A megyei másodosztály Gémtech csoport huszonharmadik fordulójában három mérkőzést rendeztek vasárnap.

A piros mezes nyírbélteki együttes a Nagydobos otthonában játszott rangadót Fotó: tudósítónktól

Nyírcsaholy-Nyírvasvári 2-2 (2-1)

Nyírcsaholy, 120 néző, v.: Rácz T. Nyírcsaholy: Gáspár I. – Tanka L., Putirka B., Botos S., Szabó V., Tóth P. (Jóni R.), Ilku Á., Baráth D., Székely Zs., Bozsányi S., Baráth J. Megbízott edző: Kicsák Róbert. Nyírvasvári: Nagy P. – Bécsi M., Karczub G., Balogh N., Tóth T., Pető G., Csiszár P., Polacsek I., Schmidt T. (Kiss B.), Farkas B., Serbán J. Edző: Berettyán Gábor. Gól: Botos S., Baráth D., illetve Csiszár P., Bécsi M. Ifi: 4-6.

Kicsák Róbert: –  „Kece” a csípőset megette már reggel, kicsit túl sokat. Gratulálok a fiúknak, sajnos, VAR-ra még mindig nincs pénzünk.

Berettyán Gábor: – Feszült hangulatú, fordulatokban gazdag mérkőzést játszottunk, melyen egy pontnál nem érdemeltünk többet.

Nagydobos-Nyírbéltek 0-1 (0-1)

Nagydobos, 150 néző, v.: Sándor T. Nagydobos: Pindzsula P. – Kovács Á., Budaházi T., Bégány Zs., Paragh M. (Darcsi Á.), Rácz Zs., Szabó P., Filep D., Molnár Sz., Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Nyírbéltek: Chörmös M. – Ricsei F., Békési Z., Boldizsár E. (Kóka M.), Bákai Sz., Szabó S. (Kevert K.), Jónucz D., Gyarmati S., Gózner K., Fleisz Zs. (Sárga B.), Hóhágyi A. Edző: Körmös M. Gól: Gózner K. Ifi: 1-6.

Czine Máté: – Nagyon nehéz mérkőzés volt. Az igazat megvallva, az első félidő alapján a döntetlen igazságosabb lett volna. A második félidőben egy figyelmetlenséget kihasználva szerezte meg a vendégcsapat a győztes gólt, ezzel meccsben maradtak a bajnoki címért. Jobban kell figyelnünk, ez nem megengedett!

Körmös Miklós: – Teljesült egy olyan álmom, hogy idegenben egy nagyon jól szervezett csapat ellen sikerült nyerni, „nem is érdemtelenül”. A csapat minden tagjának gratulálok – az ificsapatnak is. További sok sikert a Nagydobosnak.

Kocsord-Encsencs 3-2 (0-1)

Kocsord, 70 néző, v.: Tóth L. Kocsord: Gergely I. – Jónás M., Haga G., Huszti B. (Erdei E.), Ruha O., Pálfi L., Szimuly G., Tóth V., Horváth B., Erdei A., Orosz E. Edző: Disznós Gusztáv. Encsencs: Klenik D. – Kozma L., Kóródi A., Nagy M., Tallódi L., Radnai D., Kiss Á., Biró L. (Szedlacsek F.), ifj. Bíró Zs., id. Bíró Zs., Vincze G. Játékos-edző: Szilágyi Gábor. Gól: Haga G. 2, Orosz E. illetve Kiss Á.

Disznós Gusztáv: –  A szezon leggyengébb játékával sikerült három pontot szerezni, ez köszönhető a második félidőben látható akaratnak, küzdésnek és Haga Gergőnek. Az első félidőben a kapusunk Gergely István tartott minket meccsben és ezúttal is boldog születésnapot kívánok „Pepsinek”. További sok sikert az Encsencsnek.