A megyei másodosztály Nyírerdő csoport három fordulójában elhalasztott mérkőzést pótoltak csütörtökön Kéken.

Szürke csütörtök délután próbáltak fényes produkciót nyújtani a Kék–Tuzsér pótmeccs főszereplői Fotó: tudósítónktól

Megyei II. osztály: Nyírerdő csoport, az 3. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Kék–Tuzsér 0–2 (0–1)

Kék, 21 néző, v.: Lövei. Kék: Szűcs N. – Pauliska L., Veress Á., Hernádi G. (Kiss R.), Duan D., Bodó I., Décsi D:, Gemzsi P., Csombók Cs. (Poór B.), Dócs N., Soós D. Edző: Fabók István. Tuzsér: Csuka M. – Fábián I., Balogh R., Iván A. (Szőke Zs.), Jaczina L., Koszta Sz. (Farkas Á.), Szőke R., Boda R. (Sajtos R.), Iván S., Iván E., Iván T. (Jaczina L.). Edző: Szabó István. Gól: Szőke R., Jaczina L. Ifi: 3–2.

Fabók István: – Sajnos, ezt a szabadstílusú játékot elbuktuk, de általában mindig az a csapat nyer, amely több gólt rúg…

Szabó István: – A hétközi mérkőzés „varázsa” rányomta bélyegét az első félidőben nyújtott teljesítményünkre, ami a szezonban a leggyengébbre sikerült. A szünet után azért már megmutattuk, hogy csapatként tudunk futballozni a nagyon lelkes hazaiakkal szemben. Gratulálok a cserejátékosaimnak, akik közül mindenki hozzátette a magáét, mind támadásban, akárcsak védekezésben.