A megyei másodosztály Gémtech csoport tizenhetedik fordulójában négy mérkőzést rendeztek vasárnap.

Egy kis légbalett nyírvasvári módra az Ópályi elleni bajnokin Fotó: tudósítónktól

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: 17. forduló

Milota–Nyírbéltek  0-2 (0-0)

Milota, 100 néző, v.: Dobos J. Milota: Szidor Dzs. – Lizák B., Fejes M., Lukács M., Delényi A., Palotás Sz., Bunna D., Rácz V., Szaniszló T. (Makula A.), Fejes P. (Móricz I.), Rétfalvi B. (Nagy B.). Edző: Elek László. Nyírbéltek: Ritli R. – Ricsei F., Békési Z. (Kósa B.), Boldizsár E., Bákai Sz. (Hóhágyi A.), Szabó S. (Kevert K.), Jónucz D., Gyarmati S., Gózner K., Fleisz Zs., Sárga B. Edző: Körmös Miklós. Gól: Boldizsár E., Hóhágyi A. Ifi: 3-0.

Elek László: – Az egész meccset végig védekeztük, végül két pontrúgással kaptunk ki. A második félidőben rengeteg labdát elszórtunk, erőnk se, maradt szépíteni sem. Ennyi szöglet és szabadrúgás egy szezonra elég lett volna, amit megítéltek ellenünk. Éreztem is, hogy végül ez lesz a vesztünk.

Körmös Miklós: – Nehezen tudtuk feltörni a hazai védelmet, de úgy érzem, a győzelmünk megérdemelt. Gratulálok a srácoknak és további sok sikert a Milotának.

Nyírvasvári–Ópályi 3-0 (2-0)

Nyírvasvári, 110 néző, v.: Pethő P. Nyírvasvári: Nagy P. – Bécsi M., Karczub G., Balogh N., Tóth T., Pető G., Csiszár P., Papp G. (Serbán J.), Polacsek P., Schmidt T., Farkas B. (Kiss B.). Edző: Berettyán Gábor. Ópályi: Oláh M. – Lupcsa J. (Terjék I.), Máté Gy., Varga J., Varjasi K., Szender S. (Patály A.), Benkő J. (Jónás N.), Balogh J., Patály B. (Kiss A.), Máté A., Fodor Cs. Edző: Bartha Miklós. Gól: Karczub G., Csiszár P., Balogh N. Ifi: 0-2.

Berettyán Gábor: – Gratulálok a csapatomnak, végig nagy akarással, az első félidőben jól is játszva, megérdemelten nyertük meg a mérkőzést.

Bartha Miklós: – Minden alkalommal megküzdünk az ellenféllel és a három sporttárs egyikével… Gratulálok a hazai csapatnak.

Nyírcsaholy–Kocsord 9-2 (2-0)

Nyírcsaholy, 100 néző, v.: Mónus G. Nyírcsaholy: Gáspár I. (Bozsányi J.) — Putirka B., Botos S., Szabó V. (Farkas T.), Ilku Á., Baráth D., Székely Zs., Tanka L., Tóth P., Bozsányi S. (Ladányi D.), Baráth J. Megbízott edző: Tóth Zoltán. Kocsord: Gergely I. — Szabó M., Erdei A., Pálfi L., Haga G., Szimuly G., Jónás M., Ruha O., Erdei E., Gergely B., Jónás A. Edző: Disznós Gusztáv. Gól: Baráth D. 3, Tóth P. 3, Putirka B., Szabó V., Baráth J. illetve Ruha O. 2 (egyet 11-esből). Ifi: 4-2.  Kiállítva: Haga G. (41.perc), Erdei E. (85.perc).

Tóth Zoltán: – Gratulálok a srácoknak, ilyen különbséggel is megérdemelten győztünk. A csapat ezt a győzelmet Makszim Gabi felépülésére ajánlja, várunk vissza! Gratulálok az ifinek is a győzelemhez.

Disznós Gusztáv: – Sajnos, nem tudok mit mondani.

Nagydobos–Szatmárcseke 2-1 (1-0)

Nagydobos, 120 néző, v.: Fehér Á. Nagydobos: Pindzsula P. – Kovács Á., Budaházi T. (Filep D.), Bégány Zs., Paragh M., Rácz Zs., Szabó P., Molnár Sz. (Virágh D.), Darcsi Á. (Paragh K.), Rácz P., Rácz D. Edző: Czine Máté. Szatmárcseke: Juhász S. – Mursa S. (Horváth G.), Mándi Z. (Korpás L.), Algács B., Bozsányi M., Banga B., Balogh Á., Kóczé G., Kóczé J., Bozsányi I., Bandics L. Edző: Szűcs István. Gól: Paragh M. 2.  illetve Banga B. Ifi: 0-2.

Czine Máté: – Értékelhetetlen játékkal maximum a győzelemnek örülhetünk. A Nagydobos LSE csapata gyógyulást kíván Makszim Gabinak!

Szűcs István: – Amíg ennyi beteg és sérült van a csapatban, addig sajnos, csak ilyen eredményeket tudunk elérni, de ez is szép volt a fiúktól. Amíg Mátészalkától Ukrajnáig nem változik az aura, addig a határmenti csapatok nem nagyon tudnak győzni. Gratulálok az ifi győzelméhez.

A Csengersima–Nábrád mérkőzést a vendégcsapat lemondta.