A megyei másodosztály Nyírerdő csoport ötödik fordulójában további hét mérkőzést játszottak vasárnap.

Egészen speciális tájkép a Szabolcsveresmart–Berencs FC ütközetről Fotó: szabolcsfociinfo.hu

Ladányi TC–Nyírmada 3–5 (3–4)

Mezőladány, 150 néző, v.: Kertész Cs. Ladányi TC: Fejér G. – Deskó L., Árva B., Jeney D. (Szilágyi G.), Galambos L. (Balogh K.),  Révész Z., Szilágyi D., Kovács D., Balogh Zs. (Cser P.), Demeter L. (Balogh L.), Pólyán R. Edző: Sütő János. Nyírmada: Csíki G. – Pál M. (Váradi T.), Barkasz Gy., Szikszai A., Baráth B., Juhász J., Farkas K., Ponczók T., Tóth A., Makula Zs. (Damcs M.), Csíki M. (Strummer R.). Játékos-edző: Szőke István. Gól: Deskó L. 2, Kovács D., illetve Makula Zs. 3, Csíki M. 2. Ifi: 2–3

Sütő János: – Az első negyedórában elaludt a csapat, a vendégek gyorsan rúgtak három gólt. A folytatásban próbáltunk játszani, szereztünk is két gólt, megvolt az esélyünk az egyenlítésre, sajnos, ez nem sikerült. Ráadásul a Mada eldöntötte a meccset egy újabb találattal. Ilyen meccsen nem lehet ennyi hibát véteni hátul!

Szőke István: – Nagyon jól kezdtünk, rögtön szereztünk három gólt a jó hazai csapat ellen, majd egy kicsit magunkra húztuk ellenfelünket, így saját magunknak tettük nehézzé a folytatást. Összességében úgy érzem, így is megérdemelten nyertünk, mivel most valódi csapatként futballoztunk.

Őr–Pátroha 3–1 (1–0)

Őr, 120 néző, v.: Szabó I. Őr: Oláh M. – Szabó V., Deme B., Varga J., Kézi B. (Szabó A.), Tisza Á., Erdei Cs., Szabó L. (Bencze M.), Tóth G., Kósa S., Kendl I. Edző: Kálmándi Bertalan. Pátroha: Szabó A. – Kalu B., Mozga Gy., Mikó L. (Molnár A.), Balogh G. (Szirmai I.), Balogh S. (Boda R.), Kovács Sz. (Fedor A.), Kovács D. (Rácz B.), Molnár V., Csépke M., Varga R. Edző: Minyin Vitalij. Gól: Deme B. 2, Kézi B., illetve Kalu B. (11-esből). Kiállítva: Tóth G. (65. perc). Ifi: 11–0.

Kálmándi Bertalan: – Nagyot alakított ma a csapatom! Megmutattuk, hogy tudunk küzdeni, még úgy is, hogy a második játékrészben huszonöt percet emberhátrányban játszottunk. Gratulálok mindkét együttesünk győzelméhez. A Tisza és a Sepa-családnak őszinte részvétünket fejezzük ki!

Minyin Vitalij: – Az első félidőben két szabályos gólunkat vették el tőlünk. A második félidőben körülbelül heten kellett volna befejezniük a meccset a házigazdáknak. A gólokat viszont sajnos egyéni hibákból kaptuk. Gratulálok a hazaiaknak!

Nyírkarász–Ajak 3–2 (0–1)

Nyírkarász, 150 néző, v.: Ignéczi Cs. Nyírkarász: Molnár A. – Ujj Gy., Király J., Horváth J. (Vida D.), Csehil Á. (Lovas I.), Bombera M. (Jaczina L.), Baksa Z., Deák B. (Szarvas L.), Rákóczi L., Tóth T. (Liptai A.), Csuka Gy. Edző: Tóth Tibor. Ajak: Leskovics A. – Dobrai D. (Dankó F.), Sütő N., Iski Á., Balogh Tamás, Kovács L., Bíró J., Balogh Tibor, Szopkó T., Czvik S., Harakály T. Megbízott edző: Spanyol Dezső. Gól: Baksa Z., Lovas I., Rákóczi L., illetve Balogh Tibor, Balogh Tamás. Ifi: 11–4.

Tóth Tibor: – Gratulálok az ificsapatunk meneteléséhez. Az első félidőben azt hittem, hogy öregfiúk meccsen vagyok. De mivel a második félidőben gólra váltottuk, hamar sikerült fordítanunk. A csapat ezt a győzelmet Nagy Balázs játékosunk mielőbbi felépülésére ajánlja. Ha jól játszunk, ha nem, ez akkor is ami csapatunk. Azért néha megérdemelnénk néha egyes szurkolóinktól, hogy Hajrá, Karász!

Spanyol Dezső: – A hazai csapat jobban használta ki a lehetőségeit, és egy góllal nyerni is tudott. Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést, így véleményem szerint nem érdemeltük meg a vereséget. További sok sikert a nyírkarászi csapatnak.

Ópályi–Vaja 1–2 (1–1)

Ópályi, 100 néző, v.: Nagy F. Ópályi: Bartha B. – Papp Sz. (Kalucza E.), Rácz P., Bálint Cs., Máté A., Fodor Cs., Rácz Zs., Szender S., Bartha M. (Balogh T.), Rácz D., Jónás I. Edző: Kósa József. Vaja: Vakarcs I. – Lakatos T., Borsi D., Jávor P., Soltész Á., Zakor J. (Sándor A.), Pásztor J., Mocsár G. (Simák B.), Mulutó P., Zakor G., Soltész B. (Lénárt T.). Edző: Kiss Attila. Gól: Bálint Cs., illetve Zakor J. 2. Ifi: 0–9.

Kósa József: – Ikszes mérkőzésen egy figyelmetlenség sajnos eldöntötte a meccset. Végig pariban voltunk az ellenféllel, csak a tűz és a lelkesedés kevesebb volt nálunk.

Kiss Attila: – Tudtuk, hogy nem lesz könnyű. Góllal kezdtük a meccset, utána viszont leültünk mint az iszap. A második félidőben a csapat összekapta magát, és megszereztük a győzelmet. A játékvezető viszont nem volt a helyzet magaslatán. Hajrá, Vaja!

Szabolcsveresmart–Berencs FC 0–3 (0–1)

Szabolcsveresmart, 250 néző, v.: Vasas G. Szabolcsveresmart: Csernyu L. – Sajtos R. (Szoboszlai B.), Patai M., Szemán B., Jónás Zs., Nagy R., Bandor J., Rostás Zs. (Pálinkás T.), Demeter A., Meggyesi M., Szidor T. (Horváth J.). Edző: Tara Sándor. Berencs FC: Kromplák Gy. – Zsoldos T., Baráth R., Kóka S., Kovács Cs. (Kóka K.), Gábor P., Farkas G., Kállai Á., Baglyos F., Rácz S., Szabó Á. (Ladányi S.). Edző: Gulácsi Zoltán. Gól: Ladányi S. 2, Kóka S. Ifi: 1–5.

Tara Sándor: – Ilyen gyenge játékkal, ha így fogunk a jövő héten is hozzáállni, még nagyobb pofonba fogunk beleszaladni idegenben.

Gulácsi Zoltán: – Gratulálok a csapat minden egyes tagjának. Úgy gondolom, hogy megérdemelten visszük haza a három pontot.

Fényeslitke–Dombrád 0–3 (0–2)

Fényeslitke, 80 néző, v.: Resán G. Fényeslitke: Márta J. – Gyüre Gábor, Nagy M. (Arnóczky Sz.), Jenei R., Rusznák S. (Nagy Z.), Erőss P., Kovács J., Gyüre Gergely, Miskolczi Á., Kovács L. (Gégény Z.), Toma J. (Nagy B.). Edző: Nagy Zoltán. Dombrád: Szabolcsi M. – Molnár T., Birke Cs., Kovács E. (Illés R.), Borbély L., Horváth N., Sándor J. (Czap L.), Hornyák M., Molnár P. (Fábián I.), Méhész B., Hajdu L. (Orosi L.). Edző: Tóth János. Gól: Kovács E. 2, Czap L. Ifi: 3–1.

Nagy Zoltán: – A rendkívül jól kontrázó dombrádi csapat három gólt is tudott szerezni. Nekünk viszont egyik helyzetünkből sem sikerült betalálni. Amíg ez nem változik, nem tudjuk a pontokat sem gyűjtögetni. Gratulálok a vendégeknek.

Tóth János: – A Fényeslitke helyezése nem tükrözi hűen a csapat játékerejét. Az első félidő elején közelebb álltak a győzelemhez, mint mi. Jókor rúgtuk a gólokat, a második játékrészben viszont mi játszottunk jobban, és végül megérdemelten győztünk. További sok sikert kívánunk a hazaiaknak.

Gyulaháza–Gergelyiugornya 3–0 (2–0)

Gyulaháza, 100 néző, v.: Tordai M. Gyulaháza: Bandor F. – Szikszai T. (Köblös B.), Bálint N., Horváth M., Tóth F. (Torma M.), Lakatos P. (Savrnoh), Tóth D., Csercsa G., Kozma M., Gáti S. (Németh T.), Lévai Cs. Edző: Bardi Gábor. Gergelyiugornya: Vass S. – Balogh T., Baráth L., Mándi L., Peregrin R., Balla L. (Lakatos A.), Balázs G. (Kovács D.), Oszicsánszky D. (Czirják M.), Bicskó G., Csonka L., Danku A. Edző: Czirják József. Gól: Tóth D., Lakatos P., Tóth F. Kiállítva: Bicskó G. (85. perc). Ifi: 11–1.

Czirják József: – A mai napon esélyünk se volt a győzelemre, így nem maradt más hátra, minthogy gratuláljak Gyulaházának!

Szombaton játszották:

Tuzsér–Demecser 1–2 (1–0)

Tuzsér, 250 néző, v.: Ésik I. Tuzsér: Nagy Sz. – Balogh T., Balogh R., Koszta Sz., Farkas Á. (Jónás D.), Iván S. (Sztojkó L.), Setét E. (Balogh A.), Balogh Zs., Jónás II K., Jónás I. K. (Balogh M.), Szőke Zs. (Szabó T.). Edző: Szabó István. Demecser: Fintor S. – Kiss M., Kiss T., Varga E., Kantár K. (Lakatos G.), Vantyuch B., Csire G. (Illés J.), Gombkötő Z. ,Herceg I. (Kocsis Z.),Boldi K., Gombkötő S . Játékos-edző: Gombkötő Sándor. Gól: Setét E., illetve Varga E., Vantyuch B. Ifi: 7–4.

Szabó István: – A múlt heti meccsünk után azt nyilatkoztam, hogy nem érdemeltünk vereséget. A mai produkciónk után viszont egy pontot se kaphattunk volna, és ez így is lett. Rettentően gyengén teljesített minden csapatrészünk, ennek nem lehetett más eredménye, csak a vereség. Dolgozunk tovább.

Gombkötő Sándor: – Megmondtam, hogy ha rendesen ki tudunk állni, minőségben és létszámban is megvagyunk, akkor ilyen szép sikereket érhetünk el a rendkívül jó és masszív tuzséri csapat ellen. Így azért kicsit másabb a leányzó fekvése.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..