A megyei másodosztály Nyírerdő csoport tizenharmadik fordulójában egy mérkőzést rendeztek vasárnap, ugyanakkor egy előrehozott találkozót is játszottak – zárt kapu mellett.

A sötét mezes vajai csapat a Jéke ellen az utolsó őszi meccset játszotta Fotó: tudósítónktól

Nyírkarász–Őr 6–2 (3–1)

Nyírjákó, zárt kapu, v.: Ésik I. Nyírkarász: Molnár A. – Farkas R. (Vass Á.), Király J., Horváth J., Ujj K., ifj. Tóth T., Baksa Z., Deák B., Nádasi I., Ujj Gy., Sipos T. (Ragány A.). Edző: Tóth Tibor. Őr: Tisza T. – Ilyés Z., Márton T. (Szabó A.), Szabó V., Pethő D., Tisza Á., Jenei Zs., Jenei B., Kendl I., Tisza M., Repelik Á. Játékos-edző: Szabó Attila. Gól: Deák B. 5 (kettőt 11-esből), Baksa Z., illetve Tisza Á., Repelik Á. Ifi: 5–5

Tóth Tibor: – Deák Béla vezérletével végre kiszakadt a gólzsák egy kulturált, szimpatikus ellenféllel szemben. Azt sajnálom, hogy így is csak a helyzeteket töredékét használtuk ki. Úgy néz ki, ezzel véget ért számunkra az őszi szezon.

Szabó Attila: – Jót tesz nekünk a téli szünet.

A 15. fordulóból előrehozott mérkőzés

Vaja–Jéke 2–2 (2–2)

Vaja, zárt kapu, v.: Nagy Cs. Vaja: Vakarcs I. – Borsi D., Bálint Cs., Soltész Á., Sándor A., Zakor J., Nagy T. (Simák B.), Kósa S., Zakor G., Lakatos T., Soltész B. Edző: Siska Attila. Jéke: Csucska M. – Maklári L. (Lakatos Gy.), Sütő N., Szarvas G., Szatmári M., Huzdik P., Végső Á., Huszti Cs., Kovács T., Végső Sz., Szabó B. Játékos-edző: Dolhai Máté. Gól: Zakor J. 2, illetve Maklári L., Sütő N.

Siska Attila: – Nyomtunk, mint süket a csengőt, de nem sikerült bepréselni a győztes gólt, a Jékét pedig dicséret illeti a lelkes játékért.

Dolhai Máté: – A Vaja megőrizte hetek óta tartó veretlenségét, amihez az első hat perc szunyókálásával és egy ajándék pontrúgással hozzájárultunk. Gratulálok csapatomnak a fegyelmezett és taktikus játékhoz, még jó, hogy nem hat percig tart egy mérkőzés.