A megyei másodosztály Pannónia Zrt. csoport tizenötödik, őszi zárófordulójában hét mérkőzést rendeztek vasárnap.

A kéki csapat a Nyíribrony elleni mérkőzésen próbált emlékezeteset alakítani Fotó. Nagy Szabolcs

Nagykálló, 100 néző, v.: Sipos L. Nagykálló: Pekk J. – Málik J. (Sipos B.), Soós G., Nagy T., Matejkó G. (Kertész M.), Árki A., Parádi B., Fodor T., Módis D., Simon I., ifj. Koskovits Gy. Játékos-edző: ifj. Koskovits György. Rakamaz: Simkó M. – Kacsúr A., Tóth Z. (Czikó J.)Kántor Zs., Bagoly Z., Venczel I., Bíró Cs. (Málik M.), Galambosi G., Anderka R. (Dudás M.), Szívós M., Cseh K.  (Károlyi K.). Szakmai vezető: Veigli Géza. Gól: Módis D. (11-esből), illetve Galambosi G. 2. Ifi: 1–10.

Ifj. Koskovits György: – Kár érte, hogy a szezonba mindvégig bohózatba illő gólokat kaptunk! A mai meccs is inkább döntetlen szagú mérkőzés volt! Gratulálok a srácoknak a fel szezonhoz! Csapat nevében szeretnem megköszönni Karácsony Mihállyal végzett közös munkát, és további sok sikert kívánunk neki az életben!

Veigli Géza: – Küzdelmes mérkőzésen több helyzetet alakítottunk ki, mint ellenfelünk, ezekből egy góllal többet szereztünk. Végre sikerült idegenben is nyerni egy rivális csapat ellen! Jó pihenést mindenkinek!

Kótaj–Kállósemjén 2–2 (1–1)

Kótaj, 100 néző, v.: Kosztyu J. Kótaj: Szabó Z. – Fabu R., Hangácsi T., Karacs Á., Huncsik Á. (Ferenczi M.), Sárközi D. (Vass R.), Lukács G., Ferenczi F. (Szitai R.), Tóth N. (Rácz R.), Verner M., Lakatos I. Edző: Seregi Mihály. Kállósemjén: Jenei N. – Mészáros Á. (Kertész Zs.), Erdei S., Marozsán Zs., Mészáros T., Hamza T., Szabó I., Mészáros M. (Dengi D.), Marozsán M. (Bencs Á.), Vass G. (Zsíros L.), Lábas P. (Kóth Á.). Játékos-edző: Mészáros Ákos. Gól: Sárközi D., Verner M., illetve Mészáros M. 2. Ifi: 3–1.

Seregi Mihály: – Úgy gondoltuk a múlt héten, hogy számunkra véget ért a bajnokság, hamar mentünk téli pihenőre. A semjéni csapat akaratban felülmúlt minket, de a második félidőben látottak alapján bizonyítottuk, hogy nem hiába vagyunk őszi bajnokok. Sok sikert a Semjénnek!

Mészáros Ákos: – Gratulálok az egész csapatnak az őszi hozzáálláshoz. Köszönjük a szurkolóknak a biztatást, a játékról pedig annyit szeretnék mondani, hogy a listavezető otthonában mindenben felülmúltuk a Kótajt, amelynek két kapura lövése volt egész mérkőzésen, mi pedig csapatként küzdöttünk.

Kék–Nyíribrony 4–3 (1–1)

Újdombrád, 110 néző, v.: Balogh G. Kék: Szűcs N. – Gnonsoakla, Veress Á., Szuromi L., Bodó I., Szurcsik Z., Szabó M., Ignácz G., Csombók Cs., Tóbiás Sz., Szurcsik G. (Kerekréti Á.), Edző: Fabók István. Nyíribrony: Kerekréti G. – Gyarmati S., Danó I., Rézműves D. Vári M. (Pataki M.), Imre L., Kantár J., Galamb P., Szűcs J., Nagy A. (Beri I.), Mencsik I. Játékos-edző: Kantár József. Gól: Szuromi L. 2, Gnonsoakla, Tóbiás Sz., illetve Kantár J. 2, Pataki M. Kiállítva: Danó I, (58. perc). Ifi: 1–5.

Fabók István: – Véget ért az újdombrádi hadjáratunk, most már teljes mellszélességgel készülünk a pályaavatónkra és megpróbáljuk tisztességesen elbúcsúztatni Gera Zolit! Ennek megfelelően Király Linda már gyakorolja a Himnuszt, Gera Zoli már elkezdett dekázni, a fűmagárus és vasudvari szakember pedig már gyakorolja a beszédét.

Kantár József: – Tisztelet annak a tizenhárom játékosnak, aki pályára lépett, egyben mielőbbi gyógyulást a megsérült kéki futballistáknak.

Apagy–Bököny 11–1 (4–0)

Apagy, 100 néző, v.: Demeter E. Apagy: Polgári L. (Soós B.) – Balogh N., Halastyák Á., Márton I. (Varga Z.), Árpási D., Kozák R., Hegedűs L. (Korpás Z.), Marics T., Trencsényi R., Bakró A. (Kiss Z.), Németh A. Játékos-edző: Németh Attila. Bököny: Fábián I. – Pelles T., Ábrák Á., Csiszár S., Vilmányi D., Ugrai Cs., Bánfi Cs., Bucsku P. (Tóth L.), Marozsán M., Danó Zs., Asztalos A. Játékos-edző: Marozsán Mihály. Gól: Halastyák Á. 4, Márton I. 3, Németh A. 2, Polgári L. (11-esből), Kozák R., illetve Marozsán M. Ifi: .

Németh Attila: – Korrekt játékvezetés mellett megérdemelten húztuk be a mérkőzést, amely hamar eldőlt. Köszönjük a szurkolóink egész éves biztatását, kitartását, a meccs utáni ellátást. Gratulálok a fiúknak a szezonbeli teljesítményhez. További sok sikert a Bökönynek.

Marozsán Mihály: – Korrekt játékvezetés mellett nyert a jobb csapat. Majd jövőre erősítünk.

Nyírbéltek–Kálmánháza 4–1 (2–0)

Nyírbéltek, 80 néző, v.: Lipták T. Nyírbéltek: Nagy J. – Balogh Z. (Kurucz K.), Ugyan R., László Gy., Balogh L., Szatmári M. (Dobos J.), ifj. Tóth T. (Rácz T.), Horváth G., Kevert K., Mándi N., Sárga B. (Bak D.). Edző: Tóth Tibor. Kálmánháza: Bessenyi L. – Takács J., Bene Z., Szabó Cs., Sramkó D., László A., Szilágyi K., Fekete B., Petics I., Perger P., Korsoveczki M. Játékos-edző: Kotricz Zoltán. Gól: Balogh L. 2, Kurucz K., Dobos J., illetve Perger P.. Ifi: 4–1.

Tóth Tibor: – A győzelmet nem kell megmagyarázni, de azért akadtak nehéz pillanataink a tíz emberrel is bátran küzdő és jól játszó Kálmánháza ellen. A megyei labdarúgásban aktívan résztvevőknek jó pihenést kívánok a szünetben!

Kotricz Zoltán: – Rosszul indult számunkra a hétvége, hisz tudtuk, hogy lesznek hiányzóink, de szombat estére meg több ember dőlt ki. Igy tizenegy emberrel érkeztünk meg Nyírbéltekre. Az első félidőben kétgólos hátrányba kerültünk, ráadásul még egy játékosunk kidőlt, emiatt az első félidőt is tíz emberrel kellett befejeznünk. A szünet után változtattunk picit, és nagyon jól kezdett a csapat, szépítettünk, majd büntetőhöz jutottunk, amivel egyenlíthettünk volna, de sajnos kimaradt. Ez fordulópont volt, a végére kinyíltunk és el is fáradtunk. De ezek a játékosok ma bizonyítottak, hogy van szívük ehhez a sporthoz, köszönöm nekik, hogy végig küzdötték a 90 percet – javarészt emberhátrányban! Ellenfelünknek gratulálunk, további sok sikert kívánunk nekik!

Geszteréd–Levelek 0–1 (0–0)

Geszteréd, 60 néző, v.: Szikszai S. Geszteréd: Papp R. – Seres M., Balogh D., Horváth L., Szilágyi J. (Orsó G.), Gilányi M. (Nagy M.), Serbán D. (Szilágyi P.), Vass D., Lovas J., Géczi P., Balázsi P. Játékos-edző: Géczi Péter. Levelek: Varga Gy. – Hatházi M. (Csoma D.), Anda Sz. (Svelta Z.), Csekk A., Páter I., Gulyás I., Sitku D., Vass I., Gebri Gy., Pekk T., Mocsár V. (Bakró M.). Edző: Majláth Sándor. Gól: Páter I. Ifi: 2–1.

Géczi Péter: – Nagyon gyenge színvonalú mérkőzésen picivel mi voltunk a gyengébbek. Gratulálok a vendégeknek.

Majláth Sándor: – Erre a hatalmas győzelemre forró vizes zuhannyal fürödtünk – otthon. Örülök, hogy vége van, na és semmiképpen nem lennék játékvezető…

Nyírlugos–Encsencs 33 (12)

Nyírlugos, 100 néző, v.: Piskóczi Zs. Nyírlugos: Fehér G. – Lakatos A., Illés Á., Horváth József, Dankó Cs., Horváth Jenő, Petrás M., Nagy J., Hoczka A., Csákányos T., Holló Zs. Edző: Kavalecz Béla. Encsencs: Szvára M. – Horánszki L., Szilágyi G., Varjasi K., Balogh D., Kiss Á., Bíró L., Konyha Cs., Csörgő K., Bíró Zs., Sós D. Megbízott edző: Szabó Sándor. Gól: Petrás M. 2, Hock A., illetve Csörgő K. 2, Szilágyi G. Kiállítva: Szilágyi G. (85. percben). Ifi: 7–0.

Kavalecz Béla: – Kettő nulláról sikerült megfordítanunk a meccset, de az utolsó utáni pillanatban kiénekelték a sajtot a szánkból.

Szabó Sándor szakosztályvezető: – Nem akarom a megye hármas bajnokságot megsérteni, így inkább azt mondom, negyedosztályú színvonalú mérkőzésen, hasonló minősítésű játékvezetés mellett a hazai csapat kapusának kapitális hibájának köszönhetjük az egy pontot.

Szombaton játszották:

Tiszalök–Tiszavasvári 1–4 (1–0)

Tiszalök, 100 néző, v.: Takács A. Tiszalök: Fábián R. – Balogh S., Balogh A., Kiss R. (Ésik Z.), Lakatos K. (Szanics A.), Puncsák Cs., Péntek A., Kiss A., Bacskai A. (Majoros P.), Aszalós M. (Kovács L.), Aszalós T. Edző: Nagy Gábor. Tiszavasvári: Susánszky L. – Szolyka T., Mészáros T. (Gyákum K.), Huszti G. (Veres B.), Szolyka G., Bakos T., Holozsnyák Á. (Száraz Á.), Bolega S. (Gyurján R.), Ujj L., Nagy I. (Lakatos M.), Bolgár D. Játékos-edző: Nagy István. Gól: Kiss R., illetve Nagy I., Száraz Á., Mészáros T., Gyurján R. Kiállítva: Balogh A. (44. perc), Kiss A. (65. perc). Ifi: 3–4.

Nagy Gábor: – Szégyen, hogy egy ilyen meccset a játékvezető dönt el. További sok sikert a Vasvárinak!

Nagy István: – Parázs hangulatú mérkőzésen higgadtabban játszottunk, ezért megérdemelten szereztük meg a három pontot a szomszédvári rangadón. További sok sikert a Tiszalöknek!