Kattints a képre!!

A közelgő bajnoki rajt előtt „összeálltak” a megyei másodosztály Nyírerdő csoportban szereplő csapatok, amelyek közül többen aktívak voltak a téli átigazolási időszakban.

A veresmarti újonc különítmény: a képről a hetedik friss igazolás, Tóth Gábor hiányzik Fotó: tudósítónktól

Átigazolási körkép: Megyei II. osztály, Nyírerdő csoport

Ajak

Távozott:

Érkezett: Soós Tibor (Gyulaháza), Bakó Márk (újrakezdte)

Fényeslitke

Távozott: –

Érkezett: Kovács Dávid (Nyírkarász), Szaharda Hlib (Tiszakanyár)

Gergelyiugornya

Távozott:

Érkezett: Fejes János (Csenger), Boda Roland (Ladányi TC), Szőke István (Nyírmada), Balázs Gergő (újrakezdte)

Jéke

Távozott: –

Érkezett: Németh Tamás (Gyulaháza), Bunkóczi Erik (Gyulaháza)

Kék

Távozott: Bodnár László (Tiszabercel), Kerekréti Gábor (abbahagyta), Papp Dániel (Nyírtura)

Érkezett: Ferenczi Zoltán (Nagyhalász), Akai Richárd (Nagyhalász), Kiss Ákos (Nyírkarász), Szikszai Sándor (Nyírkarász), Tóth Péter (újrakezdte), Lakatos Erik (újrakezdte), Marsi Sándor (újrakezdte)

Ladányi TC

Távozott: Rákóczi László (Nyírkarász), Szántó Csaba (Anarcs), Szilágyi Dávid (munkahelyi elfoglaltság miatt), Boda Roland (Gergelyiugornya)

Érkezett: Pécsi Viktor (Rakamaz), Szitai Roland (Rakamaz), Deskó László (Tiszaszalka), Varga Gábor (Tiszaszalka), Kokas Attila (Barabás), Jónás Márkó (Tuzsér), Lőrincz Tamás (Vásárosnamény U19), László Attila (Tokaj)

Nyírkarász

Távozott: Baksa Zoltán (Szabolcsveresmart), Deák Béla (Szabolcsveresmart), Tóth Gábor (Szabolcsveresmart), ifj. Tóth Tibor (Szabolcsveresmart), Kasza Ádám (Gyulaháza), Szikszay Sándor (Kék), Kiss Ákos (Kék), Juhász László (Baktalórántháza), Kovács Dávid (Fényeslitke)

Érkezett: Rákóczi László (Ladányi TC), Molnár András (újrakezdte), Liptai Tamás (újrakezdte), Papp János (Vaja), Szegedi Bertalan (Nábrád), Kézi Bertalan (Őr), Bencze Mihály (Őr), Barkasz Gyula (újrakezdte)

Pátroha

Távozott: Fedor Arnold (Gyulaháza), Csatári Erik (Kálmánháza)

Érkezett: Csépke Máté (újrakezdte), Balogh Gergő (újrakezdte), Bedő István (újrakezdte), Nagy Gábor (újrakezdte)

Szabolcsveresmart

Távozott: Gáti Sándor (Gyulaháza), Gáti Szabolcs (Gyulaháza), Ponczók Tibor (Újdombrád), Varga Egon (Záhony), Selyem Erik (?), Rézműves János (?)

Érkezett: Baksa Zoltán (Nyírkarász), Deák Béla (Nyírkarász), Tóth Gábor (Nyírkarász), ifj. Tóth Tibor (Nyírkarász), Tóth Dávid (Balkány), Horváth Richárd (Gyulaháza U19), Dancs Márió (Tiszakanyár)

Tiszakanyár

Távozott: Szaharda Hlib (Fényeslitke), Dancs Márió (Szabolcsveresmart)

Érkezett: Feka Lajos (Újdombrád), Feka Albert (Újdombrád), Orosi Levente (Cigánd U19), Oláh János (Cigánd U19)

Tuzsér

Távozott: Jónás Márkó (Ladányi TC)

Érkezett:

Újdombrád

Távozott: Oláh Levente (Királyhelmec), Timkó Zsolt (Királyhelmec), Feka Lajos (Tiszakanyár), Feka Albert (Tiszakanyár)

Érkezett: Ponczók Tibor (Szabolcsveresmart), Mondok Bence (GFSE Oros), Nagy Renátó (Tiszatelek), Bálint Csaba (Ópályi)

Vaja

Távozott: Papp János (Nyírkarász)

Érkezett:

Záhony

Távozott:

Érkezett: Varga Egon (Szabolcsveresmart), Leco Gábor (újrakezdte)

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .