A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport huszonnegyedik fordulójában hat mérkőzést rendeztek vasárnap.

A Biri játékosai nem előre ittak a medve bőrére a Bakta elleni meccs előtt Fotó: tudósítónktól

Geszteréd-Tiszavasvári 1-1 (0-0)

Geszteréd, 100 néző, v.: Pokoracki T. Geszteréd: Papp R. – Bárány T., Nagy M., Balogh D., Serbán D., Vass G., Dobos D. (Orosz G.), Szilágyi J., Géczi P., Horváth L., Marozsán G. Játékos-edző: Horváth László. Tiszavasvári: Krizsanovszki Á. – Szolyka T., Mészáros T., Balogh R. (Lalatos D.), Viszokai K., Szolyka G. (Lengyel Á.), Tóth L., Bolega S., Száraz Á. (Makula A.), Mátyási P., Bolgár D. Edző: Antal József. Gól: Géczi P., illetve Bolega S. Ifi: 1-4.

Horváth László: – Dicséret illeti a fiúkat, küzdöttek, harcoltak ami ma csak egy pontra volt elég. Igazságos eredmény született további sok sikert a vendég csapatnak.

Antal József: – Közepes színvonalú mérkőzésen igazságos döntetlen.

Nagykálló-Ófehértó 2-3 (1-1)

Nagykálló, 120 néző, v.: Tari T. Nagykálló: Pekk J. – Balázsi P., Bencs Á., Erdei S., Málik J., Ruska T., Sipos B., Árki A. (Tóth Cs.), Simon I., Puluczkai P., Marinka Á. Edző: Homann Richárd. Ófehértó: Nyiri L. – Győrfi L., Fekete Cs., Gyarmati N. (Gyarmati Zs.), Magyar R., Ruszinkó B., Papp J., Cedric M. (Kiss G.), Iváncsik L., Novák Zs., Baumgartner Á. Edző: Papp Attila. Gól: Sipos B., Simon I., illetve Papp J. 2, Kiss G. Ifi: 3-2.

Homann Richárd: – Gratulálok a vendégcsapatnak.

Papp Attila: – Hátrányból fordítottunk, gratulálok a csapatomnak, nagyot játszottunk, megérdemelten nyertünk. További sok sikert a Nagykállónak.

Kálmánháza-Apagy 0-4 (0-1)

Kálmánháza, 110 néző, v.: Kosztyu J. Kálmánháza: Virágh Cs. – Tolnai T., Trencsényi R. (Kiss Sz.), Matejkó G., László Gy., Dávid G. (Palcsák L.), Blága T., Kotricz Z., Csatári E., Szabolcsi P., Nagy J. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Apagy: Polgári L. – Balogh N., Kovács L. (Budai M.), Árpási D., Fekete G., Rubóczki K., Hegedüs L., Marics G., Harsányi A., Hajdu G., Németh A. (Svelta Z.). Játékos-edző: Németh Attila. Gól: Fekete G., Marics G., Hajdu G., Németh A. Ifi: .

Kotricz Zoltán: – Az első félidőben még kiegyenlített játék folyt, sajnos az utolsó percben ápolás miatt emberhátrányba kerültünk, amit a vendégcsapat jól kihasznált. A második félidőben ismét egy figyelmetlenségből kaptunk gólt, ami sajnos, kihatott a további teljesítményre. Rossz megoldásokat választottunk, erőben elfogytunk, így a vendégek teljes mértékben tudták játszani a nekik kedvező játékot. A mai mérkőzésen a jobb csapat nyert. Gratulálok nekik.

Németh Attila: – Az első félidőben kevés helyzetet tudtunk kialakítani, sok volt a pontatlanság. Jókor sikerült az első gólt megszerezni. A második játékrészben már több lehetőség adódott, amit gólokra tudtunk váltani, így megérdemelten nyertünk. További sok sikert a Kálmánházának.

Biri-Baktalórántháza 2-3 (0-3)

Biri, 120 néző, v.: Simon T. Biri: Jakocska Cs. – Kiss F., Rácz G., Zámbó R., Takács R. (Markovics L.), Nagy T., Nagy M. (Daróczi V.), Szlávik Z., Ónadi L., Földi G. (Makács M.), Huri P. (Barabás L.). Edző: Illés László. Baktalórántháza: Csordás A. – Maleskovits K. (Juhász L.), Balogh R., Hatházi M., Lakatos L., Molnár L. (Zámbori Z.), Fábri Z. (Istenes E.), Maleskovits M., Pataki G. (Faragó B.), Mócsán E., Geda G. Játékos-edző: Illés László. Gól: Nagy M., Barabás L., illetve Lakatos L. 2, Molnár L. Ifi: 3-0.

Dankó Zsolt: – Az ifink a dobogón végez, a Kispest bennmaradt, mi pedig nem érdemeltünk vereséget. További sok sikert a Baktának.

Illés László: – Az első félidőben szenzációsan játszottunk és háromgólos előnyre tettünk szert, a másodikban inkább küzdöttünk és sikerült az előnyünkből egy gólt megőrizni. Gratulálok a srácoknak. További sok sikert a Biri csapatának.

Rakamaz-Kótaj 2-1 (1-0)

Rakamaz, 120 néző, v.: Szabó I. Rakamaz: Simkó M. – Bíró Cs., Kántor Zs., Karacs Á., Dinó J. (Czikó J.), Neuzer B., Chrabák M., Málik M., Szabó Cs., Dudás M., Huncsik Á. Edző: Madalina György. Kótaj: Csikós Zs. – Hangácsi T. (Ferenczi F.), Nagy D., Papp M., Pápa S., Sárközi D. (Verner M.), Balogh Gy., Bagoly Z., Boros I. (Tóth Z.), Csörgő K., Szarka J. Edző: Seregi Mihály. Gól: Dudás M., Dinó J., illetve Csörgő K. Ifi: 2-2.

Madalina György: – Rúgtunk két gyönyörű gólt, szervezetten, lelkesen játszottunk és így sikerült legyőzni egy nálunk jobb erőkből álló csapatot. Gratulálok a játékosaimnak.

Seregi Mihály: – Az ellenfél kétszer jött át a félpályán, mindkétszer mattolt minket. Hiába játszottunk fölényben, csak szépíteni sikerült. Gratulálok a hazaiaknak, további sok sikert nekik.

A Nyíribrony-Nyírlugos mérkőzés 1-1-es állásnál, a 82. percben rendbontás miatt félbeszakadt.