A Kisvárda Master Good II. győzelemmel kezdte meg szereplését az NB III. Keleti csoportban, miután a nyitóforduló szombati mérkőzésén biztosan nyert az Eger ellen. A heves esőzés miatt a találkozót a Várkerti Stadion centerpályáján rendezték.

a nyitómeccset kevesen úszták meg szárazon… Fotó: kisvardafc

A Sényő-Carnifex vasárnap ugyancsak saját otthonában mutatkozik be, amikor a Putnokot fogadja.

NB III., Keleti csoport: 1. forduló

Kisvárda Master Good II.–Eger 4–0 (2–0)

Várkerti Stadion, v.: Tóth T. Kisvárda II.: Perehanec – Avetiszjan, Králik, Bíró R., Sikorszki – Kirjuhin, Szőr – Simon M. (Bjelalov, 69.), Honcsar (Himics, 69.), Heles (Poludnjak, 85.) – Nagy M. K. (Bokor M., a szünetben). Edző: Kocsis János

Gól: Nagy M. K. (1–0) a 9., Nagy M. K. (2–0) a 24., Honcsar (3–0) a 68., Avetiszjan (4–0) a 82. percben.