A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport tizenötödik fordulójában egy mérkőzést rendeztek szombaton.

Egy közös kép az utókornak a csíkos mezes Tiszavasvári és a Baktalórántháza bajnoki találkozója előtt Fotó: Fazekas Viktor

Megyei II. osztály Pannónia Zrt. csoport: 15. forduló

Tiszavasvári–Baktalórántháza  2-2 (0-0)

Tiszavasvári, 85 néző, v.: Dobos J. Tiszavasvári: Krizsanovszki Á. – Szolyka T., Mészáros T. (Vadász D.), Bakos T., Makula A., Bolega S. (Szolyka G.), Száraz Á. (Balogh R.), Gyurján R., Mátyási P., Lengyel Á., Bolgár D. Edző: Antal József. Baktalórántháza: Csordás A. – Maleskovits K., Hatházi M., Lakatos L. (Illés L.), Juhász L., Fábri Z. (Molnár L.), Maleskovits M., Pataki G., Geda G., Zámbori Z. (Faragó B.), Istenes E. Játékos-edző: Illés László. Gól: Lengyel Á. 2 (mindkettőt 11-esből) illetve Lakatos L. 2. Ifi: 8-2.

Antal József: – Vesztett állásból hőiesesen küzdve, megérdemelten szereztünk pontot. Büszke vagyok a csapatomra.

Illés László: – Nyolcvan percig taktikusan és jól játszottunk, az utolsó tíz percben két buta büntetőt ajándékoztunk az ellenfélnek. Úgy látszik, hogy a Tiszavasvári ellen már csak így megy, hogy megnyert mérkőzéseket sikerül az utolsó pillanatokban döntetlenre hoznunk. Úgy érzem, többet érdemeltünk.