A megyei másodosztály Nyírerdő csoport negyedik fordulójában két mérkőzést rendeztek szombaton.

A vajai Csorba Szabolcs (labdával) mozdulatait éberen lesi záhonyi ellenfele Fotó: Ésik László

Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport: 4. forduló

Záhony–Vaja 3–1 (2–1)

Záhony, 97 néző, v.: Kocsis Zs. Záhony: Mucsicska – Karasz A., Csáki R., Zán P., Setét R., Balogh S. (Szabó M.), Jaczina L., Tóth N. (Halász T.), Balogh R., Levko D., Levko A. Játékos-edzők: Sárkány Gábor, Lupcsa Csaba. Vaja: Ilyés B. – Zakor M., Borsi D., Bálint Cs. (Markovics L.), Lakatos I., Zakor J., Chrabák M. (Soltész B.), Simák B. (Katona R.), Zakor G., Lakatos T. Edző: Siska Attila. Gól: Balogh S., 2, Levko D., illetve Zakor J. Kiállítva: Lakatos T. (29. perc).

Golyán Gergő szakosztályvezető: – Azt kell mondjam, a csapat újabb nagy és értékes győzelmet aratott, Azok ellen a csapatokkal szemben, amelyek játsszák a futballt, nekünk is jobban megy. Az első negyedóra álmos kezdése után volt a csapatban tartás és fordítottunk, a kiállítás pedig megpecsételte a vendégek sorsát. Minden elismerésem az övék, végig küzdöttek, további sok sikert nekik! Hajrá, Záhony!

Siska Attila: – Lassan a Záhony lesz a mumusunk. Végig veszélyesek voltak a kapunkra, teljesen megérdemelten nyertek a hazaiak, amihez gratulálok nekik.

Tuzsér–Szabolcsveresmart 2–1 (0–0)

Tuzsér, 148 néző, v.: Balogh G. Tuzsér: Csuka M. – Nagy A., Pásztor S., Révész B., Jónás M., id. Iván A., Fábián I., ifj. Iván A., Tári P., Koszta Sz. (Lakatos P.), Iván E. (Nagy E.). Edző: Szabó István. Szabolcsveresmart: Bandor F. – Baksa Z., Csire G. (Kerekes K.), Csuka Gy., Bomnera M., Kantár K. (Vincze D.), Bandor J., Rostás Zs., Kovács D., ifj. Tóth T., Deák B. Edző: Tóth Tibor. Gól: ifj, Iván A., id. Iván A., illetve Kovács D. Ifi: 1-1

Szabó István: – Mindkét oldalon nagyszerű kapusteljesítményeket láthatott a szép számú közönség, az ordítóbb ziccereket egyértelműen mi hagytuk ki. Dicséret illeti a csapatot, hogy egyenlítés után sem adta fel, és így sikerült megszerezni első győzelmünket. Ezen a mérkőzésen csak az első három pont megszerzése számított. További sok sikert a Veresmartnak!

Tóth Tibor: – Sajnos, az első félidőben nyújtott parádés teljesítmény után a gólhelyzetek tömkelegét hagytuk ki, de még ezzel sem lett volna baj, ha a második játékrészben is ugyanúgy futballoztunk volna, mint korábban. Mivel a focit gólra játsszák, a hazaiaknak pedig eggyel sikerült többet szerezni, ezért pont nélkül távoztunk. Nagyon sajnálom csapatomat.