A megyei másodosztály Kelet-Magyarország csoport hetedik fordulójában három mérkőzést játszottak vasárnap.

Az ópályi csapat a Szatmárcsekével találkozott Fotó: Sánta Dorina

Kocsord–Milota 2–1 (0–0)

Kocsord, 80 néző, v.: Balogh G. Kocsord: Gáspár I. – Szilágyi D., Horváth Á., Nagy G., Tóth P.., Jónás L., Virág D., Pálfi L. (Horváth B.), Fehér G., Filep D., Jónás A., Makszim G. Edző: Jónás Zsigmond. Milota: Kánya G. – Varga T., Fejes M., Lázár B. (Bunna A.), Balogh D. (Makula A.), Balog M., Fóris I., Lizák B., Varga G., Lukács M., Fejes P. Edző: Elek László. Gól: Jónás A., Jónás L., illetve Balog M . Ifi: 5–2.

Jónás Zsigmond: – Örülök, hogy megszereztük a három pontot. Lehetett volna több gólt is szerezni, megvoltak hozzá a lehetőségek, viszont az első félidő nagyon gyengén játszottunk.

Elek László: – Megérdemelten állunk a kieső helyen, ezen nincs mit szépíteni. Olyan csapatok ellen sem tudunk gólokat szerezni, amelyekkel szemben lenne esélyünk. Ez a gond teljesen felőrli a csapatot, és kezdünk széthullani. Megköszönheti a csapat Kánya Gabi kapusunk teljesítményét, mert ha ő nincs, a végeredmény 6-1 a hazaiaknak. Életem legnagyobb hibája volt, hogy nyáron nem léptünk vissza a megye háromba!

Encsencs–Vámosoroszi 3–1 (1–1)

Encsencs, 150 néző, v.: Szabó I. Encsencs: Pankotai E. – Kozma L., Szilágyi G., Küzmös R., Bíró Zs., Varjasi K., Tallódi L., Kiss Á., Bíró L. (Kiss Z.), Konyha Cs. (Radnai D.), ifj. Bíró Zs. (Illés G.). Játékos-edző: Szedlár János. Vámosoroszi: Nagy M.  – Somogyi R. (Kiss B.)., Hadi B., Riskó T. (Bornemissza I.), Rigó A., Banga B.(Tar T.) , Imre M., Róka R., Szabó Antal (Somogyi L.), Somogyi T., Szabó Attila. Játékos-edző: Riskó Tibor. Gól: ifj. Bíró Zs., Szilágyi G., Varjasi K. (11-esből),  illetve Rigó A. Kiállítva: Küzmös R. (58. perc), illetve Rigó A. (80. perc). Ifi: 6–0.

Szedlár János: – A második félidő nagy részét emberhátrányban játszottuk, de a fiúk akaratban és erőben megmutatták, így is meg lehet nyerni egy mérkőzést. Ez azért is nagy fegyvertény, mert egy szimpatikus és nagyon jó ellenfelet sikerült legyőznünk.

Riskó Tibor: – Továbbra sem sikerült kozmetikázni az idegenbeli mérlegünkön. Egyedüli pozitívum, hogy a nagybusz nem robbant le.

Ópályi–Szatmárcseke 6–0 (2–0)

Ópályi, 150 néző, v.: Paráda. Ópályi: Mándi P. – Szilágyi Cs., Bálint Zs. (Szender S.), Varga J., Botos S. (Kalucza E.), Máté A. (Rácz J.), Benkő J., Kiss A., Patály L. (Papp Sz.), Jónás I., Bartha A.(Bartha M.).  Edző: Kósa József. Szatmárcseke: Juhász S. – Kóczé G., Geletey Z. (id. Algács E.), Bandics L. (Bakó G.), Móricz I. (Bozsányi I.), Algács E., Mándi Zs., Hadadi K., Sztáraszta F., Algács B., Császár P. Edző: Hadadi Ferenc. Gól: Botos S. 3, Papp Sz., Bartha A., Bartha M. Ifi: 6–7.

Kósa József: – A helyzeteink felét sikerült csak gólra váltani, így megérdemelten győztünk. Az biztos, hogy most legalább egy hétig veretlenek leszünk. Gratulálok a srácoknak.

Hadadi Ferenc: – Lassan rá kell jönnöm arra, amit többen is mondanak, hogy mi vasárnap nem tudunk focizni. Olyan csapat vagyunk, ha valakinek nem megy, akkor senkinek sem. Gratulálok az ifi csapatunknak.

Szabadnapos: Nyírvasvári