Kattints a képre!!

Szűk egy héttel a téli átigazolási időszak lejárta előtt az már most leszögezhető: a nyári hasonló periódushoz képest jóval szigorúbb előírások dacára csaknem valamennyi megyei első osztályú csapatnál történt változás a játékoskeretben és a „hajrá” csak most kezdődik…

Az újfehértói egylet egyik nagy fogása: Páll Zsombor az NB III-as Sényőtől érkezett Fotó: tudósítónktól

Átigazolási körkép: Nyír-Wetland megyei I. osztály

Balkány

Távozott: Illés Adrián (Mándok), Kanál Roland (?), Lakatos János (Kállósemjén), Tóth Dávid (Szabolcsveresmart)

Érkezett: Pallai Bence (Újfehértó), Mercs János (Nyíracsád), Tudlik Dávid (Érpatak)

Csenger

Távozott: Fejes János (Gergelyiugornya), Lacatos Tibor (Pusztadaróc), Margitics László (munkahelyi elfoglaltság miatt)

Érkezett:

Gyulaháza

Távozott: Kőrösi Norbert (Nagyhalász), Németh Tamás (Jéke)

Érkezett: Kasza Ádám (Nyírkarász)

Ibrány

Távozott: Nagy Ernő (?), Tóth Máté (?), Lyáh Artúr (Mátészalkai MTK)

Érkezett: Buka Bence (Nyírgyulaj), Kállai Gábor (Nyírgyulaj)

Kemecse

Távozott:

Érkezett: Balogh Gábor (Tállya)

Mándok

Távozott: –

Érkezett: Szűcs Lajos (Fót), Nagy László (Kálmánháza), Illés Adrián (Balkány), Oláh Gergő (Várda Labdarúgó Akadémia)

Mátészalka

Távozott: Mos Flaviu (Nagykároly)

Érkezett: Lyáh Artúr (Ibrány)

Nagyecsed

Távozott: Szabó Tamás (Austria Juice-Vásárosnamény)

Érkezett:

Nagyhalász

Távozott: Ferenczi Zoltán (Kék), Akai Richárd (Kék), Huncsik Ákos (Rakamaz), Puluczkai Marcell (Nagykálló?), Szűcs Zoltán (?)

Érkezett: Kölcsi Attila (Nyíregyháza Spartacus II.), Oláh Lóránt (Nyíregyháza Spartacus II.), Tüzes Zsolt (Tarpa), Simon Dániel (Karcag), Kőrösi Norbert (Gyulaháza)

Nyírbátor

Távozott:

Érkezett:

Nyíregyháza Spartacus II.

Az NB II-es klub második számú csapata utánpótlás korú játékosait szerepelteti

Nyírgyulaj

Távozott: Buka Bence (Ibrány), Kállai Gábor (Ibrány), Kiss László (?), Oláh Dávid (?), Müller Zsolt (?)

Érkezett:

Nyírmeggyes

Távozott: Gózner Károly (Nyírbéltek)

Érkezett:

Tarpa

Távozott: Tüzes Zsolt (Nagyhalász), Srjuba Vitalij (Sonkád)

Érkezett:

Újfehértó

Távozott: Somogyi Márk (Bánk-Dalnoki Akadémia), Pallai Bence (Balkány), Kántor Tamás (Nyíradony)

Érkezett: Barta Gábor (Sényő-Carnifex, kölcsönben), Jócsák Dávid (Sényő-Carnifex, kölcsönben), Páll Zsombor (Sényő-Carnifex, kölcsönben), Kecskeméti Péter (Nyíregyháza Spartacus II.)

Vásárosnamény

Távozott: Rakóczi Zsolt (Apagy)

Érkezett: Szabó Tamás (Nagyecsed)

Kattints a képre!

Ez az oldal az Akismet szolgáltatást használja a spam csökkentésére. Ismerje meg a hozzászólás adatainak feldolgozását .