Antifutball időben, irdatlan hőségben léptek pályára azok a csapatok, amelyek szombat késő délután játszottak edzőmeccset.  Még nézni is kemény volt…

Unchiás Rémusz (háttal) edző és a naményi csapat a Dobos mellett a forrsósággal is megküzdött Fotó: szabolcsfociinfo

A megye kettőben szereplő Vámosoroszi 3×30 perces mérkőzést játszott a harmadosztályú Nyírtelekkel. Ugyanakkor Nyírbélteken „élvonalbeli” együttesek találkoztak, míg a Vásárosnamény nyert, a Nagyhalász vereséget szenvedett másodosztályú ellenfelével szemben.

Edzőmeccsek

Vámosoroszi–Nyírtelek 12–3 (3–2, 3–0)

Gól: Somogyi R. 4, Imre Zs. 3, Somogyi N. 2, Garda P. 2, Riskó T.

Nagydobos–Austria Juice-Vásárosnamény 1–8 (0–6)

Gól: Paragh K., illetve Újvári P. 3, Illés G. 2, Szabó R., Deskó D., Újvári A. (11-esből)

Nyírbéltek–Nagyecsed 2–1 (0–0)

Gól: Nemes Z., Jónucz D., illetve Sarkadi G.

Nagyhalász–Apagy 1–5 (1–1)

Gól: Mészáros T., illetve Marics G. 3, Hajdu G., Németh A.

Levelek–Kocsord 4–3 (3–0)

Gól: Busák L. 2, Marincsák R., Gebri Gy., illetve Szamák T., Kiss A. (11-esből), Máté R.