A megyei másodosztály Nyírerdő csoport tizennyolcadik fordulójában két mérkőzést rendeztek szombaton.

A fehér mezes tuzséri csapat a Záhony elleni örökrangadón törekedett bravúrra Fotó: Lakatos Krisztina

Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport: 18. forduló

Nyírkarász–Gergelyiugornya 0–3 (0–0)

Nyírjákó, 206 néző, v.: Balogh G. Nyírkarász: Molnár A. – Ujj Gy., Kántor F., Ujj K., Szegedi B. (Farkas R.), Bombera M., Kézi B., Simon J., Barkasz Gy. (Bencze M.), Liptai T., Mocsár G. Edző: Molnár István. Gergelyiugornya: Révész D. – Balogh T., Baráth L., Mándi L. (Boda R.), Czirják M., Sebestyén G. (Lakatos A.), Illés Gy., Szabó J. (Tóth Zs.), Danku A., Bancsi G., Fejes J. Játékos-edző: Illés Gyula. Gól: Sebestyén G. 2, Mándi L. Ifi: 6-0.

Molnár István: – Nem tudom elmarasztalni a csapatomat, hetven percig, amíg bírtuk erővel lehetőségünk volt akár a vezetést is megszerezni, de a vendégcsapat ennyivel jobb volt ezúttal. Kapusunk kiváló teljesítményt nyújtott, ehhez külön gratulálok. Nem történt tragédia, megyünk tovább, jövő héten megpróbálunk javítani. Gratulálok az ifi sikeréhez! A csapat őszinte részvétét fejezi ki a Liptai családnak!

Balogh István elnökhelyettes: – Nulla nullás állásnál mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei a gólszerzésre, majd a második félidőben „Garincsa” beállásával, aki három gólpasszt osztott ki, úgy érzem, megérdemelt győzelmet arattunk. További sok sikert a Karásznak! Jobbulást kívánunk Bombera Misinek!

Tuzsér–Záhony 0–1 (0–0)

Tuzsér, 150 néző, v.: Kósa Gy. Tuzsér: Csuka M. – Révész B., Jónás M. (Nagy A.), id. Iván A., Jaczina L. (Szőke R.), ifj. Iván A., Koszta Sz., Orgován K., Tóth Á., Setét M. (Iván T.), Setét E. Megbízott edző: Görbe Tamás. Záhony: Mészáros T. – Kacsúr A., Tar E., Zán P., Balogh S. (Gombkötő S., Varga E.), Setét R. (Szabó M.), Kiss M., Bara Cs., Angyal Á., Pálosi R., Lupcsa Cs. Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Szabó M. Ifi: 3-3.

Görbe Tamás: – Nagyon jó iramú mérkőzésen, korrekt játékvezetés mellett egy pontrúgás döntött. Mindkét csapatnak megvoltak a lehetőségei, sajnos, mi nem tudtunk élni vele. Mielőbbi felépülést kívánunk Tar Endrének! Gratulálunk a vendégcsapatnak!

Gombkötő Sándor: – Az első félidőben nagyon sokat szidtuk a játékvezetőt, de utólag belegondolva, jól vezették a mérkőzést. Az első félidőben a középpályásaink nyaka úgy megmeredt, mint a Csuka, mert elkezdtünk ívelgetni, ami nem a mi játékunk. Ezáltal olyanok voltunk, mint a partra vetett hal, viszont a szünetben sikerült rendet rakni a fejekben, és a sportszerűen, jól játszó hazaiak ellen teljesen megérdemelt győzelmet arattunk. Hogy jövő héten lesz-e meccs, az csütörtökön kiderül…