A Nyír-Wetland megyei első osztály harmadik fordulójában két mérkőzést játszottak szombaton.

A kemecsei Sándor Dávid learatta a gratulációt a Tarpa elleni győzelem után Fotó: szabolcsfociinfo

Nyír-Wetland megyei I. osztály: 2. forduló

Austria Juice-Vásárosnamény–Nyírmeggyes 8–3 (5–1)

Vásárosnamény, 154 néző, v.: Veres J. Vásárosnamény: Kardos Z. – Géczi I., Bátyi L. (Erdei I.), Ujvári P., Berec G. (Deák M.), Szabó R., Illés G., Deskó D. (Újvári A.), Nagy Á., Barta F., Orosz F. Edző: Unchiás Rémusz. Nyírmeggyes: Zán K. – Sivadó P., Nagy Zs., Török G., Ács Sz., Székelyi N. (Domokos M.), Batizi-Pócsi N. (Murányi S.) Preg I., Gönczör P. (Csatári Á., Folytán Z.), Molnár T., Hadadi K. (Máté G.). Edző: Kovács László. A lendületesen játszó hazaiak az első félidőben öt gólt szerezve eldöntötték a mérkőzést. Gól: Deskó D. 5, Ujvári P., Barta F., Szabó R., illetve Batizi-Pócsi N., Sivadó P., Ács Sz.

Unchiás Rémusz: – Úgy gondolom, a csapat átérezte a mérkőzés jelentőségét, ennek megfelelően játszott. Gratulálok a csapatnak ehhez teljesítményhez!

Kovács László: – Ilyen különbséggel is megérdemelt hazai győzelem született.

Kemecse–Tarpa 2–1 (1–1)

Kemecse, 201 néző, v.: Kondor M. Kemecse: Baráth B. – Csáki P. (Szűcs F.), Kovács I., Boda B. (Törő D.), Majoros Á., Ádám D. (Bárdos A.), Szilágyi D., Phrakonkham, Hokk Á. (Szaffián Sz.), Balogh G., Sándor D. Edző: Resán Attila. Tarpa: Zenyikov – Kofel, Lovincsuk, Tupik, Hilka, Savkin (Kabály), Bodan, Zajka (Rozman S.), Barta K. (Kosztik), German, Romancsu (Miticska). Edző: Oleg Lutko. A Kemecse értékes győzelmet aratott az eleddig ugyancsak hibátlan Tarpa ellen – így a házigazda három forduló után is makulátlan mérleggel menetel. Gól: Sándor D. (11-esből), Csáki P., illetve Romancsuk. Kiállítva: Kovács I. (91. perc).

Resán Attila: – Ahogy mondtam, semmi sem véletlen.

Oleg Lutko: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, sajnos nem sikerült. A második félidőben a Kemecse több helyzetet alakított ki és megérdemelten nyerte meg a meccset. Köszönjük a vendéglátást! Játékvezetők–Tarpa 2-1, nem kérünk többet ebből a játékvezetésből!

Videó: a nyírmeggyesi Ács Szabolcs bombagóla a Vásárosnamény elleni mérkőzésen

Videó: a kemecsei Sándor DÁvid értékesített büntetője a Tarpa elleni mérkőzésen