Kattints a képre!!

A hétvégi bajnoki rajt előtt a számba vesszük a megyei másodosztály Gémtech csoport csapatainál a nyári átigazolási időszakban történt változásokat.

Az újonc Fehérgyarmat igyekezett megerősíteni a játékoskeretet Fotó: tudósítónktól

Átigazolási körkép: Megyei II. osztály, Gémtech csoport

Csengersima

Távozott: Barna István (Csenger II.)

Érkezett: Tóth János (Tisztaberek), Algács Edgár (Szatmárcseke)

Encsencs

Távozott: –

Érkezett: Kecskeméti Zoltán (Nyírbátor), Szatmári Márk (Nyírbátor), Olajos István (DSC-SI), Bíró Brunó (DEAC), Szabó Ábel (Nagyrábé)

Fehérgyarmat

Távozott: ifj. Bartha Krisztián (Vámosoroszi), Szabó Ádám (Vámosoroszi), Lukács Norbert (Tisztaberek), Lakatos Ferenc (Kisar)

Érkezett: Balogh Árpád (Csenger), Szabó Tamás (Austria Juice-Vásárosnamény), Szabó Antal (Vámosoroszi), Gergorics Ábel (Tisztaberek), Lizák Bence (Milota), Logojda Sándor (Nagyszőlős)

Kocsord

Távozott: Orosz Engelbert (Nyírbéltek), Ruha Oszkár (Nyírcsaholy), Gergely Bence (Ópályi), Jónás Miklós (Nyírkarász), Sztároszta György (Tisztaberek II.), Varga Zsombor (Piricse)

Érkezett: Bálint Csaba (Újdombrád), Máté András (Ópályi), Mándi Pál (Ópályi), Kiss András (Ópályi), Jónás Ignác (Ópályi), Botos Benjámin (Nyírcsaholy), Lucian Dascal (újrakezdte), Horváth Áron (újrakezdte), Virág Dezső (Nagydobos), Disznós Szabolcs Patrik (Bestrong), Szolnoki Richárd (Nyírcsaholy), Szamák Zsolt (Nyírcsaholy), Farkas Márió (Nyírcsaholy), Farkas Tamás (Nyírcsaholy), Bálint Zsolt (Nyírkarász)

Milota

Távozott: Fejes Máté (Sonkád), Fejes Dávid (Sonkád), Móricz István (Tiszakóród), Kanalas Dániel (Tiszakóród), Lizák Bence (Fehérgyarmat), Lukács Martin (Répcevis)

Érkezett: Lázár Benjamin (Túristvándi), Kóczé Dávid (Sonkád), Henkel János (Téglás), Kiss Gergely (Beregdéda), Kobály Vitalij (Beregvidék), Pista Ádám (Nevetlen)

Nagydobos

Távozott: Rácz Zsolt (Nagyecsed), Kovács Ádám (Baktalórántháza), Molnár Tamás (Nyírmeggyes), Paragh Márk (Mátészalka), Virág Dezső (Kocsord)

Érkezett: Ötvös Szabolcs (Mátészalka), Oláh Gergő (Mándok), Miklósi Balázs (Nyírmeggyes), Fodor Csaba (Ópályi), Barta Dávid (Biri), Feier Iván (Tarpa), Szabó Balázs (Mátészalka)

Nyírcsaholy

Távozott: Botos Benjámin (Kocsord), Gáspár István (Pátyod), Szolnoki Richárd (Kocsord), Szamák Zsolt (Kocsord), Farkas Márió (Kocsord), Farkas Tamás (Kocsord)

Érkezett: Ruha Oszkár (Kocsord), Pankotai Ernő Patrik (Nyírmeggyes), Pető Gábor (Nyírvasvári), Balogh Richárd (újrakezdte), Ilku Tamás (újrakezdte)

Nyírvasvári

Távozott: Pető Gábor (Nyírcsaholy)

Érkezett: Budai József (Nyírbogát), Fekete Máté (Nyírgyulaj), Kiss István (Nyírgyulaj), Szegedi Gergő (Nyírgyulaj), Takács Márk (Nyírgyulaj), Jóni Richárd (Nyírbátor), Tácej Ákos (Nyírbátor)

Ópályi

Távozott: Máté András (Kocsord), Mándi Pál (Kocsord), Kiss András (Kocsord), Jónás Ignác (Kocsord), Fodor Csaba (Nagydobos), Varga János (abbahagyta)

Érkezett: Gaál Henrik (Mátészalka U19), Illés Géza Dávid (Mátészalka U19), Pajti Kristóf (Mátészalka U19), Orosz Dominik (Mátészalka U19), Pankotai Bálint (Mátészalka U19), Székely Barnabás (Mátészalka U 19), Varga Nándor (Mátészalkai MTK), Gergely Bence (Kocsord), Medve László (újrakezdte)

Őr

Távozott: Erdei Csaba (?)

Érkezett: Jónás János (Ladányi TC), Tóth Kondor István (Hodász), Konrád Albert (újrakezdte), Magyar Dávid (újrakezdte), Benkő Martin (Nyírgyulaj), Nagy Tamás (Vaja)

Sonkád

Távozott: Kóczé Dávid (Milota)

Érkezett: Algács Bence (Szatmárcseke), Sztáraszta Ferenc (Szatmárcseke), Danó Patrik (Szatmárcseke), Fejes Máté (Milota), Fejes Dávid (Milota), Fejér András (Biri)

Szatmárcseke

Távozott: Algács Bence (Sonkád), Sztáraszta Ferenc (Sonkád), Danó Patrik (Sonkád), Algács Edgár (Csengersima), Horváth Gábor (Tiszakóród)

Érkezett: Pásztor András (Nábrád), Mercz Zoltán (Nábrád), Lakatos Zoltán (újrakezdte), Molnár Zsolt (Túristvándi)

Tisztaberek

Távozott: Gergorics Ábel (Fehérgyarmat), Tóth János (Csengersima)

Érkezett: Makay Zoltán (Csenger), Lukács Norbert (Fehérgyarmat)

Vámosoroszi

Távozott: Szabó Antal (Fehérgyarmat), Nagy Máté (munkahelyi elfoglaltság miatt), Kiss Bence (Levelek)

Érkezett: ifj. Bartha Krisztián (Fehérgyarmat), Szabó Ádám (Fehérgyarmat), id. Bartha Krisztián (Szamossályi), Somogyi Norbert (Penyige)

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .