A megyei másodosztály Nyírerdő csoport negyedik fordulójában – a kora délutáni Gergelyiugornya-Tiszakanyéár találkozó után –  további négy mérkőzést rendeztek vasárnap.

A zöld mezes Pátroha az Ajak legyűrésével kívánt feljebb kapaszkodni a tabellán Fotó: tudósítónktól

Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport: 4. forduló

Pátroha–Nyírkarász 5–0 (1–0)

Pátroha, 112 néző, v.: Fehér Á. Pátroha: Csáki T. – Mozga Gy., Jenei R., Balogh I., Csépke M., Kovács J. (Bedő I.), Gombkötő Z., Gombkötő S. (Varga S.), Csáki L., Molnár V., Kiss M. (Kovács D.). Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Nyírkarász: Molnár A. – Kántor F., Ladányi D. (Rákóczi L.), Szegedi B., Kézi B. (Jónás M.), Bíró J. (Farkas R.), Simon J., Mocsár G., Roskó D., Ujj K. (Dajka L.), Kasza Á. Edző: Molnár István. Gól: Csépke M. 4, Gombkötő Z. Ifi: 3-3.

Gombkötő Sándor: – Igaz, hogy magabiztos győzelmet arattunk,de úgy gondolom, az első félidőben a kényszerű csere miatt kicsit megzavarodtunk, csak azt nem tudom, miért? A szünetben nyugodtan kezdtem a beszélgetést, de a végére kihozták belőlem az állatot, aminek meglett az eredménye: a fordulás után szebbnél szebb gólokat szerezve megérdemelt sikert arattunk. További sok sikert kívánok a vendégeknek!

Molnár István: – Amíg a helyzeteinket kihagyjuk, és nem tudunk kilencven percig megfelelően koncentrálni, addig ilyen eredmények fognak születni.

Gyulaháza–Ajak 1–1 (1–0)

Gyulaháza, 150 néző, v.: Bíró Cs. Gyulaháza: Kasza Á. – Fedor A. (Kótai S.), Gáti Sz., Bunkóczi E., Veisz B., Gáti S. (Kozma Zs.), Lakatos L., Csépke M., Kozma J., Kozma M., Galambos B. Edző: Bardi Gábor. Ajak: Leskovics A. – Magyar D., Markos J., Iski Á., Magyar P. (Harakály T.), Hódos L., Balogh T. (Cap L.), Soós T., Szopkó T., Nagy Z. (Horváth L.), Bakó M. (Homoki Cs.). Edző: Barati István. Gól: Gáti S., illetve Hódos L. Kiállítva: Bunkóczi E., illetve Szopkó T. Ifi: 1-5.

Bardi Gábor: – Az elmúlt hetek hozzáállása alapján lesz ez még lejjebb is…

Barati István: – Izgalmas, jó iramú mérkőzésen közel volt a győzelem, de ahhoz, ennyi lehetőségből több gólt kell rúgni.

Baktalórántháza–Fényeslitke 2–3 (1–1)

Baktalórántháza, 96 néző, v.: Pethő P. Baktalórántháza: Csordás A. – Maleskovits K., Balogh R., Hatházi M. (Nádházi G.), Szarka Cs., Molnár L. (Maleskovits D.), Pataki G., Kovács Á., Juhász L. (Istenes E.), Lakatos I., Zámbori Z. Edző: Gebri Pál. Fényeslitke: Juhász B. – Gyüre Gábor, Miczák M., Kovács D., Osztolykán E., Szaharda (Orbán G.), Nagy M., Takács R., Arnóczki Sz., Babják A. (Dankó F.), Rusznák S. Edző: Minyin Vitalij. Gól: Balogh R., Lakatos I. (11-esből), illetve Kovács D. 2, Dankó F. Kiállítva: Kovács Á. Ifi: 8-1.

Gebri Pál: – A mai meccs után sok embernek el kell gondolkozni, köztük nekem is…

Minyin Vitalij: –Jó iramú, küzdelmes meccset játszottunk, amelyből mi jöttünk ki győztesen. Gratulálok a csapatnak és további sok sikert a Baktának!

Újdombrád–Ladányi TC 4–0 (1–0)

Újdombrád, 132 néző, v.: Sándor Cs. Újdombrád: Balla D. – Balla K. (Ignéczi Cs.), Mátrai N. (Bilecz J.), Sinka D. (Nagy R.), Tóth N. (Lakatos Z.), Ponczók T., Méhész B., Tóth Á., Kocsi M. (Mikó L.), ifj. Balla J., Oláh L. Edző: Balla János. Ladányi TC: Pécsi V. – Balogh G., Demeter A., Iván V. (Deskó L.), Berecz Zs., Szitai R., Szilágyi G. (Tokai K.), Farkas T., Jónás II K., Mészáros J. (Lőrincz T.), Győri J. Edző: Sajtos András. Gól: Tóth N. 2, Bilecz J., Lakatos Z. Ifi: 2-3.

Balla János: – Gratulálok a csapatnak, már a pénteki összetartáson látszott, hogy innen pontot nem visz el a Ladány. Végig kézben tartottuk a mérkőzést, megérdemelt győzelmet arattunk. Ifjú Kernács Jánosnak köszönjük az egészségügyi csomagot, máris látszik az eredményen.

Sajtos András: – Kitűnő játékvezetés mellett megérdemelt hazai győzelem született. További sok sikert az Újdombrádnak!

Korábban játszották:

Gergelyiugornya–Tiszakanyár 4–3 (2–0)

Gergelyiugornya, 180 néző, v.: Major O. Gergelyiugornya: Révész D. – Balogh T., Illés P., Mándi L., Zán B., Illés Gy. (Sebestyén G.), Szabó J., Madzin I. (Lakatos A.), Danku A., Bancsi G. (Czirják M.), Csonka L. (Baráth L.). Játékos-edző: Illés Gyula. Tiszakanyár: Tóth B. – Pásztor A., Molnár P., Feka A., Bodnár G., Orosi L., Feka L., Oláh J. (Dócs Gergő), Csépke Z. (Szarvas G.), Vicickó L., Illés A. Játékos-edző: Bodnár Gábor. Gól: Madzin I., Mándi L., Csonka L., Sebestyén G., illetve Feka L. 2, Vicickó L. Ifi: 3-4

Balogh István elnökhelyettes: – Egy agyonnyert mérkőzés helyett a végén időt kellett húzni, nehogy kiegyenlítsen az ellenfél. Én szégyellem magam a játékosok helyett is az ilyen végjáték miatt.

Bodnár Gábor: – Köszönjük a Gergelyiugornyának, hogy hamarabb tudtuk kezdeni a mérkőzést! Az első félidőt átaludtuk, de annyi pozitívum történt, hogy a második játékrészt megnyertük, Gratulálok az Ugornyának!