A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport negyedik fordulójában öt mérkőzést rendeztek vasárnap.

A leveleki Marincsák Roland keres rést a rakamazi védővonalon (10) Fotó: Szmolka Tamás

Nagykálló-Kótaj 1-2 (0-0)

Nagykálló, 150 néző, v.: Vitkai E. Nagykálló: Pekk J. – Erdei S., Nagy Zs. (Dálnoki Zs.), Marozsán M., Sipos B., Árki A., Puluczkai P., Marinka Á., Mondok D., Simon I. (Málik J.), Bencs Á. Edző: Homann Richárd. Kótaj: Csikós Zs. – Sallai M., Hangácsi T., Nagy D., Papp M. (Kató T.), Sárközi D. (Kormány Sz.), Balogh Gy. (Boros I.), Bagoly Z., Petruska A. (Balázs K.), Csörgő K., Szarka J. Edző: Seregi Mihály. Gól: Nagy Zs., illetve Szarka J. (11-esből), Csörgő K. Ifi: 4-3.

Homann Richárd: – Sajnálom a fiúkat, mert maximálisan odatették magukat egy jó Kótaj ellen. Úgy gondolom, hogy rászolgáltunk volna legalább egy pontra. Gratulálok a Kótajnak.

Seregi Mihály: – Két ellentétes félidőt láthattak a nézők: az elsőben a hazai csapat dominált, a másodikban pedig mi, így megérdemeltük a győzelmet. További sok sikert a Nagykállónak.

Rakamaz-Levelek 2-2 (0-1)

Rakamaz, 77 néző, v.: Szilágyi Cs. Rakamaz: Miski Z. – Barzó G., Kántor Zs., Karacs Á., Dencs Á., Tudja D., Huncsik Á. (Tóth N.), Parádi B., Gábor P., Ludas E. (Szabó Zs.), Heidrich M. (Ádám P.). Edző: Madalina György. Levelek: Kiss Á. – Horváth G., Pásztor J., Gebri Gy., Csekk A., Juhász J. ( Nagy P.), Busák L., Ferenczi F. (Sándor R.), File Z. (Nagy S.), Jóni M., Marincsák R. Edző: Fabók István. Gól: Gábor P., Tudja D., illetve Jóni M. (11-esből), Marincsák R. Ifi: 10-0.

Madalina György: – Egy ilyen mérkőzés után okosabb dolog hallgatni. mint belebonyolódni valamilyen szakmai okfejtésbe.

Fabók István: – Az biztos, hogy a meccs után nem fogjuk elszívni a békepipát, mert nem volt zárjegy a dohányon, pedig még meg is borotválkoztam.

Apagy-Tiszavasvári 3-4 (1-1)

Apagy, 100 néző, v.: Kósa Gy. Apagy: Polgári L. (Molnár Cs.). – Kovács L., Balogh N., Árpási D., Marics T., Fekete G. (Nagy J.), Rubóczki K. (Harsányi A.), Hegedüs L., Marics G., Viszokai K., Hajdu G. (Németh A.). Játékos-edző: Németh Attila. Tiszavasvári: Krizsanovszki Á. – Szolyka T., Makula A., Tolnai T., Bakos T. (Czifra Á.), Balogh R., Tóth L., Bolega S., Száraz Á., Mészáros T., Nagy D. (Lakatos D.). Edző: Szabó Zoltán. Gól: Marics G. 2, Fekete G., illetve Tolnai T., Makula A., Mészáros T., Bolega S. Ifi: 1-2.

Németh Attila: – Sikerült megverni magunkat tíz perc alatt. Valószínűleg rosszkor cseréltem, ráadásul egyéni hibákat vétettünk, aminek ez lett a következménye. Gratulálok a Tiszavasvárinak.

Szabó Zoltán: – Erről a mérkőzésről egy szicíliai közmondás jut eszembe: ha azt hiszed, hogy átvertél valakit, téged vertek át. További sok sikert az apagyi csapatnak. Szép hétvégét mindenkinek.

Kálmánháza-Nyírlugos 2-3 (1-1)

Kálmánháza, 91 néző, v.: Szőnyi Z. Kálmánháza: Kiss R. – Tóth Z., Matejkó G. (Szemán S.), László Gy., Dávid G. (Kiss Sz.), Lipták M., Kotricz Z. (Majláth S.), Fekete B. (Nyiri L.), Varga L. (Hegedüs D.), Nagy L., Korsoveczki M. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Nyírlugos: Illyés D. – ifj. Kavalecz B. (Lakatos A.), Pénzes Á., Illés Á., Verebi I. (Balogh L.), Mohammad M. (Ritli R.), Vass R., Szabó Á. (Sinka Á.), Csákányos T., Sveda T., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Nagy L., Matejkó G., illetve Balogh L. 2, ifj. Kavalecz B. Ifi: 13-3.

Kotricz Zoltán: – Tipikusan az a mérkőzés, amelyre elmondhatjuk, hogy megvertük saját magunkat. A mai meccset úgy kezdtük, ahogy szerettük volna, hamar vezetést szereztünk. Az első félidőben uraltuk a játékot, de már nem tudtunk újabb gólt lőni. A második félidőben pedig ismét óvodás hibákat követtünk el, hiába próbáltunk dominálni, rendre pontatlanok voltunk, illetve a védekezésbe is hibáztunk. Fájó ilyen vereséget szenvedni, de igyekszünk a következő mérkőzésen javítani. Gratulálok a Lugosnak.

Kavalecz Béla: – Szép születésnapi ajándék volt a fiúktól, amit köszönök és gratulálok nekik!

Geszteréd-Biri  3-4 (2-1)

Geszteréd, 89 néző, v.: Balogh A. Geszteréd: Papp T. – Nagy M., Szilágyi J., Balogh D., Koncz Cs., Orosz G. (Horváth Sz.), Vass G., Lovas J., Horváth L., Serbán D., Mikó I. Játékos-edző: Horváth László. Biri: Jakocska Cs. – Kiss F., Rácz G., Zámbó R. (Szabó R.), Takács R. (Szlávik Z.), Nagy T. (Markovics L.), Nagy M., Daróczi V., Földi G. (Makács G.), Kóth Á., Huri P. Edző: Dankó Zsolt. Gól: Serbán D., Vass G. (11-esből), Szlávik Z. (öngól), illetve Nagy T. (11-esből), Földi G., Nagy M., Kiss F.  Ifi: 0-9.

Horváth László: – Visszakaptuk azt, ahogy a héten készültünk, amíg erővel bírtuk, partiban voltunk. Nem tudunk mást tenni, mint gratulálni és további sok sikert kívánni a Birinek!

Dankó Zsolt: – Nehézzé tettük, ami talán könnyű is lehetett volna. Szurkolóinknak köszönjük, hogy idegenben is hazai hangulatot teremtettek nekünk. További sok sikert a Geszterédnek.

Videó (Szmolka Tamás): a leveleki Jóni Miklós 11-esből szerzett vezetést a Ralamaz elelni mérkőzésen