A megyei másodosztály Kelet-Magyarország csoport huszonhetedik fordulójában két mérkőzést játszottak vasárnap.

A fehér mezes kocsordi együttes az Encsencs ellen kapart a győzelemért Fotó: Sánta Dorina

Kocsord–Encsencs 2-6 (1-1)

Kocsord, 50 néző, v.: Bíró Cs. Kocsord: Sztároszta Gy. – Jónás M. (Horváth Á.), Szilágyi D., Jónás L., Haga G., Pálfi L. (Nagy G.), Fetter N. (Szűcs L.), Horváth B. (Mészáros G.), Filep D., Gere Cs., Erdei A. Edző: Disznós Gusztáv. Encsencs: Pankotai E. – Kozma L., Küzmös R. (Kiss Z.), Kóródi A., Varjasi K., Nyeste Cs. (ifj. Bíró Zs.), Szilágyi G., Kiss Á. (Nagy M.), Biró L. (Radnai D.), id.Biró Zs., Vincze G. (Szedlár J.). Játékos-edző: Szedlár János. Gól: Haga G., Erdei A. illetve Szilágyi G. 2, Kozma L. 2, Kóródi A., ifj. Bíró Zs. Ifi: 5-2.

Disznós Gusztáv: – Hetvenöt percig kiegyenlített játék volt, 2-1-es vezetésnél megvolt a lehetőség eldönteni a mérkőzést, aztán hirtelen összeestünk és sorozatban kaptuk a gólokat. Gratulálok az encsencsi csapatnak.

Szedlár János: – A második félidőre elfáradt a hazai csapat, mi pedig jelentősen feljavultunk. Korszerű szép támadások után közönségszórakoztató gólokat lőttünk.

Milota–Nyírcsaholy 0-2 (0-1)

Milota, 100 néző, v.: Kocsis Zs. Milota: Kánya G. – Lizák B., Kóczé D., Lukács M., Lázár B., Varga G., Makula A. (Kondor L.), Horváth A., Delényi A. (Balogh D.), Fejes P., Rétfalvi B. Edző: Elek László. Nyírcsaholy: Zán K. – Putirka B., Balogh J. (Székely Zs.), Petrohai L. (Dobos J.), Petrohai Gy. (Czumbil B.), Fleisz Zs., Deák Z., Ács Sz., Bozsányi S., Magyari D., Ilbán M. (Farkas M.). Edző: Czine Máté. Gól: Petrohai L., Fleisz Zs.

Elek László: – Nagyon tartalékosan álltunk fel ráadásul gyengén is játszottunk. Az első félidőben lett volna esélyünk egyenlíteni, de a folytatásban a második bekapott gól után megadtuk magunkat. Mindenki hajtott becsülettel, de ez a mai teljesítményünk nem üti meg ezt az osztályt.

Czine Máté: – Egész mérkőzésen uraltuk a játékot, nagyon jól játszottunk. Köszönöm a srácok kitartó munkáját az esőben. Teljesen megérdemelt győzelem mellett újabb korrekt játékvezetést tapasztaltunk.

Szabadnapos: Nábrád, Nyírvasvári. A Csengersima–Ópályi mérkőzés elmaradt.