A megyei másodosztály Nyírerdő csoport negyedik fordulójában három összecsapást játszottak szombaton.

Némi birkózás is vegyült a Vaja és a tuzséri csapat küzdelmébe Fotó: tudósítónktól

Berencs FC–Gyulaháza 2–2 (1–0)

Rétközberencs, 200 néző, v.: Lipták T. Berencs FC: Kromplák Gy. – Baráth R. (Demjén T.), Kóka S., Koi B. (Kóka K.), Kovács Cs., Gábor P., Farkas G., Kállai Á., Baglyos F., Rácz S., Szabó Á. (Ladányi S.). Megbízott edző: Tóth Ottó. Gyulaháza: Bandor F. – Köblös B., Szikszai T. (Savrnoh), Bálint N. (Torma M.), Tóth F., Lakatos P., Tóth D., Csercsa G., Horváth M. (Németh T.), Kozma M., Lévai Cs. Edző: Bardi Gábor. Gól: Kállai Á. 2, illetve Németh T., Lakatos P.

Tóth Ottó: – Véleményem szerint ez egy nyerhető meccset mentettünk a végén döntetlenre. A helyzetek alapján igazságos döntetlen született.

Vaja–Tuzsér 2–1 (1–0)

Vaja, 100 néző, v.: Lövei. Vaja: Papp J. – Lakatos T., Borsi D., Jávor P., Soltész Á., Zakor János (Vakarcs I.), Pásztor J., Mulutó P. (Zakor József), Zakor G.(Simák B.) , Kondrád A. (Mocsár G.), Soltész B. (Lénárt T.) Edző: Kiss Attila. Tuzsér: Nagy Sz. – Sztojkó L. (Balogh A.), Balogh R., Koszta Sz., Balogh M., Farkas Á., Szőke Zs., Setét E. (Szabó T.), Balogh Zs., Jónás II. Kálmán, Jónás Kálmán (Szabó T.). Edző: Szabó István. Gól: Zakor J., Mocsár G., illetve Balogh A. (11-esből). Ifi: 4–1.

Kiss Attila: – Tudtuk, hogy nem lesz könnyű. Az első félidőben azt csináltuk, amit begyakoroltunk, a második játékrészt viszont álmosan kezdtük, de behúztuk a meccset. Gratulálunk mindkét csapatunknak,

Szabó István: – Ezúttal nem érdemeltünk vereséget, a futballt mi játszottuk, sajnálom a fiúkat, hogy mégis pont nélkül hagytuk el a vajai pályát. Dolgozunk tovább, hogy elérjük célunkat!

Dombrád–Őr 3–1 (3–0)

Dombrád, 50 néző, v.: Király A. Dombrád: Szabolcsi M. – Molnár T. (Lukács Zs.), Birke Cs., Kovács E., Fábián I. (Horváth N.), Borbély L., Czap L., Illés P., Hajdu L., Molnár P., Méhész B. Edző: Tóth János. Őr: Oláh M. – Szabó V., Deme B., Varga J., Kézi B., Tisza Á., Erdei Cs. (Szabó A.), Benkő J. (Kendl I.), Szabó L. (Bencze M.), Tóth G., Jenei Zs. Edző: Kálmándi Bertalan. Gól: Molnár T., Borbély L., Kovács E., illetve Kézi B. Ifi: 0–3.

Tóth János: – Az első félidőben úgy érzem, megérdemelten szereztünk ilyen különbséggel is vezetést, a szünet után belealudtunk a meccsbe, így azt kell mondjam, kicsit szerencsések vagyunk, hogy itthon tartottuk a három pontot.

Kálmándi Bertalan: – Bejöttek a hétközi edzői nyilatkozatok mindkét oldalon. Az első félidőt nagyon eltoltuk, a másodikban hiába éledtünk fel, már késő volt. Így csak gratulálni tudok a hazai felnőtt-, illetve a mi ificsapatunk győzelméhez.