A harmadik forduló mérkőzéseivel befejeződött a négy megyei harmadosztályú csapat szereplésével szervezett felkészülési minitorna.

A Herkules FC Nagykálló hibátlan teljesítménnyel nyerte a minitornát Fotó: tudósítónktól

A három hétvégét felölelő esemény a Herkules FC Nagykálló sikerével zárult, amely valamennyi meccsét megnyerte.

Az Érpatak–Herkules FC összecsapás előtt a két csapat vezetősége kifejezetten kérte a küldésnél, hogy női spori is dirigálhasson. Emígyen is elősegítve, hogy a nézők minél inkább elfogadják a hölgy játékvezetőket: ezen a találkozón a fiatal Lőrincz Karola asszisztensként működött, akinek teljesítményét mindkét fél elismerte és méltatta. Ami – az akkor még csak közelgő, éppen mára eső nőnapot tekintve – aktuális, egyben szép gesztus.

Felkészülési minitorna: 3. forduló

Érpatak–Herkules FC Nagykálló 1–2 (0–1)

Gól: Kriston illetve Kertész, Nyávádi

Nyírtura–Napkor 1–1 (0–0)

Gól: Rácz, illetve Balogh G.

A torna végeredménye: 1. Herkules FC Nagykálló 9 pont, 2. Nyírtura 4 (7–6), 3. Napkor 4 (11–12), 4.  Érpatak 0.

Góllövőlista. 7 gólos: Balogh Gábor (Napkor). 5 gólos: Plajos Zoltán (Herkules FC Nagykálló). 4 gólos: Nyavádi Sándor (Herkules FC Nagykálló)