Kattints a képre!!

A téli átigazolási időszak hajrájában, illetve az utolsó nap – jelesül február 14-én, hétfőn – jó néhány változás történt a megyei első osztályú csapatok játékoskeretében.

A zöld mezes nyírbátori, miként a nyírmeggyesi csapat csaknem „egyben” maradt Fotó: Imre Mónika

Így a hétvégi tavaszi nyitány előtt elmondható, valamennyi egyesület összetétele módosult – hol jelentős, máshol minimális mértékben.

Átigazolási körkép: Nyír-Wetland megyei I. osztály

Balkány

Távozott: Illés Adrián (Mándok), Kanál Roland (?), Lakatos János (Kállósemjén), Tóth Dávid (Szabolcsveresmart), Lakatos Péter (Gyulaháza)

Érkezett: Pallai Bence (Újfehértó), Mercs János (Nyíracsád), Rózsa Norbert (Nyíracsád), Tudlik Dávid (Érpatak)

Csenger

Távozott: Fejes János (Gergelyiugornya), Lacatos Tibor (Pusztadaróc), Margitics László (munkahelyi elfoglaltság miatt)

Érkezett: Vitalij Zagijev (Hidasnémeti)

Gyulaháza

Távozott: Kőrösi Norbert (Nagyhalász), Németh Tamás (Jéke), Bunkóczi Erik (Jéke), Soós Tibor (Ajak)

Érkezett: Kasza Ádám (Nyírkarász), Gáti Sándor (Szabolcsveresmart), Gáti Szabolcs (Szabolcsveresmart), Fedor Arnold (Pátroha), Lakatos Péter (Balkány)

Ibrány

Távozott: Nagy Ernő (Karcag), Tóth Máté (Rakamaz), Lyáh Artúr (Mátészalkai MTK)

Érkezett: Buka Bence (Nyírgyulaj), Kállai Gábor (Nyírgyulaj), Molnár Zoltán (Nagyhalász), Aranyi Tamás (Debreceni ASE)

Kemecse

Távozott: Virág Csaba (Kálmánháza)

Érkezett: Balogh Gábor (Tállya), Törő Dominik (Filo SE U19), Kopasz József (újrakezdte)

Mándok

Távozott: –

Érkezett: Szűcs Lajos (Fót), Nagy László (Kálmánháza), Illés Adrián (Balkány), Oláh Gergő (Várda Labdarúgó Akadémia)

Mátészalka

Távozott: Flaviu Mos (Nagykároly)

Érkezett: Lyáh Artúr (Ibrány), Baráz Márkó (Cigánd)

Nagyecsed

Távozott: Szabó Tamás (Austria Juice-Vásárosnamény)

Érkezett: Terdik Zsolt (Nyírgyulaj)

Nagyhalász

Távozott: Ferenczi Zoltán (Kék), Akai Richárd (Kék), Huncsik Ákos (Rakamaz), Puluczkai Marcell (Nagykálló), Szűcs Zoltán (?), Molnár Zoltán (Ibrány)

Érkezett: Kölcsi Attila (Nyíregyháza Spartacus II.), Oláh Lóránt (Nyíregyháza Spartacus II.), Tüzes Zsolt (Tarpa), Simon Dániel (Karcag), Kőrösi Norbert (Gyulaháza), Nagy Tamás (Nyíradony)

Nyírbátor

Távozott: Nyeste Csaba (munkahelyi elfoglaltság miatt)

Érkezett:

Nyíregyháza Spartacus II.

Az NB II-es klub második számú csapata utánpótlás korú játékosait szerepelteti

Nyírgyulaj

Távozott: Buka Bence (Ibrány), Kállai Gábor (Ibrány), Phrakonkham Ádám (Sényő-Carnifex), Terdik Zsolt (Nagyecsed), Kiss László (Nádudvar), Oláh Dávid (?), Müller Zsolt (?)

Érkezett:

Nyírmeggyes

Távozott: Gózner Károly (Nyírbéltek)

Érkezett: Sivadó Péter (Nyírvasvári)

Tarpa

Távozott: Tüzes Zsolt (Nagyhalász), Srjuba Vitalij (Sonkád)

Érkezett:

Újfehértó

Távozott: Somogyi Márk (Bánk-Dalnoki Akadémia), Pallai Bence (Balkány), Kántor Tamás (Nyíradony)

Érkezett: Barta Gábor (Sényő-Carnifex, kölcsönben), Jócsák Dávid (Sényő-Carnifex, kölcsönben), Kertész Milán (Sényő-Carnifex U19), Kecskeméti Péter (Nyíregyháza Spartacus II.)

Vásárosnamény

Távozott: Rakóczi Zsolt (Apagy), Szabó Gergely (Tiszaszalka)

Érkezett: Szabó Tamás (Nagyecsed)

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .