A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport nyitófordulójában hat mérkőzést rendeztek vasárnap.

Ahogy egy szomszédvári rangadón dukál, minden labdáért megküzdöttek a felek a Levelek-Apagy összecsapáson Fotó: Hegedűs Zoltán

Kálmánháza-Kótaj 0-5 (0-4)

Kálmánháza, 100 néző, v.: Oláh J. Kálmánháza: Kiss R. – Szabolcsi P. (Nyíri L.), Baumgartner Á., Tóth Z., Matejkó G. (Dávid G.), Lipták M. (Lakatos D.), Kotricz Z. (Majláth S.), Fekete B., Varga L. (Palcsák L.), Nagy L., Korsoveczki M. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Kótaj: Csikós Zs. – Sallai M., Hangácsi T. (Illés A.), Nagy D., Papp M., Balázs K. (Petruska A.), Sárközi D. (Kormány Sz.), Balogh Gy. (Kató T.), Bagoly Z., Csörgő K., Szarka J. (Boros I.). Edző: Seregi Mihály. Gól: Csörgő K. 2, Balogh Gy., Papp M., Balázs K. Ifi: elhalasztva.

Kotricz Zoltán: – Jól kezdtük a mérkőzést, az első három-négy kapura lövés hozzánk fűzhető, majd a Kótaj egy egyéni megoldást követően megszerezte a vezetést. Ezután teljesen fegyelmezetlenné váltunk, nem találtuk a játékunkat, nagyon messze helyezkedtünk egymástól és az ellenféltől. Túl nagy területeket hagytunk és az ellenfél a kontráiból szinte minden helyzetét értékesíteni tudta, ami alaposan megtört minket. A második félidőben sem tudtunk javulni, sok labdát elszórtunk. Igazából a vendégcsapat könnyedén megszerezte a három pontot. Az elmúlt időszakhoz képest nem tudtunk szoros mérkőzést játszani, megérdemelten nyertek a vendégek ilyen különbséggel is. Első mérkőzésünk volt, amiely sok hibát hordozott magában, de bízom benne, hogy a folytatásban minnél előbb magunkra találunk. Sok sikert a Kótajnak.

Seregi Mihály: – Első bajnoki mérkőzésünkön magabiztosan nyertünk, de ha pontosabban futballozunk, akkor nagyobb arányú a győzelem. Gratulálok a fiúknak, további sok sikert a Kálmánházának.

Ófehértó-Geszteréd  0-3 (0-1)

Ófehértó, 100 néző, v.: Tóth L. Ófehértó: Duleba S. – Király T., Pál M., Király D. (Horváth Á.), Győrfi L., Duleba Sz., Magyar R., Murguly N. (Kovács A.), Kiss G., Papp J., Pór T. Edző: Gresu Mihály. Geszteréd: Papp R. – Mikó I., Orosz G. (Horváth Sz.), Horváth L., Koncz Cs., Szilágyi J., Balogh D., Serbán D., Dobos D. (Lovas J.), Nagy M., Birovecz J. (Kiss L.). Játékos-edző: Horváth László. Gól: Birovecz J., Dobos D., Szilágyi J. Ifi: 4-2. Kiállítva: Duleba Sz., Pál M.

Gresu Mihály: – Az első félidőben kihagytuk a helyzeteket ez a második félidőben megbosszulta magát. Sok sikert a Geszterédnek.

Horváth László: – Nem volt rossz, helyzetek itt is, ott is. Úgy gondolom megérdemelt győzelmet arattunk. Gratulálok a csapatnak, további sok sikert az Ófehértónak. A csapat gratulál Vass Gerinek és kedvesének a házasságkötésükhöz, sok boldogságot!

Kék-Nyírlugos 5-2 (2-2)

Kék, 100 néző, v.: Veres J. Kék: Virágh Cs. (Chriszt P.) – Pauliska L., Veress Á., Poór B., Szuromi L. (Mátrai M.), Bodó I., Lakatos E. (Duan D.), Ferenczi Z. (Varga Á.), Novák K., Dócs N., Veress M. (Marsi S.). Edző: Borza László. Nyírlugos: Illyés D. – Kavalecz B., Illés Á., Sveda T., Pénzes Á., Balogh L., Vass R., Szabó Á., Lakatos A. (Sinka Á.), Csákányos T., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Szuromi L. 2, Ferenczi Z., Novák K., Mátrai M., illetve Vass R. 2. Ifi: 6-0. Kiállítva: Illyés D. (16.perc), Illés Á. (62.perc).

Borza László: – Győzelemmel kezdtünk, amihez gratulálok a csapatnak. Viszont a hibák mellet sem szabad elmennünk a jövőben.

Kavalecz Béla: – Sajnos, az arrogáns játkvezető már az elején belenyúlt a mérkőzésbe, utána pedig csak futhattunk az eredmény után.

Levelek-Apagy 2-2 (1-1)

Levelek, 400 néző, v.: Kósa Gy. Levelek: Kiss Á. – Pásztor J., Horváth G., Juhász J. (Nagy P.), Marincsák R. (Nagy S.), Ferenczi F. (File Z.), Csekk A., Mocsár V. (Gulyás I.), Jóni M. (Vass I.), Busák L., Gebri Gy. Edző: Fabók István. Apagy: Polgári L. (Viszokai K.) – Budai P., Budai M. (Harsányi A.), Árpási D., Marics T., Nagy J., Rubóczki K., Hegedüs L., Marics G., Hajdu G., Németh A. Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Marincsák R., Jóni M., illetve Marics T., Marics G. Ifi: 0-3.

Fabók István: – Lehet, hogy sokan megdöbbennek azon amit most mondok, de nem biztos, hogy jól diktáltam be a gázóra állást.

Németh Attila: – Első félidő ott, második itt, volt minden ami egy szomszédvári rangadón megeshet. Szezon eleji ez a mérkőzés számunkra, van mit javítanunk. További sok sikert a Leveleknek.

Nagykálló-Tiszalök 4-1 (1-1)

Nagykálló, 150 néző, v.: Fehér Á. Nagykálló: Pekk J. – Erdei S., Marozsán M., Sipos B., Árki A. (Bakó V.), Simon I., Mondok D., Puluczkai P. (Dálnoki Zs.), Marinka Á., Mező A. (Málik J.), Nagy Zs. Edző: Homann Richárd. Tiszalök: Palencsár Z. – Venczel I. (Kiss T.), Balogh A., Péntek A. (Lakatos K.), Cseh K., Puncsák Cs., Kiss R., Bognár A., Galambosi G., Gál N., Aszalós T. (Balogh S.). Játékos-edző: Magyar Gergely. Gól: Sipos B. 2, Marozsán M., Nagy Zs. illetve Cseh K. Ifi: 6-4. Kiállítva: Bognár A. (49.perc).

Homann Richárd: – Az igaz, hogy voltak a mérkőzésben fordulópontok, de a legfontosabb a három pont begyűjtése volt amihez gratulálok a csapatnak.

Magyar Gergely: – Sajnos ezen a mérkőzésen semmi nem úgy alakult, ahogy mi szerettük volna. Már az első félidőben is csak a kapusunk teljesítménye miatt voltunk partiban. A kiállítás megpecsételte a sorsunkat, megérdemelt hazai siker született.

Rakamaz-Szakoly 5-6 (3-1)

Rakamaz, 100 néző, v.: Piskóczi Zs. Rakamaz: Simkó M. – Tóth N. (Galambos Zs.), Barzó G., Kántor Zs., Karacs Á., Marozsán D., Huncsik Á., Parádi B., Szabó Zs., Ludas E., Heidrich M. Edző: Madalina György. Szakoly: Oláh S. – Soós G., Bacskai A. (Nagy A.), Ruska T., Bodai K., Török D., Bodai M. (Fodor T.), Nagy T., Tasi I., Balázsi P., Koskovits Gy. Játékos-edző: Géczi Péter. Gól: Szabó Zs. 3, Tóth N., Marozsán D., illetve Balázsi P. 2, Bodai K., Soós G., Ruska T., Nagy T. Ifi: 12-0. Kiállítva: Parádi B.

Madalina György: – Amelyik csapat hat gólt kap az megérdemli a sorsát.

Géczi Péter: – Majdnem sikerült megverni magunkat, de 5-3-nál tíz perccel a vége előtt még időbe észbe kaptunk és sikerült megfordítani a mérkőzést. Gratulálok a fiúknak.