után el kellett volna döntsük a meccset, de kettő null után sorra kihagytuk a ziccereket, majd ajándékoztunk két gólt a vendégeknek, de a végén csak be tudtuk gyötörni a győztes gólt, amit úgy érzem, teljesen megérdemeltünk. További sok sikert a Baktának!

Molnár Levente: – Akarásban felülmúlt minket a Karász. Tovább sok sikert kívánok nekik.