A megyei másodosztály Gémtech csoport nyitófordulójában egy mérkőzést rendeztek szombaton.

A sárga mezes sonkádi csapat dokáig jól tarotta magát, a végén viszont megzuhant a Sima elleni meccsen  Fotó: Kupeczné Czirják Ildikó

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: 1. forduló

Sonkád-Csengersima  2-5 (2-1)

Sonkád, 150 néző, v.: Pethő P. Sonkád: Kánya G. – Botos B., Horváth R., Farkas D., Cigus S. (Tőkei A.), Farkas Z., Algács B., Fejes M., Sztáraszta F., Német L., Botos Á. Edző: Homoki Endre. Csengersima: Szabó D. – Tóth J., Horváth T. (Domokos L.), Gere Cs., Ilbán M. (Belbe R.), Tóth F. (Algács E.), Mona Á., Asztalos G. (Orosz F.), Algács M., Dávid R., Halász N. (Szabó I.). Játékos-edző: Volkán Roland. Gól: Fejes M. 2, illetve Dávid R. 2, Ilbán M. 2, Algács E. ifi: 3-2. Kiállítva: Farkas Z., illetve Tóth J.

Homoki Endre: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, de a második játékrészben a vendégeknek jött ki jobban a lépés.

Volkán István egyesületi elnök: – Fegyelmezetlenül játszottunk az első félidőben, viszont a cserék nagyon jól sikerültek, így megmutatta a csapat, hogy tud küzdeni.