A megyei másodosztály Nyírerdő csoport tizennegyedik fordulójában egy mérkőzést játszottak szombaton.

A Tuzsér–Gergelyiugornya találkozóval indult a hétvégi program Fotó: Lakatos Krisztina

Tuzsér–Gergelyiugornya 6–1 (3–0)

Tuzsér, 100 néző, v.: Kormány L. Tuzsér: Csuka M. – Tóth Á., Szőke Zs., Balogh A. (Balogh T.), Setét E., Farkas Á. (Szabó T.), Iván S., Jónás D., Balogh R., Balogh Zs. (Sztojkó L.), Jónás I K. Edző: Szabó István. Gergelyiugornya: Vass S. (Szűcs A.) – Balogh T. , Baráth L., Balázs M. (Balogh L.), Czirják M., Balla L., Balázs G., Batka R., Bicskó G., Danku A., Balogh B. Edző: Czirják József. Gól: Setét E. 2, Balogh A., Balogh R., Tóth Á., Balogh R., illetve Czirják M. Ifi: 7–2.

Szabó István: – Az első félidőben nagyszerűen futballozott a csapat. Rengeteg helyzetet alakítottunk ki, amelyekből most többet is sikerült értékesíteni. A megnyugtató előny tudatában egy kicsit visszavettünk a második félidőre, amit egyértelműen nem kértem, de győzelmünk még ilyen arányban is megérdemelt. További sok sikert a vendégeknek, és mielőbbi felépülést kívánok a hiányzóiknak.

Balogh István elnökségi tag: – Elsősorban gratulálok Tuzsér csapatának a győzelemhez. Másodsorban pedig, sajnos a tizedik fordulótól folyamatosan nélkülözve hét-nyolc stabil embert, csak ilyen eredményt tudtunk elérni.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..