A megyei másodosztály Gémtech csoport negyedik fordulójában két mérkőzést rendeztek szombaton.

A listavezető csengersimai csapat felülmúlta a kék mezes Kocsordot Fotó: Kupeczné Czirják Ildikó

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: 4. forduló

Szatmárcseke-Sonkád 2-4 (0-2)

Szatmárcseke, 83 néző, v.: Kondor M. Szatmárcseke: Juhász S. – Lakatos Z. (Kóczé A.), Kóczé G., Banga J. (Horváth V.), Banga B., ifj. Kóczé G., Pásztor A., Bozsányi M. (Bakó G.), Császár P. (Bozsányi I.), Mándi Zs., Mercz Z. (Bandics L.). Edző: Szücs István. Sonkád: Kánya G. – Sztáraszta F., Farkas Z., Botos B. (Farkas R.), Botos Á., Fejes D., Fejes M., Siket L., Cigus S. (Botos V.), Algács B., Horváth R. Edző: Homoki Endre. Gól: Mándi Zs., Banga B. (11-esből), illetve Algács B. 2, Siket L. (11-esből), Botos B. ifi: 2-2.

Szücs István: – Ha kapufára játsszák ezt a meccset, akkor biztosan mi nyertünk volna. Sajnos, a helyzeteket nem tudtuk berúgni, és a győzelmet kapusának köszönheti az ellenfél! Reméljük, legközelebb javítani tudunk.

Homoki Endre: – Az első félidőben el kellett volna dönteni a mérkőzést, de saját magunknak tettük nehézzé. Gratulálok a csapatnak, nagyot küzdöttünk, megérdemeljük a győzelmet.

Csengersima-Kocsord 3-2 (1-1)

Csengersima, 100 néző, v.: Debreceni S. Csengersima: Szabó D. – Orosz F. (Tóth F.), Horváth T., Ilbán M. (Balogh B.), Mona Á., Asztalos G. (Tóth J.), Algács M. (Algács E.), Dávid R., Volkán R. (Szabó I.), Gere Cs., Halász N. Játékos-edző: Volkán Roland. Kocsord: Mándi P.  (Gergely I., Horváth B.)– Huszti B., Horváth Á., Botos S., Virág J., Szimuly G., Kiss A. (Farkas M.), Szolnoki R. (Bálint Zs.), Máté A., Jónás I., Szabó V. Edző: Disznós Gusztáv. Gól: Orosz F. 2, Dávid R., illetve Virág D., Szimuly G. Ifi: 5-1.

Volkán Roland: – Örülök a három pontnak, különösen azért, mert egy jó csapat ellen szereztük meg – kiváló játékvezetés mellett. A csapat ezzel a győzelemmel köszönti édesapámat a közelmúltban ünnepelt születésnapja alkalmából. Gratulálok az ifi, valamint az U14-es csapatunk győzelméhez is.

Disznós Gusztáv: – Jó játékvezetés mellett, taktikusan, fegyelmezetten játszottunk. 0-1 után az első félidőben megvolt a lehetőségünk a második gólra, de kimaradt és az utolsó percekben egyenlített a hazai csapat. Amennyi szerencsénk volt az első félidőbe annyira balszerencsénk volt a másodikba. A kényszerű kapuscsere után a második számú kapusunk is megsérült így mezőnyjátékos állt a kapuba. Mindent egybevetve gratulálok a fiúknak, emelt fővel hagyhattuk el a pályát, további sok sikert a Csengersimának.