A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport huszonkettedik fordulójában négy mérkőzést játszottak vasárnap.

A kállósemjéni csapat megnyerte a Kótaj elleni rangadót, így nagyon közel került ahhoz, hogy az idény végén ismét bajnoki címet ünnepeljen Fotó: hátom határ hírei

Megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport: 22. forduló

Kálmánháza-Tiszavasvári  2-4 (1-3)

Kálmánháza, 100 néző, v.: Fehér Á. Kálmánháza: Virágh Cs. – Tolnai T., Trencsényi R., Matejkó G., László Gy., Nagy J., Kotricz Z., Dávid G., Fekete B., Blága T., Szabolcsi P. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Tiszavasvári: Jónás M. – Szolyka T., Mészáros T., Balogh R., Viszokai K., Szolyka G. (Lakatos D.), Tóth L. (Makula A.), Bolega S., Száraz Á. (Czifra Á.), Lengyel Á. (Czifra L.), Bolgár D. Edző: Antal József. Gól: illetve Tóth L., Lengyel Á., Makula A., Száraz Á. Ifi: 1-5-nél félbeszakadt.

Kotricz Zoltán: –  Az első félidőt álmosan kezdtük, a vendégcsapat akarata érvényesült jobban, viszont a ziccereket nekünk sikerült kialakítani, amiből egyet berúgtunk. Sajnos látszik, hogy létszámban kevesek vagyunk és hétről-hétre több játékosnak végig kell játszani minden mérkőzést, mert fáradtabbak, enerváltabbak voltunk. Lassabbak voltunk az ellenfélnél, ennek ellenére a második félidőt végig nyomtuk, sok helyzetet sikerült kialakítani, de ebből csak egyet rúgtunk be. Bízom benne, hogy a következő fordulóban ki tudunk állni, hiszen ismét megsérült két játékosunk, ami nagyon rosszkor jött. A két ifistánknak és a mezőnyben futballozó kapusunknak gratulálok a teljesítményéhez. További sok sikert a vendégeknek.

Antal József: – Magabiztos játékkal akár nagyobb különbségű győzelmet is arathattunk volna.

Biri-Ófehértó 4-0 (3-0)

Biri, 120 néző, v.: Ésik I. Biri: Jakocska Cs. – Kiss F., Rácz G. (Barabás L.), Zámbó R. (Soltész D.), Takács R., Nagy T. (Markovics L.), Nagy M., Szlávik Z., Ónadi L., Földi G. (Makács G.), Huri P. (Daróczi V.). Edző: Dankó Zsolt. Ófehértó: Nyiri L. – Tawamba G., Győrfi L., Gyarmati N., Ruszinkó B., Fekete Cs. (Cedric), Papp J., Iváncsik L. (Kiss G.), Novák Zs. (Ulricht), Baumgartner Á., Gyarmati Zs. Edző: Papp Attila. Gól: Szlávik Z., Huri P., Nagy T., Földi G. Ifi: 5-0.

Dankó Zsolt: – Teljesen megérdemelt győzelmet arattunk, gratulálok az egész csapatnak. További sok sikert az Ófehértónak.

Papp Attila: –  Gratulálok a Birinek. Sok sikert nekik a továbbiakban.

Rakamaz-Nyírlugos 5-0 (1-0)

Rakamaz, 150 néző, v.: Szabó I. Rakamaz: Miski Z. – Karacs Á., Kántor Zs., Neuzer B., Bíró Cs. (Dinó J.), Huncsik Á., Szabó Cs., Dajka L. (Czikó J.), Chrabák M., Ádámszki R., Ludas E. Edző: Madalina György. Nyírlugos: Sinka Á. – Kavalecz B., Illés Á., Samad A., Sveda T., Balogh L., Muhammad M., Petrás M., Eguagie O. (Bihari Zs.), Pénzes Á., Kereki A. Edző: Kavalecz Béla. Gól: Kántor Zs., Szabó Cs., Ádámszki R., Chrabák M., Ludas E. Ifi: 5-1.

Madalina György: – Jó pályán, sportszerű ellenfél ellen ilyen különbséggel is megérdemelten nyertünk, pontosabb játékkal akár nagyobb arányú győzelmet érhettünk volna el. Végre nem kaptunk gólt!

Kavalecz Béla: –  Ebben az összeállításban ennyire voltunk képesek. Gratulálok a Rakamaznak.

Kállósemjén-Kótaj  5-1 (2-0)

Kállósemjén, 500 néző, v.: Kosztyu J. Kállósemjén: Ovszijenko V. – Docsa I. (Páll J.), Marozsán Zs., Hamza T., Szabó I., Danó Zs. (Bodnár M.), Fodor A., Lakatos J. (Mészáros T.), Pekk T., Nagy Zs. (Marozsán M.), Kiss J. (Kóth Á.). Játékos-edző: Ovszijenko Volodimir. Kótaj: Csikós Zs. – Hangácsi T., Nagy D., Papp M., Pápa S. (Ferenczi F.), Sárközi D. (Tóth Z.), Balogh Gy. (Verner M.), Bagoly Z., Szarka J., Boros I., Csörgő K. Edző: Seregi Mihály. Gól: Hamza T. 2, Fodor A., Nagy Zs., Marozsán M., illetve Pápa S. Ifi: 0-3.

Ovszijenko Volodimir: – A második félidő első tizenöt percét kivéve maradéktalanul meg vagyok elégedve a csapatunk teljesítményével, hozzáállásával. Gyönyörű gólokat szereztünk és tettünk még egy nagyon nagy lépést a céljaink elérése érdekében. Megyünk tovább!

Seregi Mihály: – Gratulálok a bajnoki címhez, további sok sikert a Kállósemjénnek.