A megyei másodosztály Gémtech csoport őszi idénye a hetedik fordulóból elhalasztott mérkőzés pótlásával zárult – szombaton.

A fehér mezes, vámosoroszi csapat az Encsencs elleni győzelemmel biztosította őszi első helyét Fotó: Tukacs Nikoletta

Megyei II. osztály, Gémtech csoport: a 7. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Vámosoroszi–Encsencs 4-1 (3-0)

Vámosoroszi, 100 néző, v.: Szabó I. Vámosoroszi: Munkácsi M. – Bakó K., Márton J., Imre Zs., Szabó Antal, Rigó A., Riskó T., Imre M., Róka R., Csatári Z., Somogyi T. Játékos-edző: Riskó Tibor. Encsencs: Tallódi L. – Bíró L., Balogh D., Varjasi K., Balogh D. (Harcsa T.), Radnai D., Kiss Á., Kiss Z., ifj. Bíró Zs., id. Bíró Zs., Vincze G. Játékos-edző: Szedlár János. Gól: Imre Zs. 2, Szabó A., Csatári Z., illetve Varjasi K. Ifi: 3-4. Kiállítva: Szabó A., illetve Kiss Á.

Riskó Tibor: – Elsődleges célunkat elértük, mindenkinek jó pihenést és kellemes ünnepeket kíván az oroszi egyesület!

Szedlár János: – Az Oroszi agresszív játékát nem tudtuk semlegesíteni, így az első félidőben jelentős előnyt szerzett ellenfelünk. Az emberhátrány sem segített rajtunk, a szünet után viszont több szép támadást vezettünk, gólt is szereztünk, de későn ébredtünk, pedig lehetett volna mit keresni a láthatóan elfáradt a hazaiakkal szemben.