A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport tizenkilencedik fordulójában hat mérkőzést rendeztek vasárnap.

Aki kapja, marja: a fehér mezes apagyi, akárcsak a nyírlugosi csapat nagyon akarta a labdát… Fotó: Hegedűs Zoltán

Megyei II. osztály, Pannónia Zrt. csoport: 19. forduló

Kótaj-Biri 2-0 (2-0)

Kótaj, 50 néző, v.: Kósa Gy. Kótaj: Csikós Zs. – Nagy D., Hangácsi T. (Tóth N.) Verner M. (Balogh Gy.), Pápa S. (Miguel A.), Sárközi D., Bagoly Z., Boros I., Csörgő K., Szarka J., Ferenczi F.. Edző: Seregi Mihály. Biri: Jakocska Cs.- Kiss F., Rácz G., Barabás L. (Markovics L.), Katona R., Takács R., Nagy T. (Huri P.), Daróczi V. (Soltész D.), Nagy M., Makács G. (Szlávik Z.), Zámbó R. Edző: Dankó Zsolt. Gól: Sárközi D., Pápa S. Ifi: 3-1.

Seregi Mihály: – A játék képe alapján úgy gondolom, megérdemelt győzelmet arattunk, bár a fiatal biri csapat a második félidőben jó benyomást keltett. De megfelelően reagáltuk le támadasaikat, így behúztuk a meccset.

Dankó Zsolt: – A helyzetek alapján az egy pontra rászolgáltunk volna, de mivel ezt a játékot gólra játsszák nem maradt mást hátra, mint gratulálni Koeman barátoméknak a győzelemhez.

Geszteréd-Kálmánháza  1-2 (1-0)

Geszteréd, 100 néző, v.: Rácz T. Geszteréd: Papp T. – Balogh D., Papp R. (Görög T.), Nagy M. (Szilágyi J.), Serbán D., Viski P. (Lovas J.), Vass G., Dobos D. (Horváth Sz.), Géczi P., Horváth L., Marozsán G. Játékos-edző: Szilágyi Zoltán. Kálmánháza: Petró M. – Tolnai T., Matejkó G. (Takács J.), László Gy., Dávid G., Nagy J., Kotricz Z., Csatári E., Szabolcsi P., Blága T., Trencsényi R(Raduly Sz.).  Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Gól: Vass G., illetve Dávid G., Nagy J. Ifi: 2-6.

Szilágyi Zoltán: – Mi magunkra vagyunk a legveszélyesebbek… Gratulálok az ellenfélnek.

Kotricz Zoltán: – Egy szervezett hazai csapattal találtuk magunkat szembe, amelyen látszott, hogy pontokat szeretne gyűjteni. Az első félidőben, amikor a földön járattuk a labdát, akkor többször odakerültünk a kapu elé, viszont túl mélyen védekeztünk, ezáltal túl sokszor folyt a játék a mi térfelünkön. Ebben mindig benne volt a veszély végül a hazai csapat meg is szerezte a vezetést. A második félidőben szerkezetet váltottunk, ami ilyen kis létszámmal nem könnyű és kockázatos is -most bejött. Úgy gondolom, a győzelem kulcsa az volt, hogy magasabban védekeztünk, illetve a csapat ismét akart és harcolt. Mindkét csapat próbált futballozni, lehetőségeket alakított ki, ugyan, ha egy szerencsésebb második találattal is, de úgy érzem, megdolgoztunk a három pontért. Ezzel együtt, ha a Geszteréd tovább folytatja ezt a szervezett játékát, előbb-utóbb jönni fog a győzelem is. Sok sikert nekik.

Nagykálló-Nyíribrony 1-1 (1-1)

Nagykálló, 150 néző, v.: Oláh J. Nagykálló: Pekk J. – Balázsi P., Erdei S., Málik J., Ruska T. (Bakó V.), Sipos B., Árki A. (Tóth Cs.), Simon I., Balogh Zs., Puluczkai M., Marinka Á. Edző: Homann Richárd. Nyíribrony: Udvari D. – Orgován L. (Kántor D.), Támba B. (Imre L.),Támba G., Nagy B. (Molnár R.), Kokrák Sz. (Kiss T.), Juhász M., Varga Z., Zsiros L., Badarász G., Király T. Edző: Papp Tamás. Gól: Simon I., illetve Támba B. Ifi: 3-5 .

Homann Richárd: – Igazságos döntetlen.

Papp Tamás: – Kidolgozott helyzetből talán nekünk volt több, de örülünk az egy pontnak is. További sok sikert a Nagykállónak.

Ófehértó-Tiszalök 1-3 (0-2)

Ófehértó, 100 néző, v.: Szilágyi Cs. Ófehértó: Kócs Á. – Tawamba G. (Ruszinkó B.), Győrfi L., Fekete Cs., Gyarmati N., Magyar R. (Gyarmati Zs.), Király D., Papp J., Kádár A. (Cedric M.), Iváncsik L. (Ngonthe B.), Novák Zs. (Kantár J.).  Edző: Papp Attila. Tiszalök: Szombati K. – Balogh S., Balogh A., Budai L. (Kiss T.), Cseh K. (Fábián R.), Lakatos K., Kiss R., Majoros P. (Szalka N.), Bacskai A., Gál N., Aszalós T. Edző: Magyar Gergely. Gól: Iváncsik L., illetve Kiss R., Bacskai A., Lakatos K. Ifi: 2-5.

Papp Attila: – Inkább most nem mondok semmit.

Magyar Gergely: –  Egy lelkes csapat otthonából hoztunk el három pontot úgy érzem, megérdemelten. További sok sikert az Ófehértónak.

Baktalórántháza-Kállósemjén 0-2 (0-2)

Baktalórántháza, 150 néző, v.: Hegedűs Cs. Baktalórántháza: Csordás A. – Balogh R., Hatházi M., Lakatos L., Molnár L. (Faragó B.), Fábri Z. (Mócsán E.), Istenes E., Pataki G., Maleskovits M. (Németh B.), Maleskovits K., Geda G. Játékos-edző: Illés László. Kállósemjén: Ovszijenko V. – Szabó I., Marozsán Zs., Hamza T. (Páll  J.), Danó Zs. (Marozsán M.), Fodor A., Docsa I., Lakatos J. (Mészáros T.), Pekk T. (Bodnár M.), Nagy Zs. (Petruska A.) Kiss J. Játékos-edző: Ovszijenko Volodimir. Gól: Fodor A., Nagy Zs. Ifi: 4-0.

Illés László: – Az első félidőben volt egy időszak, amikor a vendégcsapat eldönthette volna a meccset, szert is tett két gólos előnyre. A második félidőben játékban és akaratban is feljavultunk, volt lehetőségünk az egyenlítésre is, de ezeket elhibáztuk, így nem marad más hátra, mint gratulálni a Kállósemjénnek.

Ovszijenko Volodimir: – Lefénymásoltuk a tavalyi meccsünket, újfent nagyon sok helyzetet hagytunk ki, viszont sikerült két gyönyörű szabadrúgásgólt szereznünk.További sok sikert a Baktának. Megyünk tovább!

Apagy-Nyírlugos 4-1 (3-0)

Apagy, 100 néző, v.: Tóth L. Apagy: Polgári L.  (Molnár D.)– Balogh N., Kovács L., Árpási D., Marics T., Fekete G., Németh A., Rubóczki K. (Harsányi A.), Hegedüs L., Hajdu G., Rakóczi Zs. (Ráti G.). Játékos-edző: Németh Attila. Nyírlugos: Sinka Á. – Kavalecz B., Illés Á., Samad A., Sveda T., Balogh L., Muhammad M., Odunuga I. (Kereki A.), Eguagie O. (Majláth S.), Csákányos T., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Gól:  Fekete G. 3, Kovács L., illetve Holló Zs. Ifi: 12-0.

Németh Attila: –  Jól sikerült az első félidő, gólokat rúgtunk,  a második rész viszont értékelhetetlen. Korrekt játékvezetés, megérdemelt győzelem. Gratulálok az ifi fölényes győzelméhez. A Zsoltokat köszöntjük névnapjukon. Köszönjük Dudásné Vera néninek az ellátást. Hegedüs Zoli az Isten éltessen!

Kavalecz Béla: – Jól játszottunk, de kihagytuk a helyzeteket, amit a hazaiak irgalmatlanul kihasználtak. Gratulálok Apagynak.