Kattints a képre!!

A megyei harmadosztály újabb három csoportjában kezdődött meg a bajnok idény, miközben a Szamos csoportban már a harmadik forduló mérkőzéseit rendezték. Éppen utóbbi küzdelemsorozat szolgált újabb kellemetlen epizóddal: ezúttal sem játszottak le minden tervezett mérkőzést – eleddig valamennyi kör csonka volt az őszi idényben…

Mindeközben győzelemmel kezdte szereplését a hosszú évek után feltámadt, nyáron újjászervezett nyírbogdányi csapat. Ugyancsak sikerrel debütált a Filo SE, amely először nevezett a„harmadik ligába”. Miként figyelemre méltó, hogy a negyvrenöt éves Gazdag Attila két góllal segítette három ponthoz a Petneházát!

A zöld mezes tyukodi együttes lendületbőé vette az akadályt – nyert a Csenger II. otthonában Fotó: Lőrincz Zsolt

Megyei III. osztály: Nyírség csoport 1. forduló

Nyírbogát-Nyírcsászári 3-2 (1-1)

Gól: Budai R. 3, illetve Lapos P., Kiss G.

Bököny-Napkor 2-2 (1-0)

Gól: Vilmányi D. 2, illetve Balogh G. (egyet 11-esből).

Petneháza-Máriapócs 4-2 (2-2)

Gól: Gazdag A. 2, Bőgős L., Berki G., illetve Tóth Gy., Lucza N.

Piricse-Nyírgyulaj 3-2 (2-0)

Gól: Csiki L. 2, Varga Zs., illetve Erdei B., Fekete Cs. Kiállítva: Papp T. (Piricse, 50.perc).

Érpatak-Nyíribrony 0-5 (0-0)

Gól: Juhász M. 2, Kantár J. (11-esből), Kokrák Sz., Varga M.

Rétköz csoport: 1. forduló:

Vitka–Aranyosapáti 2–5 (1–3)

Gól: Vasas T., Kóróczi J., illetve Baráth B. 3, Kazsuk Cs., Kantár A.

Zsurk–Jéke 1–9 (1–2)

Gól: Kutasi Sz., illetve Szatmári M. 5, Farkas G. 2, Klémencz T., Végső Sz. Kiállítva: Vigmond K. (Zsurk, 89. perc)

Gégény–Dombrád 2–3 (0–2)

Gól: Varga D., Csáki T., illetve Kecsmár Á. 3

Anarcs–Tiszaszalka 0–7 (0–2)

Gól: Bartha F. 3, Horváth M., Lakatos L., Peregrin R., Danku P.

Beregdaróc–Döge 2–1 (1–0)

Gól: Balogh B., Lukovics M., illetve Takács B.

Barabás–Pap 2–5 (1–2)

Gól: Kokas A. 2, illetve Koi B. 2, Szőke R., Setét E., Iván T.

Szabolcs csoport: 1. forduló

Nyírbogdány-Ramocsaháza 4-3 (1-2)

Gól: Kántor D. 2, Rácz J., Miczi J., illetve Erdei K. 2, Bajcsi M.

Filo SE-Nagyhalász II. 2-1 (1-0)

Gól: Kovács K., Tornai L., illetve Lippai A.

Tiszabercel-Tiszadob 2-3 (0-2)

Gól: Hengsperger A. 2, illetve Kovács K., Nagy G., Kiss J.

Buj-Nyírtura 0-6 (0-2)

Gól: Csucsi M. 3, Simon B. 2, Herczku T.

Nyírtét-Nyírtelek 6-2 (6-0)

Gól: Soós D. 3 (egyet 11-esből), Sipos G. 2, Bakró A. (11-esből), illetve Kövesdi Z., Batta Sz. Kiállítva: Kozsla M. (Nyírtelek, 34.perc,)

Szamos csoport: 3. forduló

Túristvándi-Penyige 4-1 (3-0)

Gól: Horváth R. 2, Ország L., Mursa R., illetve Horváth L.

Méhtelek-Tisztaberek II. 1-2 (0-1)

Gól: Nagy Zs., illetve Lukács N., Lázár R. (11-esből).

Nábrád-Sonkád II. 6-1 (2-1)

Gól: Kis R. 3 (egyet 11-esből), Fábián G. 2, Balogh Gy., illetve Bokor T.

Pátyod-Tiszakóród 3-2 (2-1)

Gól: Lakatos A., Somfalvi P. (11-esből), Pásztor F., illetve Kanalas D., Kálnási K.

Kisar-Tunyogmatolcs 5-1 (4-0)

Gól: Lakatos F. 3, Samu M., Varga Z., illetve Baráth G.

Csenger II.-Tyukod 1-4 (0-3)

Gól: Barna I., illetve Varga Zs., Kiss A., Gáti L., Almási J. (öngól).

Szamossályi-Porcsalma 2-3 (1-0)

Gól: Nagy J. 2, illetve Tóth S. 2 (egyet 11-esből), Horváth M.

A Hermánszeg-Ura mérkőzés elmaradt.

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .