A Tiszántúli Takarék megyei első osztályú bajnokság harmadik fordulójában öt mérkőzést játszottak szombaton.

A sárga mezes Ibrány nem adott esélyt a kanyári csapatnak Fotó: Kulcsár Béla

Nyírmeggyes–Tarpa 2–7 (1–3)

Nyírmeggyes, 100 néző, v.: Fehér Á. Nyírmeggyes: Hajzer T. – Szántó I., Nagy Zs., Török G. (Szép Á.), Paragh M. (Éles R.), Éles B., Batizi-Pócsi N., Rézműves F. (Nemes Z.), Sitku Á., Gózner K., Drabik M. Edző: Körmös Miklós. Tarpa: Cip J. – Lakatos B., Balogh Gy., Fejes J., Törtei T., Losonczi B., Rozman S (Madzin I.), Illés Gy. (Ködöböcz N.),  , Kacsó R. (Dolinaj P.), Djacsenko (Rácz I.), Gál R. Edző: Márton István. Gól: Gózner K., Nemes Z., illetve Rozman, Lakatos B., Törtei T., Djacsenko, Losonczi B., Madzin I., Rácz I.

Márton István: – Győzelmünk ilyen különbséggel is megérdemelt, viszont a helyzetkihasználással és időnként a könnyelműséggel kapcsolatban van hiányérzetem.

Tiszakanyár–Ibrány 1–5 (0–4)

Tiszakanyár, 150 néző, v.: Belicza. Tiszakanyár: Révész – Bodnár G., Illés A., Csáki R. (Tóth N.), Molnár Zs., Nagy Á. (Ujj K.), Jánvári D., Bacsó A. (Vicickó L.), Rézinger B., Varga D., Koszta Z. Játékos-edző: Csáki Róbert. Ibrány: Kopasz – Csáki, Jeddi, Pócsi, Bernáth, Majoros Á., Farkas M. (Kovács G.), Gergely B., Somogyi T. (Kiss T.), Nagy D., Haburcsák K. Játékos-edző: Kiss Tamás. Megérdemelten nyert az Ibrány. Gól: Varga D., illetve Nagy D. 2, Majoros Á. (11-esből), Csáki. Ifi: 0–6.

Csáki Róbert: – Gratulálok az ellenfélnek, megérdemelten győzött. A második félidőben nyújtott teljesítményért jár a gratuláció csapatomnak is, erre már lehet építeni a jövőben. Hogy én leszek az építész vagy valaki más, az talán valamikor majd kiderül…

Kiss Tamás: – Jól kezdtük a mérkőzést és összességében az első félidőben sok helyzetet kialakítottunk, teljesen megérdemelten szereztük meg ilyen különbséggel is a vezetést. A második játékrész elejébe belealudtunk, ezzel együtt gratulálok a csapatnak a győzelemhez.

Kemecse–Nagyecsed 0–0

Kemecse, 100 néző, v.: Kósa Gy. Kemecse: Sánta – Deme, Bárány, Kovács I., Nagy D., Sándor D., Hokk B., Tóth T. (Listván D.), Bakó T. (Szathmári D.), Ruska T. (Balázsi P.), Szaffián Sz. (Varga B.). Edző: Márton Péter. Nagyecsed: Makó R. – Sarkadi G., Zámbó K. (Nyíri Gy.), Marinas, Homann R., Bulyáki K., Bulyáki A. (Papp Cs.), Kóka R., Dobos Z., Erdős M., Nyíregyházi G. (Török S.) Játékos-edző: Ádámszki Róbert. A múlt héthez képest helyzetekig is eljutott a hazai csapat. A kapu előtt nagyobb határozottság kell és a Kemecse is elindulhat a megye egy pontgyűjtő akciójában. Ifi: 6–4.

Márton Péter: – Felettébb álmosító melegben, érdekes játékvezetés mellet, talán a helyzetek alapján közelebb álltunk a győzelemhez. Pozitívum, hogy nem kaptunk gólt, de sajnos, a gól nélküli győzelmet még nem találták fel.

Ádámszki Róbert: – Mindkét csapat megnyerhette volna a meccset, igazságos döntetlen született.

Baktalórántháza–Mándok 2–1 (1–1)

Baktalórántháza, 150 néző, v.: Sipos L. Baktalórántháza: Borkó J. – Csordás G., Lakatos I., Kozma J., Kántor F. (Fábri Z.), Lakatos L., Rakóczi Zs., Balogh P., Nagy T., Istenes E., Hajdu G. (Molnár L.). Játékos-edző: Kozma József. Mándok: Vasas G. – Phrakonkham, Pallai G., Hegedüs T., Ari A., Vámos M (Buda P.) Erős G. (Szabó T.), Fodor A., Balogh G., Vezdel (Dallos L.), Baglyos L. Edző: Kiss Gábor. Parázs hangulatú, jó iramú mérkőzésen nyert a hazai csapat.  Gól: Kozma J., Lakatos I. (11-esből), illetve Vámos M. Kiállítva: Pallai G. (15. perc), Balogh G. (92. perc). Ifi: 3–5.

Kozma József: – Korrekt játékvezetés mellett úgy érzem, megérdemelten győztük le a bajnokesélyest. További sok sikert kívánunk a Mándoknak.

Kiss Gábor: – A hat nap alatt lejátszott három mérkőzést és a hetvenöt perc emberhátrányt már soknak bizonyult. Az eredménnyel nem, a játékosaim hozzáállásával elégedett vagyok, persze volt, aki jócskán kilógott lefelé a csapatból. Előre kell tekintenünk és javítani a következő mérkőzésen, sok van még a bajnokságból.

Mátészalka–Vásárosnamény 2–0 (0–0)

Mátészalka, 200 néző, v.: Papp F. Mátészalka: Szilágyi P. – Szántó Z., Tempfli I., Catuna, Nagy Z. (Szabó D.), Botos A., Farkas Z. (Papp N.), Hevele M., Magyari M., Tempfli P. (Botos D.) , Szűcs Z. Játékos-edző: Tempfli Imre. Vásárosnamény: Kasza Á. – Géczi I., Berec G., Illés P., Lyáh A., Zán B., Deskó D., Fehér M., Schmidt P., Szabó R., Bökönyi L. (Bancsi G.). Edző: Dudás Zoltán. A hazai csapat lemásolta a két héttel ezelőtti teljesítményét: gyenge első félidőt remek második követte és megérdemelt győzelmet aratott. Gól: Tempfli I., Botos D. Kiállítva: Zán B. (87. perc).

Tempfli Imre: – Az első félidőben szétszórtan játszottunk, a szünet után nagyon feljavult a csapat, koncentráltan futballozott és megérdemelten nyerte meg a mérkőzést.

Dudás Zoltán: – Szívesen emlékszem vissza az elmúlt két évre, de most úgy érzem, itt a vége…

Majoros Ádám 11-esből szerzett vezetést az Ibránynak a Tiszakanyár elleni meccsen (videó: Kulcsár Béla)

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..