A megyei harmadosztályú csapatok számára kiírt felkészülési torna harmadik fordulójának mérkőzéseit rendezték vasárnap. Meglehetősen gólgazdag mérkőzéseket játszottak a pályára lépett együttesek – szerencsére az előző körben tapasztalt súlyos sérülések után ezúttal nem történt rendkívüli esemény.

A Nyírtelek-Nyírtét meccsen tizenkét gól született – a hazai csapat biztosan győzött Fotó: tudósítónktól

A csapatok körmérkőzés formában küzdenek meg egymással – öt hétvégén keresztül.

Felkészülési torna: 3. forduló

Nyírtelek–Nyírtét 8–4 (4–0)

Gól: Batta Sz. 3, Pécsi G. 2, Kövesdi Z., Kozsla M., Csillik Gy., illetve Bakró A. 3, Korpási Z.

Herkules FC Nagykálló–Érpatak 6–0 (2–0)

Gól: Bodnár M. 4, Dibáczi D., Vadász R.

Máriapócs-Nyírtura 4–4 (1–1)

Gól: Bulyáki Gy. 3, Somogyi G., illetve Kovács Zs. 2, Csucska M., Varga M.

A torna állása: 1. Nyírtelek 7 pont (16–9), 2. Herkules FC Nagykálló 5 pont (11–5), 3. Nyírtura 5 pont (12–9), 4. Nyírtét 3 pont (13–5), 5. Érpataki SE 3 pont (11–17), 6. Máriapócs 1 pont (11–17)

Góllövőlista. 8 gól: Bulyáki Gyula. 6 gól: Bakró Attila. 5 gól: Kovács Zsolt. 4 gól: Szoták Csaba, Bodnár Márk