A megyei másodosztály Gémtech csoport negyedik fordulójában négy mérkőzést rendeztek vasárnap.

Festői égbolt, nagy dobosi dobás a Tisztaberek elleni bajnokin Fotó: Sánta Dorina

Nagydobos-Tisztaberek 5-1 (3-0)

Nagydobos, 100 néző, v.: Nagy Cs. Nagydobos: Pindzsula P. – Feier I., Budaházi T. (Bartha D), Bégány Zs., Szabó P., Szabó B. (Biczu M.), Filep D., Molnár Sz., Darcsi Á., Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Tisztaberek: Makay Z. – Molnár Róbert, Mester M. (Kosztya Z.), Lukács N. (Papp L.), Lukács N. E. (Lancsár Z.), Molnár Roland, Bencze Á., Berki N., Bodó R., Garda E., Algács P. Edző: Oroszi István. Gól: Molnár Sz. 2, Bégány Zs., Szabó B., Darcsi Á., illetve Bodó R. (11-esből). Ifi: 1-5.

Czine Máté: – Az első perctől kezdve magabiztosan játszottunk, megérdemelt győzelmet arattunk. A győzelmet a csapat a héten műtött Fodor Csabának ajánlja. Gyógyulj meg hamar, várunk vissza!

Oroszi István: – Sajnos, nagyon enerváltan és akaratgyengén játszottunk, amit egy jókora pontatlansággal fűszerezve sikerült kialakítanunk ezt az eredményt.

Nyírvasvári-Őr  5-2 (3-1)

Nyírvasvári, 100 néző, v.: Takács A. Nyírvasvári: Szegedi G. – Bécsi M. (Serbán J.), Karczub G., Balogh N. (Kiss B.), Tóth T. (Kiss I.), Fekete M., Csiszár P. (Takács M.), Jónás K., Polacsek I., Baráth D., Baráth J. (Lazók G.). Edző: Paulik János. Őr: Tisza T. –Jónás J., Benkő M. (Szabó A.), Márton T., Kósa S., Tisza Á., Ruha O. (Iván D.), Tóth I., Jenei B., Magyar D., Kendl I. Játékos-edző: Szabó Attila. Gól: Baráth D. 3, Balogh N. (11-esből), Kiss I., illetve Ruha O. (11-esből), Tisza Á. Ifi: 2-0.

Paulik János: – Szimpatikus ellenféllel szemben hajtós meccsen megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatomnak és az ifinek is.

Szabó Attila: – Nem volt ennyi a két csapat közt. Sajnos, az utolsó percben kiengedtünk, pedig megérdemeltünk volna egy pontot.

Fehérgyarmat-Ópályi  3-0 (1-0)

Fehérgyarmat, 100 néző, v.: Lipták T. Fehérgyarmat: Gergorics Á. – Karmacsi Cs. (Losonczi B.), Aranyos Cs., Farkas S., Alapi T., Rozman S., Cserepes Á., Szabó T., Kondor G., Szabó A., Kálló A. (Nagy M.). Játékos-edző: Geletey Zoltán. Ópályi: Oláh M. – Bársony R., Máté Gy., Varjasi K., Patály A., Szilágyi Cs. (Pajti K.), Bartha M. (Patály L.), Pankotai B., Patály B. (Lupcsa J.), lllés D. (Bíró T.), Bartha A. Edző: Bartha Miklós. Gól: Rozman S., Aranyos Cs., Szabó A. Ifi: 3-3.

Geletey Zoltán: – Hellyel-közzel sikerült rendezni a sorainkat, ami meglátszott a pályán mutatott játékunkon. Nagyon sok helyzetet dolgoztunk ki, melyeket ki is hagytunk. Ennek ellenére gratulálok a srácoknak, további sok sikert az Ópályinak.

Bartha Miklós: – Az első félidőben még valamennyire tartottuk magunkat, apróbb helyzetecskékig is eljutottunk, majd a folytatásban játszottak velünk, mint macska az egérrel. Gratulálok a hazai csapatnak, amelynek további sok sikert!

Milota–Encsencs 1–5 (0–3)

Milota, 23 néző, v.: Oláh G. Milota: Szidor J. – Henkel J., Delényi A., Fejes P., Kobaly (Tóth K.), Jencsik M., Nagy B., Rétfalvi B., Horváth A., Lázár B., Rácz V. Edző: Elek László. Encsencs: Tallódi L. – Bíró B., Olajos I. (ifj. Bíró Zs.), Nagy M., Szilágyi G. (Harcsa T.), Radnai D., Kiss Á., Kiss Z. (Kecskeméti Z.), Szalai M., Szatmári M., Vincze G. Edző: Bíró Zsolt. Gól: Delényi A. (11-esből), illetve Kiss Á. 3, Szilágyi G., Nagy M. Kiállítva: Nagy B.

Elek László: – A csapat a kiállítás után is mindent megtett a javításért, de a védelmi hibáinkat az ellenfél gyors játékosai könyörtelenül kihasználták.

Bíró Zsolt: – Tartalékos csapatom az első félidőben jól játszott, csak még így is sok helyzet kimaradt. A szünet után három nullás vezetésnél a kapusra vezettük a labdát egy az egyben és az ellenfél utolsó játékosa felrúgta csatárunkat, de néma maradt a síp… Ebből gólt kaptunk, amivel kicsit felhoztuk az ellenfelet. A csapat azonban összekapta magát és újabb gólokat szerezve eldöntötte a mérkőzést, így gratulálok az első idegenbeli győzelemhez. További sok sikert a Milotának!