A megyei másodosztály Gémtech csoport második fordulójában öt mérkőzést rendeztek vasárnap.

A sárga mezes nagydobosi csapat a Milotát igyekezett legyűrni hazai pályán – teljes sikerrel Fíotó: tudósítónktól

Nagydobos–Milota 8–1 (2–1)

Nagydobos, 150 néző, v.: Vitkai. Nagydobos: Pindzsula P. – Feier I., Budaházi T., Bégány Zs. (Szabó B.), Pető G., Fodor Cs. (Biczu M.), Szabó P., Molnár Sz. (Miklósi B.), Darcsi Á. (Barta D.), Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Milota: Császár Zs. – Kanalas F. (Kobaly V.), Rácz V., Lázár B., Horváth A., Kövesligeti R., Szaniszló T., Nagy B., Delényi A., Rétfalvi B. (Balogh D.), Jencsik M. (Tóth K.). Edző: Elek László. Gól: Szabó P. 2, Fodor Cs. 2, Bégány Zs., Rácz P.,  Biczu M., Molnár Sz. illetve Rácz V. Ifi: 4-0.

Czine Máté: – Korrekt játékvezetés mellett nehezen indult a mérkőzés, amelyet saját magunknak tettük nehézzé. Három kihagyott helyzet, majd ezek után a vendégek egy szép kiugratás végén megszerezték a vezetést. Utána dobbant a dobosi szív és a félidő előtt sikerült megfordítani. A második félidőben pedig teljesen megérdemelten nyertük meg a mérkőzést. Gratulálok Biczu Márk első felnőtt góljához. Isten éltesse a technikai vezető, Csiki Robit, valamint isten éltesse 75. születésnapján törzsszurkolónkat, Pindzsula Peti bácsit. Köszönjük a nézők szurkolását!

Elek László: – Harminc percig játszottunk jól és megye kettes csapatként. A hátralévő időt gyorsan el kell felejteni, mert ha elkezdjük boncolgatni, akkor gyorsan rájövünk, hogy ilyen teljesítmény után semmi keresnivalónk ebben az osztályban! Ezt a játékosok is belátták, nem csak én gondolom így.

Nyírvasvári–Tisztaberek 2–3 (1–2)

Nyírvasvári, 100 néző, v.: Luzsinszki. Nyírvasvári: Kiss Sz. – Bécsi M., Karczub G. (Jónás K.), Papp G., Balogh N., TTóth T. (Lázók G.), Fekete M., Csiszár P., Schmidt T. (Kiss I.), Polacsek I., Serbán J. (Tácej Á.). Edző: Paulik János. Tisztaberek: Makay Z. – Molnár Róbert, Mester M. (Kosztya Z.), Lukács N., Lukács E., Molnár Roland, Bencze Á., Berki N., Bodó R., Garda E. Edző: Oroszi István. Gól: Serbán J., Karczub G., illetve Bencze Á., Bodó R., Lukács E. Kiállítva: Papp G. (92. perc). Ifi: 6-3.

Paulik János: – Fájó pofont kaptunk a nyitányon, de ígérem, hogy felállunk belőle! Gratulálok az ifink győzelméhez!

Oroszi István: – A csapat fegyelmezetten betartotta, amit megbeszéltünk a mérkőzés előtt. Mindenki kihozta magából a maximumot, így sikerült – egy doboz szőlőcukor segítségével – egy jó csapat otthonában győzelmet aratni.

Fehérgyarmat–Sonkád  1–5 (0–2)

Fehérgyarmat, 150 néző, v.: Maleskovits R. Fehérgyarmat: Almási Á.  (Gergorics Á.)– Karmacsi Cs. (Lizák B.), Farkas S., Aranyos Cs., Szabó A. (Nagy M.), Alapi T., Rozman S., Cserepes Á., Szabó T., Kondor G., Kálló A. (Bornemissza I.). Edző: Geletey Zoltán. Sonkád: Kánya G. – Siket L., Botos B. (Bakos E.), Horváth R., Cigus S., Sztáraszta F., Pálóci I. (Botos V.), Algács B., Fejes M., Német L., Botos Á. (Danó P.). Edző: Homoki Endre. Gól: Farkas S. (11-esből), illetve Pálóci I. 2, Algács B. 2, Botos B. Ifi: 6-3.

Geletey Zoltán: – Nem ilyen kezdésre számítottam. Értékelhetetlen volt a mai teljesítmény, gratulálok a Sonkádnak. További sok sikert nekik.

Homoki Endre: – Úgy gondolom, hogy jól játszottunk. Ha idegenben így fogunk játszani akkor bárkire veszélyesek lehetünk. A mai napon szinte minden helyzetünk összejött. Gratulálok a srácoknak.

Kocsord–Ópályi 2–1 (0–0)

Kocsord, 120 néző, v.: Ésik I. Kocsord: Gergelyi I. – Huszti B., Virág D., Botos S., Szimuly G. (Farkas M.), Kiss A. (Máté R.), Szolnoki R., Jónás I., Horváth B., Horváth Á., Máté A. Edző: Disznós Gusztáv. Ópályi: Oláh M. – Lupcsa J., Varga N. (Patály L.), Máté Gy., Varjasi K., Patály A., Szilágyi Cs. (Radvánszki G.), Illés G., Bársony R., Pajti K. (Gaál H.), Bartha A. Edző: Bartha Miklós. Gól: Huszti B., Virág D., illetve Illés G. Kiállítva: Máté Gy. Ifi: 3-2.

Disznós Gusztáv: – Gyenge játékkal, a végén nagy akarással sikerült megszerezni a három pontot. Ez egy nagyon értékes győzelem, mert úgy értük el, hogy tudásunk ötven százalékát nyújtottuk. További sok sikert az Ópályinak!

Bartha Miklós: – Küzdelmes mérkőzésen, játékra alkalmatlan minőségű pályán nagyot harcoltunk. A kiállítás után tíz emberrel még vissza tudtunk jönni a meccsbe, de a vége balul sült el, az utolsó percben kapott góllal úszott el a pontszerzés. A vereség ellenére gratulálok a srácoknak a mutatott hozzáállásért!

Encsencs–Vámosoroszi 1–5 (0–2)

Encsencs, 107 néző, v.: Szilágyi Cs. Encsencs: Klenik D. – Kozma L. (Szilágyi G.), Kórodi A., Olajos I., Nagy M. (Szabó Á.), Tallódi L., Radnai D. (Kecskeméti Z.), Kiss Á. (Balogh D.), Bíró B., Szatmári M., Szalai M. Edző: Bíró Zsolt. Vámosoroszi: Szabó Á. – Bakó K., Márton J., Somogyi R. (Garda P.), Imre Zs., Rigó A., Bartha K., Imre M., Róka R., Somogyi N. (Juhász N.), Szabó A. (Somogyi T.). Játékos-edző: Imre Zsolt. Gól: Szabó Á., illetve Imre Zs. 2, Somogyi N. 2, Rigó A. Ifi: 1-4.

Bíró Zsolt: – A vendégek irányították a mérkőzést, ettől függetlenül az első félidőben több helyzetet kihagytunk. A szünet után visszajöttünk a meccsbe egy tíz percre, de nem bírtuk a nyomást – szerintem a csoport legjobb csapatával játszottunk.

Imre Zsolt: – Egy kicsit nehezen indultunk be, de végig kontrolláltuk a mérkőzést és ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk, így egyeseknek sajnos, elment a tippmixe. További sok sikert kívánok az Encsencsnek! Győzelmünket Riskó Tibinek ajánljuk!